MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Разбира се,че са в пълна чаша с вода разредени ,иска ли питане :lol: Дори се чудя дали да не слагам повече вода за да не горят така на гърлото,кажете ми???
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

От къде взе ММСа и активатора? В какви концентрации са и двете? Как ги смесваш и колко чакаш след смесването преди да добавиш вода?

Питам само за да си изясня дали няма някакви причини за това горене породени от неправилно приготовление.
Ако няма такива, то просто намаляваш дозата до поносимост, т.е. 1 капка ММС примерно и подле пак бавно я увеличаваш. Може да е Херцхаймер реакция това парене и подуване. Т.е. същото като разстройство, повръщане, замайване, отвращение и т.н. при други хора.

Аз съм имал Херцхаймер реакция от масло от риган, което също е много силен убиец на бактерии и вируси. При мен тази реакция, породена от предозиране, поради младежка, глупашка самонадеяност, бе зачервяване на цялото тяло, силно главоболие, пулс над 200, кръвно 200/160, повръщане и диария. Не знам как оживях тогава.
Човек се учи от грешките си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

ММС-а си го поръчах от теб по пощата. Започнах с две капки и със всяко следващо приемане увеличавах с една капка,така стигнах до 6 капки. Като ги смеся двете чакам 3 минути и сипвам водата. Странното е ,че от скоро като се смесят вместо жълто както преди става леко кафяв цвета на двете.концентрацията на двете е едно към едно,следвам твоите инструкции разбира се.А дали в възможно някога поради не то4ни капкомер да съм сложила повече активатор,да ре4ем само с една капка пове4е и за това да става кафява смеската?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК. Протокола е променен. Явно не си чела отдавна инструкциите. Аз внесох промените там. Когато се смесват ММС и 50% активатор се чака само 20-30 секунди. 3те минути си остават за 10% активатор или лимонов сок, оцет и т.н. Пробвай така, виж дали сместта все още покафенява. Би трябвало да е жълта, а не кафява. Може да не си сухранявала правилно или ММСа или Активатора или да си ги замърсила някак. Аз имам едно шише ММС, което стои от над 6 месеца в къщи на стайна температура и все още си става жълта сместта от него и активатора.

Ако все още ти покафенява сместа, пробвай да смесиш еднократно с лимонов сок от пресен лимон. 5 капки лимон към една капка ММС, изчакай 3 минути и виж дали сместта пак покафенява. Ако е жълта, значи проблема е в активатора, ако е кафява, проблема е в ММСа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Мерси, ами аз първо чаках по 20 сек ама после попаднах на това за 3те минути и реших,че съм се объркала.сега ще пробвам както казваш...
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Да,направих както каза и сега е ок,не ми пари на гърлото и не става кафява те4ността, ще осведомявам своевременно какво се случва и дали ми действа този ммс :)
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

На сутринта след последния прием на ммс почувствах носа си доста отпушен,макар 4е не ми е бил запушен и излезнаха някакви гнойни стари суполи в голямо коли4ество (с извинение) ,а не съм имала скоро никаква хрема.Това е добре,защото явно е признак за очистване на организма от гной и ненужни отпадъци,навярно синозита,който имам с години се е размърдал.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Искам да попитам вярно ли е че след като се налее водата и се смеси с ммс-а трябва веднага да се изпие или губи действието си? Също така може ли при по-висока доза ммс да се слага и пове4е вода, тъй като напитката става доста неприятна?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да, добре е веднага да се изпие. Може да се слага повече вода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
Как сте след употребата на MMS?! :-)
Повече от месец мина а не споделяте, спазвайте обещанията си. ;-)
Иване, Ти как си все пак го пиеш по-отдавна? :-)
Скоро мисля да се включа в отбора на MMSа и го опитам за зъбите, пък после ще видим. :-)

Дерзайте но и споделяйте Моля!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз съм си добре, но и аз го пия профилактично, а не за някакво заболяване, та не мога да кажа някакви различни резултати след месец пиене.

Интересното е, че всички около мен се разболяха със смяната на сезоните. Включително дъщеря ми и жена ми. А аз не. Те засега отказват да пият ММС и си карат на Бахови капки, чайчета, инхалации с билкови отвари и хомеопатия. Оправят се но бавно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Моя ММS

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
Преди 15мин. пих за първи път ММS:-)
3 капки ММS и 15 капки лимон сок.
За сега уж ОК, леко ми се гади ама много леко :-)
След 1ч. мисля да повторя:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

при грип

Мнение от vladopetkov »

След като всички около мен кашляха и подсмърчаха и мен ме нападна този гаден грип, но аз контраатакувах с MMS и акцията приключи за 48 часа. :D
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

От къде се взима този ММC?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: при грип

Мнение от vqra »

vladopetkov написа:След като всички около мен кашляха и подсмърчаха и мен ме нападна този гаден грип, но аз контраатакувах с MMS и акцията приключи за 48 часа. :D
Хах! Аз не си спомням за грип, който не ми е минавал само от няколко ТЕС серии и най-много за 24 часа. Това откакто знам за ТЕС де!
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор