MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Благодаря за насочването към ФБ , все още дочитам форумите , но ще стигна и до там !
Не знам доколко сериозно нещо лекувам , понеже не съм ходила на лекар и не смятам да го правя засега , понеже хич не ми се завърта в омагьсания кръг от " диагнози " , лечения и прочие негативи , т.е. засега смятам , че "диагностицирането " на проблема ще ми донесе допълнително страхове и стрес . След като прочетох за всякакви бързи лечебни чудеса с ММС , помислих , че и на мен ще ми мине ей така бързо без да разбера ! Не ,че нямам хич позитивен ефект от ЦДС де - усещам повече енергия като че ли , освен това косата не ми се омазнява толкова бързо , колкото преди , но подуването и коликите , и гъбичките не ми минават още :( . Иначе почнах с доза 0.5 мл на час - 8 часа дневно , а сега съм до 0.8мл. , без да ми се гади .

На котката не давам мляко , яде предимно готова котешка храна , суха и консерви и месо чат-пат . А на образуванието все още слагам ЦДС , но по веднъж на ден . Гнойта изтича , после обаче пак се образува , което значи , че има причина за това - или инфекция някаква или по-скоро е туморна тъкан , понеже е твърдо .
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Туморът на котката ми стана много зле , тече една гной ... днес я водих при колега да го маха , но той отказа , понеже е доста злокачествен и агресивен и няма да може да се затвори раната , а и бързо ще се разпространял според него след това . Слагам й директно в отворите на тумора ЦДС , разреден с много малко вода .
Някой пробвал ли е да слага неразреден ЦДС върху рана или друга кожна лезия ? Аз съм пробвала на езика и доста пари , но пък не усещам някакви щети след това ( изгаряния или прочие ) . По-зле не виждам накъде може да става , но все пак се чудя дали да не го отмивам след известно време този ЦДС .
А някой да има представа дали мога да си намеря отнякъде конопено масло ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А на котката даваш ли й да пие ЦДС?
Ако не започвай да й даваш!
Прави й ТЕС и/или ЛК!
Остави я да погладува малко.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Аз си капвах ЦДС върху изгорен и спукан мехур, сълзящ , без да плакна, неразреден с вода. Няма лош ефект, само добър. Слагах и директно в порезна раничка- също е ОК!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Пробвах да й давам ЦДС , но първо не съм сигурна каква точно доза , а и на всеки час 8 пъти дневно ми е много трудно да давам, понеже не съм постоянно вкъщи . Освен да пробвам сутрин и вечер поне през час за няколко часа .
Гладуването - труднопостижимо , понеже имам още 2 котки и родителите ми постоянно им сипват храна навсякъде .. а с тях трудно ще се разбера . Тя в момента не търси много много храна . Но ще го имам впредвид този съвет , ако нищо друго не помогне . Колко мин. дни мислите би имало ефект да я държа гладна ?
Опитвах иначе да правя КС , но не съм сигурна дали съм усетила това " еуфорично " чувство и май още не съм , понеже няма видим лечебен ефект ...
Не я тесам , щото тесам други свои неща , правя ЛК пак за мои проблеми ( в краен случай ще ги зарежа де ) и ще ми отнеме време ( напоследък всичко , което тесам става много бавно и ми отнема мноого време , в случая няма време за губене :(
) .
На всичко отгоре и синът ми цъфна с хрема , айде и на него ЦДС в носа , защипа го , но надявам се да му мине бързо .
Благодаря на Алиса за споделения опит ! Вече доста инфо изчетох за ЦДС-а и доста неща ми се губят , та не бях сигурна дали не "изгаря " , когато е неразреден .
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Все пак сложих неразреден ЦДС вътре в гнойната торбичка , не стана нещо кой знае какво , но специално попитах г-н Стаматов , дали може да се прилага така и той ме посъветва да го разреждам поне 50 на 50 с вода .
Давам на котката ЦДС и през устата , но с паузи , понеже ми се налага да излизам . А туморът за 3-4 дни ( през които ме нямаше , и през които никой нищо не й е давал ) станал огромен с едни гнойници .. ужас !
Дано успея да й помогна ! :cry:
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

След 3-седмично лечение на котката ми с ЦДС туморът все още си расте ..
Междувременно слагах и на малкия в носа понеже имаше обилна хрема - слагах го разреден 50:50 с вода , на всеки час първия ден и нищо ...
Аз ли нещо не го ползвам както трябва ...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хремата е вътрешен плач, "надушване" на нещо, което не искаме. Работи с техниките. ММС/ЦДС чаша с разтвор и няколко вдъхвания от разтояние, инхалация или докато се къпе- също стават.

Ще ми се пак да напомня, че ММС/ЦДС са препарати лекуващи симптоматично, както и лекарствата, докато техниките работят за отстраняване на причината пораждаща тези симптоми и дават по- дълбок и траен резултатат.

Може котето ти да не иска да се излекува!, може конфликтът /ГНМ/ да е жив, може не това да е начинът! Ако си склонна да ровиш на енергийно ниво, опитай се да влезеш на енергийно ниво в контакт с котето и да разбереш какво и що! Ето така, евентуално viewtopic.php?t=1044
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Много пъти съм тесала хрема , понеже малкия често я има , обаче без успех .
По отношение на гриповете имам един малък успех - веднъж , една нощ свалих на малкия Т за 15 минути ! ( правих прокси , потупвах го директно , беше сънлив и даде ) . Оттогава - нищо ! затова си ги оставям да минат , но първия ден яко тече носа , затова пробвам с ЦДС-а , щото едва наваксваме с кърпите :) Не знам как е ММС , но от ЦДС излиза много малко газ и трудно се вдишва , трябва да разклащам периодично бутилката , за да се отделя , а пише , че не е добре да е непрекъснато отворена . Затова и накапвам директно с капкомер в носа .
Да , зная ,че може и да не се излекува котката , но поне ако мога да я облекча малко , понеже я боли . Тази техника за преобразуване на страха съм я чела , обаче как точно да я приложа на котката ?Т.е.не знам дали тя се страхува , а аз не мисля , че изпитвам страх по отношение на болестта й , или да опитам да си представя тумора й и да действам като със страха ?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А чете ли по- надолу, след намесата на Гената? Там съм дала стегнато резюме на работата на енергийно ниво.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Прочетох , обаче не ми стана съвсем ясно от първия път , затова пак ще го прочета утре !
striking
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Сеп 2011 23:56

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от striking »

Искам да попитам, някой излекувал ли е херпес с MMS?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Да. Някой е излекувал. В официалният сайт на ММС има описани всякакви случаи.
Прави ми впечатление обаче, че си във форум за ТЕС, а всичките ти въпроси са за други лечения.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
striking
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Сеп 2011 23:56

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от striking »

Сега видях поста ти. Извинявай тогава... просто аз повече чета отколкото да пиша, но тъй като тук има теми за много интересни други методи, за които съм чел също и се интересувам, а и виждам, че има и реално практикуващи хора, за това питам! А пък и най-малкото защото ти пиеш ММС също, а това е едно потвърждение, че не е опасен, тъй като преди време имах такива съмнения, а аз ти вярвам за нещата които казваш и пишеш (колкото и странно да звучи, защото не се познаваме лично, пук и не съм много активен във форума, пак казвам повече чета, отколкото пиша....), просто съм останал с такива вътрешни убеждения.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от Aqua »

Имам ММС и лимонена киселина от няколко месеца (повече от 6) годни ли са още за употреба?
Пак си мирише на хлор като ги смеся
Публикувай отговор