Тема за обсъждания,въпроси и отговори относно ММС

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Тема за обсъждания,въпроси и отговори относно ММС

Мнение от radoraev »

Най-често задавани въпроси,на които съм попадал:
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Здравейте, имам ЦДС - последната версия на ммс, която е без лошата миризма на белина. Въпросът ми е, мога ли да увеличавам дозата от протокол 1000 и проблем ли е това че когато остане половин шише от течността ,аз не я пресипвам в друго шише,както се препоръчва в сайта на Джим Хамбъл, и също така проблем ли е че не държах бутилката неразреден ЦДС в хладилника, както и другата бутилка с вече разредения ЦДС? Също така за съжаление не успявам да спазвам пиенето на всеки час, понякога пропускам час-два или не го взимам навреме, тоест със закъснение 15-20 мин, това пречи ли на лечението?
Последно промяна от Bastet на 26 Сеп 2013 23:47, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Bastet написа:Здравейте, имам ЦДС - последната версия на ммс, която е без лошата миризма на белина.
Такъв ЦДС няма. Ако не мирише, не е активен. ЦДС няма силно киселинният вкус на ММС, но си мирише на хлор (белина) яко. Ако някой ти е продал нещо, което не мирише всичките ти останали въпроси се обезсмислят.
Въпросът ми е, мога ли да увеличавам дозата от протокол 1000
ДА
и проблем ли е това че когато остане половин шише от течността ,аз не я пресипвам в друго шише,както се препоръчва в сайта на Джим Хамбъл, и също така проблем ли е че не държах бутилката неразреден ЦДС в хладилника, както и другата бутилка с вече разредения ЦДС?
Според теб щом се препоръчва проблем ли е или не?
Също така за съжаление не успявам да спазвам пиенето на всеки час, понякога пропускам час-два или не го взимам навреме, тоест със закъснение 15-20 мин, това пречи ли на лечението?
Не пречи, но забавя и удължава.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Не се изразих правилно, миризмата на белина още я има, но режещия вкус го няма и при по-големи дози също е поносим да се пие ЦДС. Имайки предвид че в началото не съхранявах ЦДС в хладилника първия ден,значи лои че той е загубил свойствата си? Имам предвид неразредения ЦДС? И как всеки път да пресипвам готовия за пиене ЦДС в по-малка бутилка, аз не разполагам с шишета-матриошки, в 0,5 л бутилка също остава до полувината в един момент? И сега излиза че след като не съмн го пресипвала той не е действал така ли?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Щом мирише на хлор, значи действа.
Дозата за деня се налива в голяма бутилка или две бутилки, заедно с вода и се пие на всеки час, не е нужно нищо никъде да пресипваш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

''Дозата за деня се налива в голяма бутилка или две бутилки, заедно с вода и се пие на всеки час, не е нужно нищо никъде да пресипваш.
_________________''

Ами пише,че след като остане полувин бутилка разреден ЦДС да се отлее течността в по-малка бутилка ,за да няма въздух. Или това се отнася за неразредения ЦДС?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това е добре да се прави, но не е задължително. По-добре да пиеш някакъв ЦДС отколкото никакъв.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор