MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Това е 28% разтвор на натриев хлорит. Чета за него от доста време и все положителни неща, някои граничещи с чудеса. Така че реших да го видя що за чудо е. Пишат че помага за абсолютно всякакви болести, тъй като прочиства организма от патогенни бактерии, токсини и паразити, стимулира и подпомага имунната система.

Протоколи за различни заболявания и начин за закупуване в България ще намерите тук: http://www.mmsbulgaria.com

Изобщо не е скъп в сравнение с всички други добавки, лекарства, билки и илачи.

Аз го взимам отскоро и ми действа доста положително.
Взимам го не за определен проблем, а профилактично. Засега забелязвам намляване на апетита и увеличаване на енергията. :)
Последно промяна от ivangp на 22 Яну 2011 17:38, променено общо 2 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
daromi

Мнение от daromi »

Напиши нещо за страничните ефекти - има ли ги при теб и как ги тушираш.
Какъв прием прилагаш за профилактика - според описаното или...?
Съчетаваш ли приема на ММС (5 пъти дневно) с нещо друго (например ТЕС) и как?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нямам странични ефекти. Приемам го три пъти на ден по 7 капки засега. Не го съчетавам с ТЕС. В смисъл не правя задължително ТЕС при всеки прием на НХ. Правя си ТЕС отделно, когато се наложи и за каквото се наложи.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
daromi

Мнение от daromi »

Благодаря за отговора!
geos
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 22 Окт 2010 10:45

Мнение от geos »

Това е разредена форма на белина, която се използва в индустрията. FDA е издала специално съобщение, че при употреба на Miracle Mineral Supplement са наблюдавани случаи на сериозно увреждане на здравето и дори опасност за живота. Регистрирани са случаи на гадене, повръщане, диария, ниско кръвно налягане и много силна дехидратация. Ето тук е съобщението на FDA:

http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/ ... 220747.htm


Още инфо има на този блог:

http://blogs.plos.org/takeasdirected/20 ... n-madness/
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Първо - Натриевият Хлорит не е белина, макар, че има избелващ ефект. Той се използва основно за пречистване на вода и за обезпаразитяване на хранителни продукти, както и за санитация в болници.

Второ - FDA също така е забранила продажбата на ММС в САЩ и Канада.
Т.е. забранила е продажбата на продукт с това име. Същият продукт (със същия състав) обаче може да се продава като капки за пречистване на вода.
Просто е забранено да се нарича ММС.
Защо ли? Възможно ли е да е защото работи?

Трето - има си протокол за използването на ММС. Ако той не се спазва са възможни описаните от Геос ефекти, както е възможно да умреш ако прекалиш с дозата на много лекарства.

Четвърто:

Др. Хамер, създателят на ГНМ, бе вкаран в затвора защото не искаше да се откаже от твърденията си.

Лабораторията на Продан Христов, създателят на Антималигноцит бе разрушена и всички документи иззети.

Милтон Ериксон, най-великото име в съвремената хипнотерапия, човекът който успя да утвърди хипнозата като лечебен метод, бе съден за практикуване на медицина без лиценз.

Да продължавам ли още?

Може би е добре преди да се коментират подобни теми да се прочете книгата " Световна конспирация срещу здравето" на др. Атанас Гълъбов

Пето- да обърна внимание на факта, че никога не препоръчвам нищо, което не съм изпробвал сам.
Аз приемам ММС от един месец без никави неблагоприятни странични ефекти.
Последно промяна от ivangp на 20 Ное 2010 14:29, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
geos
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 22 Окт 2010 10:45

Мнение от geos »

Да, има много открития, които не са изгодни на индустрийте и се унищожават.
Просто последвах съвета, който сте дали да попитам Гугъл по темата MMS. И попаднах на линковете, които посочих тук.
Ако не Ви затруднява, дайте линкове, които ще са полезни и напишете по-подробно за опита си от приемането на 28% разтвор на натриев хлорит, моля!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Какво е FDA - да не е американската здравна организация?
geos
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 22 Окт 2010 10:45

Мнение от geos »

US Food and Drug Administration

намерих прилично инфо на български за натриевия хлорит

http://mmsbg.weebly.com/105710901072109010801080.html
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Геос, аз написах:
Просто пишете "натриев хлорит" в Гугъл и четете.
Ти това ли направи? Ако не си, а аз съм убеден че не си, защо?
Така ще имаш линкове на български, което бе и моята цел.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
geos
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 22 Окт 2010 10:45

Мнение от geos »

Не. Аз написах MMS и чичко Гугъл ми извади доста неща. Сега обаче го написах както си казал и намерих линка, дето по-горе дадох.
В момента гледам сайта, от който се поръчва.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

geos написа:US Food and Drug Administration
Да, почти същото. Е, щом те го забраняват, значи наитнина е интересно и може да е полезно :lol: :lol: :lol:
daromi

Мнение от daromi »

mayadob написа:
geos написа:US Food and Drug Administration
Да, почти същото. Е, щом те го забраняват, значи наитнина е интересно и може да е полезно :lol: :lol: :lol:
:D :D :D
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Oт линка по-горе, публикуван от geos имам питания по следните цитати:


"В разтвор натриевият хлорит(NaClO2) е силно алкален и стабилен, но при подкиселяване формира газът хлорен диоксид (ClO2), който мирише на хлор и е едно от най-силните антимикробни и антипаразитни средства. Той разрушава анаеробните микроби и паразити, но не уврежда полезната чревна флора и лактобактериите. Единственият остатък в тялото или водата след употребата му е малко количество сол (или натриев хлорид -NaCl)."

........
"Интересен факт е, че стабилизараният натриев хлорит, който не се превърща в хлорен диоксид е патентован за интравенозна употрба за лечение на автоимунни заболявания, хепатит и лимфоми. Смята се, че той предотвратява антигенната актвност и автоимунният отговор (4)."


До тук разбрах, че именно подкиселяването на натриевия хлорид, при което се отделя ClO2 -( най-силното антимикробно и антипаразитно средство ) е причина за този мощен антиоксидантен ефект.

При вторият цитат обаче се споменава, че стабилният натриев хлорид /демек неподкиселен/ се използва за лечение на автоимунни заболявания.

Значи, за Хашимото, не бива да е подкиселен. Т.е. не е ММС, а е обикновен натриев хлорид. Така ли?

Ако е така - От къде се купува такъв натриев хлорид? Колко % трябва да е и по каква схема се пие?

Може ли да се приготвя в домашни условия с морска сол и вода например?

Благодаря за отговорите
_________________
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Поради използването на киселина (в случая лимонена) ММСа не е признат от традиционната медицина в активна форма за венозно приложение. А в цитираният от теб текст става дума имено за признаване от официалната медицина.
Според нея използването на киселина венозно би довело до изгаряне на вените.
Джим Хамбъл (откривателят на ММСа) казва, че е използвал активиран ММС венозна в няколко случая, вкл го е пробвал върху себе си без да наблюдава подобен негативен ефект (изгаряне на вените). Но казва, че вкарването му трябва да става много внимателно.

При всички положения може да се мине и без венозно вкарване, ако се използват новите протоколи, т.е. взимане на ММС през час с постепено ежедневно увеличаване на дозата.

За да отговоря и на другият ти въпрос, отново зададен в неправилната тема -
Според статиите на сайта на Джим Хамбъл, болни от рак биват връщани към нормален живот за няколко седмици. Т.е. раковите клетки биват унищожени. Но трябва да продължават да приемат профилактични дози ММС за да не се върне рака.

За пълно излекуване, според мен, може да се говори само ако е адресиран и премахнат психологическият корен на проблема.
Последно промяна от ivangp на 31 Дек 2010 11:04, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор