MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ще ми се да се намеся и аз вече!
Това което аз знам и логиката ми е:
След последен прием на ММС вечер е добре да не се взима нищо повече! Препоръка от автора и личен опит.
Вит. С вечер в голяма доза- няма да се спи, понеже благодарение на това , че ускорява обмена на вещества в организма се получава ободряване. Второ ще прeчи на горното.

radoraev Разбирам, че си обладан от ММС, ама задръж топката и бъди по-акуратен в четенето и писането, при положение, че искаш да се авторитет в областта!

ammira Почни с подготовка с разумна доза вит. С виж как се приема от организма / излишното си се изхвърля/ и после бавно почни да въвеждаш ММС, като наблюдаваш за всякакви възможни реакции- физически, емоционални, психически...В повечето случаи се усеща накъде отиват нещата. Ако трябва, ще пресечеш реакцията на ММС с вит. С, ще намалиш дозата или ще спреш. Пък и винаги можеш да питаш отново.

:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

Alisa написа:Ще ми се да се намеся и аз вече!
Това което аз знам и логиката ми е:
След последен прием на ММС вечер е добре да не се взима нищо повече! Препоръка от автора и личен опит.
Вит. С вечер в голяма доза- няма да се спи, понеже благодарение на това , че ускорява обмена на вещества в организма се получава ободряване. Второ ще прeчи на горното.

radoraev Разбирам, че си обладан от ММС, ама задръж топката и бъди по-акуратен в четенето и писането, при положение, че искаш да се авторитет в областта!

ammira Почни с подготовка с разумна доза вит. С виж как се приема от организма / излишното си се изхвърля/ и после бавно почни да въвеждаш ММС, като наблюдаваш за всякакви възможни реакции- физически, емоционални, психически...В повечето случаи се усеща накъде отиват нещата. Ако трябва, ще пресечеш реакцията на ММС с вит. С, ще намалиш дозата или ще спреш. Пък и винаги можеш да питаш отново.

:wink:
Витамин Ц да се приема 2 часа преди първата доза или два часа след последната за деня!!!
Нещо против това твърдение???
И не съм обладам,само че все някой трябва да седи и пише с часове и да разнася информацията по интернет пространството и между хората.Ако не си забелязала хората ги мързи дори да споделят резултатите си.Споделят едва 2% сигурно.
Приел съм мисията да седя като приятел и да отделям цели дни в общуване и писане по темат!!!
Когато някой я по не внимание,я наистина от не знание по темата е прочел някъде за ЕДИН ,,уж" смъртен случай но изречението му звучи по следния начин тук:
-,,Предполагам, че това може да е причината за трагични развръзки, споменавани при прием на ММС.."
Мисля съм длъжен да кажа нещо по въпроса нали?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Не мисля, че си длъжен на когото и да било, но ти явно да, така че възползвай се от ТЕС или другите техники
За вит.С вече писах!
;-)
Последно промяна от Alisa на 30 Мар 2013 16:35, променено общо 2 пъти.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Радо, защо мислиш, че си длъжен на когото и да било за каквото и да било. Всичко е по желание. Седенето като приятел и разнасянето на информация също. А това, че хората ги мързи и чакат наготово е факт.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ammira
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Мар 2013 10:47

Мнение от ammira »

Разбира се, че е длъжен! Бездействието също е действие! Ами, ако някой, по същия начин, приеме предположението ми, като нападка срещу ммс, въпреки, че изобщо не съм искала така да звучи... Има чудесни фито и други алтернативни, и допълващи препарати, изтегляни от аптечната мрежа, само заради 1 съмнителен смъртен случай! На фона на статистически допустимия брой при алопатичните лекарства е меко казано несправедливо. Малко им трябва, нещо ако се разнесе...
Радо направи много и продължава, и аз съм склонна да виждам повече всеотдайноста и отзивчивоста му и да не забелязвам разни други дребни неща :)
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

MMS и Витамин С

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
ще подкрепя Иван и информацията от 1вата книга на Джим.
Именно по нея , аз преди да почна ММС около седмица пиех ударни дози Витамин С.
Имайки предвид информацията от Джим , че в района на аортата(сърцето) често живеят едни гадинки и които водят до втърдяване стените на аортата и ако са прекалено много и ММС ги избие до крак може да се случи спукване и затова Джим препоръчва да се пие преди курса с ММС , ударни дози Витамин С с цел да спомогне за еластичноста на стените на аортата.
Това е по мой спомен от книгата.
Вярно е ,че ММС протоколите се развиват и все още се откриват неща на какво действа ММС и как но въпреки това послушах Джим :wink:
Дали защото се обичам прекалено много не знам :D
И въпреки това след първите няколко приема усетих лека "тежест" в сърдечната област...
Може и да съм си внушил , но може и да не съм :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Само за протокола: по желание и по задължение / длъжен / не е ли едно и също.?! кое му е различното?!
И не мисля, че спамя- въпроса e за всичко и към всички, включително и въпросния MMS, една от многото съществуващи хранителни добавки...
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

MAG2001 написа:...
И не мисля, че спамя- въпроса e за всичко и към всички, включително и въпросния MMS, една от многото съществуващи хранителни добавки...
Това ,че е кръстен Магическа Минерална Добавка е заради FDA но е далеч много повече от хранителна добавка повярвай ми :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

В този линк има описани случаи на деца отгледани от животни:
http://selenabg.com/index.php/2008-07-2 ... 4/395.html

Четейки информацията възниква един интересен въпрос:
В природата няма тази стерилност както в цивилизацията в които израстват бебетата.Говорим за паразити,за полезна или вредна храна и други неща,които съпоставени с условията които са израстнали тези деца според съвременните разбирания и схващания за здраве то те са обречени на смърт,но явно се получава обратното.Започвайки да водят начин на живот в нашата среда,те умират.
Има ли нещо което явно не знаем за нас самите и това,на което толкова много отделяме внимание и значение наистина е толкова важно и е самата истина?

А хората които ровят по кофите за боклук как ли оцеляват?Дали си мислят за паразити и болести?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ammira
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Мар 2013 10:47

Мнение от ammira »

aaa...Гената! Хората по кофите са видимо болни, да си видял някой със свеж и бодър вид да рови?
Иначе цената на цивилизацията е, че пада имунитета, неизбежно. Ако не искаме да живеем със животни, просто взимаме ММС ;) А то е ясно, че тенденцията е за връщане към природата, но става бавно.

Angel_K, какво имаш предвид под свръх дози? Колко време си ги пил?
Тези за които прочетох, по 8-10 мл. на ден, дали наистина не стават опасни за бъбреците? В аптеката така ми казаха, а моят опит с витамин "C" - преди време ми спря цикъла за месец и то пак не в такива дози, не знам как го направи, но беше гадно.. Сега ако пия C, ще е сок от ацерола, поне е естествен!
Последно промяна от ammira на 31 Мар 2013 12:27, променено общо 1 път.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ammira
aaa...Гената! Хората по кофите са видимо болни, да си видял някой със свеж и бодър вид да рови?
Иначе цената на цивилизацията е, че пада имунитета, неизбежно. Ако не искаме да живеем със животни, просто взимаме ММС А то е ясно, че тенденцията е за връщане към природата,но става бавно.
Тука не те разбрах! Връщането към природата изключва "живеенето със животни", така ли?
Ачо, вярвам ти! И повече, повече, колко да е повече...?!
Гена, винаги съм та обичала, вече започвам да разбирам защо! Гуш!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

гената написа:В този линк има описани случаи на деца отгледани от животни:
http://selenabg.com/index.php/2008-07-2 ... 4/395.html

Четейки информацията възниква един интересен въпрос:
В природата няма тази стерилност както в цивилизацията в които израстват бебетата.Говорим за паразити,за полезна или вредна храна и други неща,които съпоставени с условията които са израстнали тези деца според съвременните разбирания и схващания за здраве то те са обречени на смърт,но явно се получава обратното.Започвайки да водят начин на живот в нашата среда,те умират.
Има ли нещо което явно не знаем за нас самите и това,на което толкова много отделяме внимание и значение наистина е толкова важно и е самата истина?

А хората които ровят по кофите за боклук как ли оцеляват?Дали си мислят за паразити и болести?
Отговор: (който е много свързан и с чумата Аутизъм)
Ровещите се по кофите не са ваксинирани по 300 пъти Гена
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Ammira,
таблетки 500мг. 3 пъти на ден.
Не помня дали четох или един приятел аптекар ми каза , че предозиране с витамини няма , просто излишното се изхвърля от тялото :wink:

Ето и един линк подкрепящ това:
http://www.bb-team.org/articles/1420_vi ... no-za-nego
Разбира се , ще намериш ако ровиш и много ,че е много опасен ... :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ammira написа:aaa...Гената! Хората по кофите са видимо болни, да си видял някой със свеж и бодър вид да рови?!
Аз съм виждал хора,които не ровят в кофите и също изглеждат много зле,което явно ме навежда на друга мисъл,че проблема е от главата и мисленето,стреса който си докарват.
Отстрани всеки сам за себе си само може да гадае,каква е точната причина за да изглеждат така.
Постави се на мястото на един такъв човек и се замисли,как би се чувствала и за какво би мислила?Тези мисли ако дори и в твоя живот ти минават наум,до какво ли биха те довели и как би се чувствала?
Човек от какво се уморява повече?От физическа или емоционална умора?



Радо,отговора ти не ми дава яснота на въпроса който зададох с примера за децата отгледани от животните?
И днес следобед възниква още един въпрос в този ред на мисли.
От къде и защо идват тези паразити и ни разболяват?
И пак питам,децата отгледани от животните в нестерилна среда как живеят и променяйки средата си,в която ние живеем те не успяват дълго да живеят?
Извинявам се,но съм простичък и е хубаво да ми се обяснява малко по-подробно.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

За витамин Ц искам да попитам нещо.
Ако най-добрият начин да го набавим е от плодове и зеленчуци,които са пресни,а много от тях пътуват с дни докато дойдат при нас и те си губят от полезните качества,то купувайки го от аптеката където е преработен,кой от двата варианта е по-добър и даващ гаранция за едно по-добро и качествено количество за прием от човека?

Написаното тук дали е поредната информационна боза или има и нещо вярно в нея?

http://www.bgonair.bg/bg/news/tehnologi ... sidantite/

Ис­ти­на­та: Чо­веш­кият ор­га­ни­зъм има нуж­да от на­ту­рал­ни ви­та­ми­ни по всяко вре­ме и във всяка въз­раст. За­то­ва ле­ка­ри­те пре­по­ръч­ват пра­вил­но­то, здра­вос­лов­но хра­не­не. Но как чо­век да от­ми­не та­ка­ва съб­ла­зън - сла­гаш в ус­та­та си ед­на таб­лет­ка и ор­га­низ­мът е по­лу­чил то­ва, кое­то ис­ка. Ненап­раз­но се го­во­ри, че за бъл­га­ри­на мър­зе­лът е дви­га­телят му към прог­ре­са.
И прог­ре­сът ве­че е до­шъл. В да­де­ния слу­чай ка­то произ­во­ди­те­ли на фар­ма­цев­тич­ни про­дук­ти, кои­то неп­ре­къс­на­то се пла­шат за пе­чал­би­те си, за па­за­ра и за произ­водс­тво­то на ви­та­ми­ни.

http://www.blitz.bg/article/4929
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор