MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Според последните новини от Джим Хъмбъл има излекувани HIV позитивни хора с ММС. Разработен е протокол, който за 4 седмици премахва вируса (ако такъв съществува).

В България се прави център за лечение с ММС.
Следващият семинар в България ще е на 27-ми и 28-ми Ноември.
За информация и записване - [email protected]
Последно промяна от ivangp на 24 Ное 2012 18:21, променено общо 3 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Svetlia
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 13 Окт 2010 12:17

Мнение от Svetlia »

И аз пия вече трети ден ММС.
Имам обаче един въпрос: първия ден по погрешка в около литър вода налях първо 24 капки ММС, после 24 капки от 50% киселина, и го пих така.
Втория ден си го направих както трябва, т.е. първо смесих ММС и киселината, и после ги разредих.
Установих обаче, че по втория начин мирише доста сериозно, а по първия въобще не мирише.
И сега въпроса ми: няма ли варианти при които ММС да действа и при грешното смесване, т.е. да се добавят във вода, съответните дози ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не знам за такъв начин.
Първият път всъщност не ти се е получила активацията, вероятно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Центърът за възстановяване на здравето чрез приемане на ММС вече е факт. Центърът се намира в ПАМПОРОВО. www.pearllodge.bg
За информация и резервации - [email protected]

Лечението е безплатно.

Плащат се само нощувките и храната.
120лв. на ден нощувка + 50лв. на ден храна (закуска, обяд и вечеря).
Последно промяна от ivangp на 22 Окт 2012 11:14, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kiril_61
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Окт 2012 13:42

MMS/CDS - моят опит

Мнение от kiril_61 »

Изчетох с интерес всички публикации и считам за полезно да споделя и собствения ни опит - моя и на съпругата ми.
Практически ние не сме ползвали класическия ММС, а обновения вариант - CDS - clorine dioxide saturate.

Провехме протокол 1000 преди около 5-6 месеца, като аз лично приемах по 8 мл. дневно, което е приблизително 48 капки активиран ММС.
Първо - нямах никакви странични действия от приема с изключение на леко дразнене на гърлото.
Второ - първото усещане беше за промяна в миризмата на потта, с уговорката, че държа на хигиената, но все пак се случва - особено след сън, човек да е изпотен. Е, характерната миризма изчезна.
Трето - редица хронични болежки - тук и там, изчезнаха като по чудо.
Четвърто - тъй като прилагах и протокола за устна хигиена, ефекта върху състоянието на венците ми беше поразителен.
Пето - от тогава не съм получавал пристъпи от мигренозно главоболие, което ме мъчеше последните 3 години.
На по-късен етап, приложих при моя близка протокол за впръскване поради възпалени хемороидални възли- може някой да не повярва, но с общо осем апликации за около ден и половина, болките изчезнаха, а преди това беше провеждано конвенционално лечение в продължение на една седмица, а резултатите от него се изразяваха в липса на сън от от болка.
Наскоро изпробвах протокол за впърскване при херпес по горната устна при мъж на 48 години. В същност, херпесите бяха 3. Резултата - след общо 7 намазвания херпесите завяхнаха, като парещата болка изчезна след четвъртата апликация.
И сега приемаме CDS два - три пъти седмично по 1 мл в 50-60 милилитра вода.
Очаквам резултати от прилагане на CDS раково болна, млада жена, на която се прилага палиативно лечение на фона на неоперабилно заболяване, респективно без химиотерапия и лъчечение.
Там прилагаме, вече трети месец протокол 2000 + ММС2.
Ще пиша за всичко, за което имам инфо, но моят извод е, че ММС и препаратите на негова основа, действително работят за здравето ни.
Дори само факта, че потнецират имунитета - нашия универсален защитник, е достатъчен!
Желая успех на всички.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Грип

Мнение от Bastet »

Здравейте, ползвам ммс през годините, но никога не съм била сериозна. Онзи ден се разболях от грип и реших да взема ммс, но тъй като не можех да ставам на всеки час от болка и немощ, го пих през два -три часа. Започнах с 3 капки, след което на 5 и на края 6 капки. Може би съм взела общо 3 или 4 чаши. Направих също така един ТАТ за общото грипно състояние и изпих един колдрекс , защото не издържах от болка в костите , главоболие,кашлица и хрема. На следващия ден се събудих без наличие на изброените симптоми освен хремата. Грипът беше изчезнал... Възможно ли е грип да изчезне за един ден и има ли такъв еднодневен вирус, защото чух за такъв от познати? Въпреки всичко смятам, че дължа това оздравяване предимно на ММС и ТАТ , защото грип с един колдрекс не минава, според досегашния ми опит...
kiril_61
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Окт 2012 13:42

Мнение от kiril_61 »

Аз бих предположил, че ММС си е свръшил работата, доколкото се подсилил имунитета и е попречил на репликацията на вирусите.
Със сигурност обаче, не може да се само той причината, най - вероятно не е грип, а друго вирусно заболяване.
Приемете факта!
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Няма друго вирусно заболяване с омекване на костите и пълна немощ!това не е настинка а си е чист грип!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Подпиши петицията за свободно разпространяване на информация за ММС тук:
http://www.change.org/en-GB/petitions/m ... ;n-del-mms

Или в подфорум СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Гледахте ли това, върти се във ФБ?
http://www.youtube.com/watch?v=SKC4dVnrZ_I&feature=plcp
38 Деца Аутисти Излекувани за 20 месеца с ММС. БГ- Суб.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

ММС WebИнар

Мнение от Angel_K »

Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Токущо подписах петиция за освобождаване на Андреас Калкер от съдебна отговорност за разпространяване на информация за ММС.

Ако държите на свободата на словото, подпишете я и вие тук:
http://www.change.org/en-GB/petitions/m ... ;n-del-mms
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:Токущо подписах петиция за освобождаване на Андреас Калкер от съдебна отговорност за разпространяване на информация за ММС.

Ако държите на свободата на словото, подпишете я и вие тук:
http://www.change.org/en-GB/petitions/m ... ;n-del-mms

Подписана!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
igochev
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Дек 2012 20:16

Мнение от igochev »

Здравейте!
ММС "лекува" и то много успешно!
Вече знаете, че лекува, означава, че помага достатъчно ефективно на организма в процеса на самолечение.
Между другото, Андреас Калкер споменава, че предпочита активирането на ММС със хидрохлорна/солна киселина. Някой има ли опит с такова активиране ?
Позволявам си да напомня, че дозирането в истинската медицина е в почти всички случаи от решаващо значение. Напоследък срещам, като че повече неразбиране по въпроса, главно в качеството на очаквания от произволен брой "процедури" да се постигне крайният резултат.
Това е като да поемеш по верния път, но да не пътуваш с правилната скорост, нито правилното време и да се надяваш да стигнеш до крайната точка - ?!? Необходимо и достатъчно условие е вярното съчетание на всички тези показатели - доза, честота и продължителност. А не рядко и конкретно необходим съпътстващ режим - хранене, физическа активност и други.
Успех на всички!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А каква е правилната скорост и правилното време?
Т.е. каква е правилната дозировка, според теб?
Аз като гледам и това е строго индивидуално, въпреки протоколите.
Кери Ривера - жената която използва ММС за лечение на аутизъм, казва същото. За всеки бързината на прогрес и нивото на прогрес от един и същи протокол с ММС ще е различно.

Упоритост, постоянство, вяра и гъвкавост в подхода са основните атрибути на успеха във всяко едно начинание. Според мен.:)


А дали ще активираш със солна киселина или с лимонена не е от чак толкова голямо значение.
Със солната ще получиш 4 пъти повече Хлорен диоксид отколкото с лимонената от грам хатриев хлорит, но в крайна сметка пак получаваш хлорен диоксид.
Пестиш количество натриев хлорит, но пък рискуваш повече нещо да сгафиш, тъй като солната киселина може да направи повече поразии от лимонената. По-силна е, затова и реакцията й с натриевия хлорит е по-бърза и силна.

Ако знаеш, че имаш добро стомашно произвoдство на солна киселина, можеш директно да си лапаш натриев хлорит на гладно. Той ще се активира по естествен начин в стомаха ти от солната киселина там.
Поне на теория е така. :)
Последно промяна от ivangp на 14 Дек 2012 10:34, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор