MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа: Според Джим Хъмбъл хлорен диоксид се отделя в организма до 12 часа след приема на ММС.
Т.е. според него това което правиш е грешно. Аз нямам мнение по въпроса тъй като не разбирам от химия.

Мисля, че в случая има противоречие с това:
ivangp написа:Да се взема на всеки час, тъй като хипохлористата киселина, в която организма превръща ММСа и която се използва от имунната система за борба с болестите бива оползотворена за 1 час.
От цитата ми става ясно, че ММС за един час вече е преобразуван в нещоси. Как ще се отделя още 12 часа?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Част от хлорния диоксид при реакция с други химически вещества в организма се превръща в хипохлориста киселина, според Джим Хъмбъл.
Хипохлористата киселина се използва до час. Хлорният диоксид продължава да се отделя от активираният ММС до 12 часа.
В началото след приема естествено реакциите са най-бързи и силни, тъй като концентрацията на всички вещества е най-голяма, след това силата намалява постепенно и след 12 часа вече няма нищо. Затова в първоначалните протоколи ММС се е взимал 2-3 пъти на ден в големи количества, а сега се е минало на по-малки дози, но по-начесто. За да се поддържа едно горе-долу постоянно ниво на хлорен диоксид и хипохлориста киселина в организма, вместо да има върхове и спадове.

Но това е хипотеза, не е доказано, поне доколкото аз съм разбрал от това което съм прочел и което е писано преди доста години в книгата му.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа: В началото след приема естествено реакциите са най-бързи и силни, тъй като концентрацията на всички вещества е най-голяма, след това силата намалява постепенно и след 12 часа вече няма нищо. Затова в първоначалните протоколи ММС се е взимал 2-3 пъти на ден в големи количества, а сега се е минало на по-малки дози, но по-начесто. За да се поддържа едно горе-долу постоянно ниво на хлорен диоксид и хипохлориста киселина в организма, вместо да има върхове и спадове.
Не разбрах такова нещо от постовете ти. Тук казваш, че сега /по последни протоколи/ се било минало на по-малки дози, но по-начесто.
От постовете ти от преди няколко дни се вижда, че тогава по последни протоколи трябваше да се пие през час, като всеки следващ ден се увеличава дозата с една капка.

Защо да я увеличаваме с по една капка всеки следващ ден, като така или иначе, както казваш, не всичкото количество се превръща в хипохлориста киселина /т.е. хартисва хлорен диоксид/. Логично би следвало всяка доза през час да бъде по-малка по количество от предходната.

И сега по последни протоколи, щом казваш, че се е минало на по-малки дози, но по- на често, означава че трябва да намалявам дозите, а не да ги увеличавам, така ли? Мамка му на инглиша, който не разбирам за съжаление:(

Явно и ти имаш доста противоречия и неясноти по въпроса.
От всичко прочетено ми става ясно, че използването на активиран ММС не е шега работа. Че за да го дам на свекърва ми, която има множество тежки заболявания /рак, но и холестерол/, би следвало първоначално да приложа терапия за укрепване на съдовете, тъй като холестеролът се чистел с ММС мн. бързо и стените могат изведнъж да се отпуснат, което не било добре. Тя е тежко болна и дори да помага тази терапия /в което съм убедена/ трябва да се прилага мн. внимателно.

Що се отнася до мен, която имам проблем със зрението, мога напълно убедено да споделя, че за 2 седмици прием на активир. ММС, виждам мнооого по-добре /без никакви други терапии по въпроса/, и без прием на антиоксиданти.

И както знаете, първоначално пристъпвам към всяка новост с НеВяра, така че лично на мен тази добавка ми действа перфектно.
Per aspera ad astra!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

май ще продължа още няколоко дена на 6 капки, както го пише по книгите и ще видя какво става! От друга страна когато човек има възпаление той прави ТЕС и може би да излизат някакви работи!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вяра, аз нямам противоречия.
Всичко което съм написал по-горе е правилно и е по последните протоколи.
Честно казано не ми се обяснява на някой, който търси противоречия, защо това което аз казвам е правилно и защо в него няма противоречия. Чети внимателно и препрочитай това което съм написал, не бързай с изводите и вероятно ще разбереш, че противоречия няма. не се хващай за отделни изречения или думи а осъзнавай всичко в контекста на останалите изречения и думи.

Ти разбира се си свободна да четеш колкото искаш из интернет и да си вадиш собствени изводи. Това вероятно ще доведе до още по-голямо объркване.
Което е вероятно и целта на всички тези публикации, които също са превод от английски.
В нета има много противоречива информация, както вече казах. Трудно се отсява.
Само да отбележа, че аз повече от година четох и проучвах информация за ММС преди да реша дали да го пробвам.

Аз лично вярвам на собствения си опит и затова нищо не препоръчвам преди да съм го пробвал.
Ако на мен ми действа добре, който иска да казва, че е отрова.

Забележка: Май трябва да сложа още един специален ранг - Тома Неверни. Специално за теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа: Забележка: Май трябва да сложа още един специален ранг - Тома Неверни. Специално за теб...




:D :D :D Понеже съм Тома Неверни и не вярвам, че ще го сложиш. Иначе е добра идея, защото не мисля, че е само за мен този ранг. Аз вече преминах на следващия :P
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Една забележка, копирана от сайта на Джим Хъмбъл ;
NOTE: Some people report "catching a cold" when using this method. Yes, there can be dried mucus plugs in your lungs from a cold you had a year ago. a few of those germs are sometimes encapsulated in the dried mucus. The ClO2 приятел weakens the mucus and the former cold attempts to redevelop - symptoms appear. In this case, continue with internal 2 drop doses of activated MMS every hour (drink it), and continue deep breathing every half hour from the cup (Observe the limits and cautions above). The cold will soon vanish.


Накратко - има случаи при които се наблюдава поява на симптоми на грип след прием на ММС. Как е възможно това? Нали ММС трябва да лекува, а не да разболява.
Според Джим Хъмбъл, това се дължи на стари грипни вируси, които са били капсулирани и сега са освободени от ММСа за да бъдат унищожени.
В такива случаи се препоръчва да се продължава с приема на ММС- по 2 капки Активиран ММС на всеки час и да се дишат хлорни пари от чаша с активиран ММС на всеки половин час. Симптомите скоро ще изчезнат.

Повече за ММС, най-новите протоколи и заболявания които се лекуват с ММС можете да намерите на http://www.jimhumble.biz
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

А ако човек има средно-тежко заболяване каква е дозата и схемата? Профилактичното ми се вижда много,а за сериозни заболявания ми се вижда много...
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Исках да кажа профилактичната доза ми се вижда малка в моя случай, имам не много сериозно заболяване...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ей Бастед, добре дошла отново, мислех си че си се обидила и си ни напуснала. :)
Действай си като за сериозно заболяване. Поне аз така мисля, че е добре. няма нищо лошо да ти стане. Ако вярваме на Джим Хъмбъл, де. Аз нямам личен опит, ни със сериозни, ни с леки заболявания.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

А,не съм се разсърдила,глупости :D Но сега като чувам ,че нямаш опит се притесних наистина...Приятел на мой приятел е починал преди години от ММС,неправилна концентрация ли било,предозиране ли било,не знам..За това ми се иска постепенно да увеличавам дозата,но как точно да стане?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами както си пише в началото на темата. Почваш с една капка и увеличаваш с по капка до непоносимост.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Здравейте всички, които ползвате ММС и имате представа за него,взимам го от няколко седмици и в4ера стигнах до 6 капки,но усетих 4е ми пари на гърлото при преглъщане, а след това гърлото ми се възпали.Това определено ме притеснява,защото при по-голяма доза ще получа по-сериозни изгарания на гърлото,какво да правя сега?
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Здравейте всички, които ползвате ММС и имате представа за него,взимам го от няколко седмици и в4ера стигнах до 6 капки,но усетих 4е ми пари на гърлото при преглъщане, а след това гърлото ми се възпали.Това определено ме притеснява,защото при по-голяма доза ще получа по-сериозни изгарания на гърлото,какво да правя сега?
Лекарството е в дозата-стара истина.Иван ти е отговорил точно:
Ами както си пише в началото на темата. Почваш с една капка и увеличаваш с по капка до непоносимост.
Ей това повече ме притеснява...
Приятел на мой приятел е починал преди години от ММС,неправилна концентрация ли било,предозиране ли било,не знам..За това ми се иска постепенно да увеличавам дозата,но как точно да стане?
Теб това не те ли притеснява?!
Ти защо всъщност го приемаш?!
Не се заяждам.
Опитвам се да разбера, защо хора ,и то сравнително здрави, стремящи се да изчистят по всякакъв начин емоционалното и физическо тяло си ще се тровят с чиста химия /може и да бъркам, но серния диоксид не беше ли в групата на бойните отровни вещества?/
Да не би да ви липсват отрови?!Пушете бе!Или пийте!Или го ударете на секс-все тая, отровата ще си я поемете, ако това е целта на заниманието.Ама от тези химични съединения освен да се олющи кожата и да излезнат пъпки от хлора..какво друго ?!

ivangp:
Гледайте как ви действа. Ако не ви харесва как ви действа спирайте го.
Ето това е много точно казано, стига да има кой да го прочете.
А ако целта е просто профилактика-темата на Рали е супер за целта-мое мнение.А Иван предлага още една безценна и ефикасна и евтина алтернатива-морска сол/със или без предизвикателство/..и пак има неразбрали :D :)
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

6-те капки ММС в пълна с вода чаша ли са разредени преди приемане?
Последно промяна от ivangp на 14 Дек 2011 08:03, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор