MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Щом мирише, значи са годни.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от dejavu »

Здравейте, мили ми ТЕС-овци!

Съдбата отново ме насочи към ММС. Четох много положителни отзиви, но и в сайтовете за отслабване с глупости има платени коментари от "доволни клиенти".
Та въпросът ми е: Живи ли сте още? :) Нали някои твърдят, че ставало на белина (което най-вероятно лесно може да се провери от химик първокурсник). :D
Усетихте ли положителни резултати от приема /или отрицателни/ и препоръчвате ли го?
И в крайна сметка откъде си го купувате? Трябва ли да се свържа със Светослав Стаматов или има и други пътища.

Сърдечни благодарности!
Весели почивни дни!
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от dejavu »

Сега видях групата във ФБ, но ще се радвам, ако някой лично ме убеди, че е безвредно и помага :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Аз съм жив. Препоръчвам го. Свържи се със Светослав.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от Alisa »

и аз съм не само жива, но и в балансирано здраве. Ползвала съм на 3 пъти заради експеримента, за прочистване, гинекологично и за венци- отличен резултат за тялото, но не променя мисленето :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от dejavu »

Много благодаря за отговорите! Аз вече се навих да пробвам, след мащабни проучвания.

Днес гледах репортаж от някаква немска телевизия по повод конференция за алтернативни лечебни методи Spirit of Health в Хановер, с участието на отбора юнаци от екипа на ММС. Отвън пред сградата е имало някакви глупаци, които протестират с лозунги против метода. На едната табела пише "Вашата терапия е отврат". Прилича ми на платена история. Изображение

Интервюираха някои от хората, излизащи от конференцията, които казаа, че са го ползвали и са изключително доволни, но нямало научни доказателства и не трябвало да се използва, защото е отровно.
Zorito
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Сеп 2017 12:40

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от Zorito »

Здравейте Иван изчетох почти всичко, за ммс , питането ми е за майка ми която е оперирана с отстранен тумор от гърдата и отрязани няколко лимфни възли под мишницата , тя твърдо отказва да се подлага на химио терапия , може ли да ми кажате дали ще има действие МмсА вурху нея
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Да, ще има, но няма гаранции,че ще се излекува, макар и да има голяма вероятност.
ТЕС също би била доста полезна.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
gery021
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2017 06:59

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от gery021 »

Здравейте.От 10 дни приемам ЦДС по протокол 1000. Мога ли пия витамин С ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Не.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapriz7
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 25 Сеп 2010 11:47

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от kapriz7 »

Здравейте , реших и аз да започна с ЦДС , Прекарах инсулт със 100% загубване на каротиса, и от няколко месеца силни крампи , изтръпване , сковаване и болки на различни места по тялото. Лекарите се видяха в чудо. Всичките кръвни и лумбални изследвания са в норма. Правя предизвикателството което много ми помага( имах чувството че ако не бе то нямаше да оцелея, толкова зле ми бяха оплакванията )и Процедурата В мир със себе си .
Пих конопено масло ,с добър ефект но много ми падаше кръвното и световартеж имах. Появиха ми се изведнаж много бенки , а старите се уголемиха.
Спрях го. Насочила съм се към ЦДС. Но ми е много объркано заради вит Ц.
Хем чета във форума ,че не трябва да се пие ( ето и Иван го казва ) хем, че трябва да се пие по 3 пъти на ден или пък - "Витамин Ц да се приема 2 часа преди първата доза или два часа след последната за деня!!!".
Аз искам също да подпомогна кръвоносните съдове и да сваля холестерола.
Тези отзиви са писани 2013 година, Моге би сега нещата са по ясни. Някой има ли повече информация по въпроса? След толкова години може да е по различно.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Докато пише ММС не пий витамин Ц.
ММСа и ТЕСа ще ти оправят холестерола и всичко останало.
Постоняство и дисциплина му е майката.
Всеки ден ММС и ТЕС по 8 пъти на ден през час.
ММС е по-добре от ЦДС.
Но като си започнала с ЦДС довърши го и после можеш да минеш на ММС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapriz7
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 25 Сеп 2010 11:47

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от kapriz7 »

В каква бутилка се приготвя протокол 1000 ЦДС. Не можах да намеря къде пише- ли в пластмасова или само в стъклена ?
Тук намерих това ЦДС в 4ужбина. Това същият лие като в България.? Дали става
НОВО: SoloCLEAR® (CDS / CDL) - разтвор на хлорен диоксид е фиксиран и готов
https://www.soloclear.com/soloclear.html
Пише че се разрежда 2 капки -0.4 мл в 1 литър
SoloCLEAR - Новата еднокомпонентна система (капки CDS / CDL) - алтернативата на конвенционалните системи!

Кехлибарена стъклена бутилка с включена капкомерна пипета, съдържание 100 мл
Цялата информация с един поглед:
Новият SoloCLEAR ® е готов за употреба веднага. Няма процес на активиране, който да се извършва. Това го прави лесен за използване без грешки.
Спестете време, като елиминирате фазата на активиране на по-стари двукомпонентни системи.
По-малко миризма, тъй като SoloCLEAR ® вече е готов за употреба .
SoloCLEAR ® съдържа жълтеникав биоциден газов хлорен диоксид (ClO 2 ). Това е известно със своите антибактериални, антивирусни и противогъбични свойства. Той убива или деактивира водорасли, спори, амеби, вируси, бактерии, дори легионела, гъби, най-различни протозои и др.
Никаква устойчивост на SoloCLEAR ® не може да натрупа.
SoloCLEAR ® не съдържа метаболитен токсин . Механизмът му на действие се основава единствено на разрушителния ефект от елиминирането на кислорода върху мембраните на микробите.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от ivangp »

Soloclear изглежда да е = ЦДС. Но нямам данни за него и не бих му се доверил.
Използвай стъклена бутилка по възможност. Но и пластмасова става.
Следвай протокола както е описан в сайта на Джим Хъмбъл.
Всичко друго е неопимално.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Papuas_Alex
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Дек 2020 14:35

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от Papuas_Alex »

Здравейте , можете ли да ме насочите за раково заболяване каква да бъде дозировката или поне материали за въпросната дозировка ? ще съм благодарна . Бъдете здрави :)
Публикувай отговор