MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Диагностика на кармата – част 1

Система на полевата саморегулация

С. Н. Лазарев

http://zahariada.blog.bg/drugi/2010/08/ ... a-1.590431

Хубаво е да се помага на хората ... но не е хубаво така късогледо да подхожда към лечението на човек - като се лекува само физиката, все пак заболяването на един организъм е съвкупност от много фактори които далеч не са само външни, всъщност причините за едно заболяване изобщо не са външни, но могат да имат външен изпълнител така да се каже - едно например външно заразяване или манипулация довеждаща до заразяване са само последствие от съвкупност на вътрешни процеси в самия човек, които са привлекли и в последствие допринесли за необходимото заболяване ... и така днес се лекуват рак, диабет, епилепсия, хормонални нарушения, сърдечно съдови болести, бъбречни заболявания, аутизъм и др. без значение причината и без вътрешно душевно осъзнаване за болестта. След не много дълъг период от време ще погребват майката или бащата в зависимост от пола на детето или самото дете... но това в момента никой не го интересува за съжаление. И колкото повече напредва човек с материала относно физическото лечение чрез външни методи без вътрешно осъзнаване , толкова по - сериозни и фатални болести ще се появяват сред човечеството за да коригират деградиралата душевност ,психика и емоционален свят.. Но хората хич не щат и да чуят едно си знаят и едно си правят.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

Гена моля ти се бе човек,тук е форум само за ММС и не спях с нощи да мога да събера и подредя информацията.Знаем за всички карми,духовни пътеки,практики,медитации,Рейки,осъзнаване...
Моля те да се преместим с твоите обяснения в друг форум,където и аз много мога да ти говоря на тези теми!!!
Много те моля....познавам те и знам,че няма да спреш да обясняваш за карми и пътеки...не е тук мястото моля те!!!
Ако искаш да ти отворим тема само за теб?
Наистина!!!
ammira
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Мар 2013 10:47

Мнение от ammira »

Благодаря Angel_K!
Витамин С в допустима норма е 1000мл на ден, а Джим Хъмбал препоръчва по 6 - 10 грама на ден за няколко седмици, което е между 6 и 10 пъти повече на ден. За предозирането имам особено мнение, точно поради описания по-горе случай, в който ми спря цикъла от таблетки "C". Надявам се с естествен "С" от ацерола или шипка да нямам такива последствия, но още се чудя това печатна грешка ли е или не - 10 грама на ден!! :О
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

radoraev
Гена моля ти се бе човек,тук е форум само за ММС и не спях с нощи да мога да събера и подредя информацията.Знаем за всички карми,духовни пътеки,практики,медитации,Рейки,осъзнаване...
Моля те да се преместим с твоите обяснения в друг форум,където и аз много мога да ти говоря на тези теми!!!
Много те моля....познавам те и знам,че няма да спреш да обясняваш за карми и пътеки...не е тук мястото моля те!!!
Ако искаш да ти отворим тема само за теб?
Наистина!!!
Аз пък до днес да си мисля, че темата на този форум е "Емоции и здраве" Виж ти!

Не съм съгласна с теб, Раев. Какво значи "само ММС".

И извинявай за откровеноста ми, но с всичките ти среднощни напъни "да събереш и подредиш информацията" накрая направи една наистина голяма боза... Това че прекалено много информация също вреди Иван се опита да ти го каже, няма да му търся поста да го цитирам, но ти май и него не го чу.

Само че боза, опитваща се за пореден път да всее стах ... То не са паразити, конспирации, токсини ..ужас!!! "Вижте колко е страшно и елате при нас - ние ще ви дадем елексира дето ще ви върне в правия път и ще ви направи свободни от страшната чума ..."
И ако ти си едниният от собствениците на въпросното място в Родипите, дето лекуват даже спин с ММС - и то напълно безплатно, само срещу 170лева за храна и нощувка на ден- ми тогава нещата се подреждат и става кристално ясно откъде е и желанието ти, и защо се чувстваш длъжен, и що се изживяваш като ММС-месията в България...ако не си- не знам...ти си знаеш...

Гена, въпросите които поставяш имат резон, само че на тях е отговорено, и ако не са риторични и наистина те интересуват отговорите, върни се във тази тема, към 11-12 страница, отговорили са и Иван, и други участници.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Този подфорум във ФОРУМА е само за ММС.
Радо не е собственик и няма връзка с лечебният център в Родопите.
Мисля, няма как да съм сигурен, че целта му е алтруистична и не е свързана с печалба.

Нека уважаваме труда на другите хора.

Тук даваме информация.
Всеки сам да си отсява.

За всяка теория има аргументи и контрааргументи.
И най-вече да не се нападаме без да се познаваме.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Да , ammira, витамин С може да се предозира, въпреки че е трудно но да, може. И да, правилно са ти казали 10гр на ден е зверска доза. Но ако организма е отчаяно нуждаещ се от въпросния витамин С- заради заболяване или заради приемана на ММС или заради двете заедно...възможно е и това да е най-добрата възможност. Със сигурност дози до 3гр на ден не вредят, но се ползват за органичен период от време. Има и една друга теория, че колкото и витС да приемаш на един прием организма усвоява не повече от 600мг- на един прием. Другото както влиза така и излиза...Но при всички положения докато се не освободиш от чуденките относно колко и какъв вит С да пиеш - по-добре не приемай повече от 1 гр на ден...

Гена, най-много вит.С - със сигурност има във ампулите витамин С, :) обаче и това не е много сигурно. За по-сигурно - вит С на прах, има го като субстнация..ама и тя не е много сигурна..та най-сигурно да си направиш лаборатория и да си го произвеждаш, пък ако намериш къде да го продаваш..още по-хубаво...
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Никого не нападам...
И наистина мисля че всичките тези теми във въпросния подфорум повече плашат и объркват отколкото да помагат.

Аз нямам пряк опит с ММС- но имам приятелка която го ползва, майка и почина, но не , не заради ММС и напротив, тя е доволна от това че е облекчило последните и дни...така че продължавам да следя темата, както знаеш никой от нищо не е застрахован, Иван...но да се отделя само ММС от човека като същност няма как да стане.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ammira
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Мар 2013 10:47

Мнение от ammira »

Какво противоречие между изказванията и подписа на МАГ2001! :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

MAG2001 написа:Никого не нападам...
И наистина мисля че всичките тези теми във въпросния подфорум повече плашат и объркват отколкото да помагат.
Това ми прилича на страх от създаването на страх. :wink:
Освен това фактът, че бе позачезнала от форума, а сега се завръщаш с пълна сила и атаки ми говори, че има нещо, което те яде.
Адресирай го, вместо да се опитваш да хапеш другите. :idea:

Когато сме в мир със себе си, ние сме в мир със света.
Последно промяна от ivangp на 04 Апр 2013 12:54, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ammira
Какво противоречие между изказванията и подписа на МАГ2001!
да, така е пълна съм с противоречия, позна...:) лесно е да видиш противоречията на другия , нали..по-трудно е да видиш своите...до момента в който изведнъж се окаже че...няма други! кои други!?
ivangp
Това ми прилича на страх от създаването на страх.
Освен това фактът, че бе позачезнала от форума, а сега се завръщаш с пълна сила и атаки ми говори, че има нещо, което те яде.
Адресирай го, яместо да се опитваш да хапеш другите.

Когато сме в мир със себе си, ние сме в мир със света.
Ми изместваш темата както обикновено винаги когато се налага да признаеш че не си прав.И освен че само да ме категоризираш и ми да правиш оценки, да ми даваш акъл кво да правя, и то без да съм ти го искала... нямаш никакъв друг аргумент срещу написаното...що така?!

Точно ти знаеш че никога не съм зачезвала от форума, нали така! така че това не е факт, това е твоя интерпретация...не съм убедена че спекулация не е точното дума.

Както и "завръщаш с пълна сила и атаки" "нещо те яде" " да се опитваш да хапеш другите" " ...кои други?! кои са другите дето ги нападам и хапя?!...не бе хора!никого и нищо не нападам! и нищо и никого в случая не защитавам !!! просто защото не ми е необходимо...това на кой му е необходимо?!...

Освен на хората, за които света е едно страшно място, пълен с нападения заплахи хапане защити и т.н.

Не знам, нещо не съм убедена че искам да съм в такъв свят "хапещ" "засташаващ" "атакуващ".. " геноцид" :)...прав си, по-добре да ида да се адресирам, има къде къде по-добри светове, там понеже никой не те напада и няма от кво да се защитаваш..наистина е за предпочитане :)

Но държа на мнениятата си за ММС и не се извинявам за това което написах. ММС е само един от многото начин на физическо ниво да се помогне на човек, който е решил, че иска да си помогне...и не е панацея...и всичко зависи както от прилагането на ММс така и от самия човек.
Ама то в такъв страшен заплашващ атакуващ хапещ свят..верно да му се отще да живее човек! :)
И ако има атакувани застрашени усещащи се ухапани от написаното от мен- ми да идат да са ТЕСнат!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ammira
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 26 Мар 2013 10:47

Мнение от ammira »

Сигурно обаче е, че, за тези, които са го ползвали, ММС е много повече, от колкото за другите, които не са! От опит ;)
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

;-)

Мнение от Angel_K »

Към Гената и Маг,

Знам,че се харесвате двамцата и това не е от вчера :wink:
Но както винаги Гената не чете името на под темата или всичко написано в нея а просто слага мнение винаги контра в повечето случай с безкрайни COPY и PASTE.
Аз съм виновен да я има подтемата тук, аз помолих Иван да я направи за да го има всичко дето Радо е намерил и на още едно място освен в неговия блог.
И с цел да може всеки който има въпрос или неясноти да пита тук във форума.
Инфото наистина е много , но никого не можеш да накараш насила да го прочете.
Но поне като пита да му посочиш линк тук към подтемата.

Гена не знам какъв е този мерак всичко да отричаш и само да даваш за пример твоя път с духовното и т.н. ?!
Искаш да се изявяваш като учител , просветител... не знам.
Но както в предната тема , за ММС на Иван , пак изместваш темата към теб.
Иван е просто мек и търпелив и не трие мнения , но МОЛЯ те Гена , не отговарай ако не е по темата или въпроса не знам за кой път ти го казвам а и май не само аз. :idea:
И не на последно място МАГ уважавай труда на хората макар за теб да е боза , защото това е само от твое виждане и гледна точка :idea:
Никъде в подфорума Радо не продава ММС или има лична изгода прави го с идеята всеки който иска да прочете и види какво е ММС да има къде да го види.
И няма връзка с Родопите нито пък аз.
Не сте длъжни да ми отговаряте и моля не го правете.
Ако Иван реши да изтрие и това и всички мнения които не са по подтемата.
Ред се създава с правила-закони които се спазват от всички :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

ammira

Ти ми подхвърли темата доктор Рат......не я погледнах сериозно.
Обаче отгоре си знаят работата и вчера една дама ми пусна негово интервю или книга от 25 страници и се захласнах много.
Благодаря ти,че ме насочи!!!
Тоя е голям гений
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

От 3 седмици пия ЦДС за 2 проблема - кандидоза ( която влача откак се помня , за лечението й пък вече и не помня целия списък с препарати ...) и "неразположение " от страна на стомашно-чревния тракт ( не знам точно каква е диагнозата му , понеже умишлено не отивам на лекар , за да не се панирам излишно) . Това неразположение вече ми досажда от половин година , че и отгоре. То е основната причина да намеря този форум и ТЕС .
Та до момента не усещам положителен резултат , дали да увеличавам дозата и да продължавам ? Симптомите ми са си същите , от време на време по-добре , понякога по-силни .. :(
Пробвах и други неща , разбира се тесах , но ...
Хич не искам да съм от нелечимите пациенти ....:(
Котката ми има нещо като тумор ( също не е изследвано , но на това прилича ) , което доста гнои , слагах й в продължение на една седмица разреден ЦДС вътре в отворите , от които изтичаше гной , но образуванието не намаля за съжаление , дори малко нарасна от едната страна . Чудя се дали да пробвам да й давам през устата ЦДС или пък да я пробвам венозно ?
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

Силви,ако си се захванала с ЦДС и лечение на нещо сериозно,мисля ще е добре да участваш в групата във Фейсбук MMS Bulgaria,където има над 600 човека,обсъждащи неща които те вълнуват!!!
На котката даваш ли и мляко?
Понеже чувам в последно време,че литър мляко е отговорен за 10 грама гной в човешкия организъм!!!
Публикувай отговор