MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ivangp:
Аз лично не вярвам, че бактериите и вирусите причиняват заболяванията. Но това си е мое виждане.
Иване,спомням си в един поста в разговор по темата за бактериите с Огнян Симеонов написа нещо върху което аз лично много се замислих.Едва ли мога сега да го намеря и постна тук,но по памет,ти обърна внимание,че не всеки примерно който ползва парфюм заболява от рак.
Друг момент който се замислих за бактериите е какво казва ГНМ!
И още нещо интересно пак казано от теб което остави дълбока след в мен е казаното мисля точно тук в тази тема,че няма как да си сигурен какво купуваш и има в опаковката защото не си я пълнил ти.Аз лично за себе си вече не вярвам,че ако някъде прочета нещо,че помага значи е точно така.
Изпитах го на свой гръб със себорейният дерматит,не знам колко години вече какво ли е съм чел и опитвал.Поне на лекар не съм ходил,но това не е причина да не съм се излекувал толкова дълго време според мен.Знам какво предлагат и изписват от хора които са ходили и няма никакъв ефект.Ефекта е само в изпразването на джоба и трупане на нерви и яд.
Всъщност,подсказката ти на Люляците-Невродермит/нерви/ е едно от нещата което ме осветли и насочи да хвана правилната посока да действам с ТЕС,благодаря ти! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ачо, ММСа действа, но това не значи че лекува. Според мен той потиска симптомите на заболяването, без страничните ефекти на съвремените лекарства. Но лечението става само когато има промяна на психиката.
Така мисля аз в момента. В същите обстоятелства като тези, които си описал, аз бих направил същото.

Хроничните болки в тялото са резултат на неизчистени негативни емоции.
Това наскоро го доказах като проведох едномесечен експеримент с 11 човека. Скоро ще можеш да прочетеш за него в новата ми книга.

Прост пример - как е възможно да имаш 3 години болка в коляното например (да предположим, че е предизвикана от бактерии, които се намират в коляното ти) и след като започнеш да адресираш негативните си емоции след няколко минути болката да отиде в рамото ти. Бактериите ли си преместил за няколко минути след 3 години или си променил емоциите и от там енергията и начина по който тя тече в тялото ти?

Освен това на доста хора болките им изчезнаха навсякъде в тялото след няколко седмици. На всички се промени живота им, мирогледа им, отношенията им с близките, самочувствието им. Това с ММС или други илачи може ли да се постигне?

ММС е добро средство за първа помощ, но за пълно излекуване е нужна промяна в психиката, мисленето, мирогледа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

С най-добри чуства!;-)

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:Ачо, ММСа действа, но това не значи че лекува. Според мен той потиска симптомите на заболяването, без страничните ефекти на съвремените лекарства. Но лечението става само когато има промяна на психиката.
Нима това е малко, да не наврежда на други органи и системи?!
Все пак организма е едно , не става да увредиш едно и да повредиш други 2 както правят повечето лекарства ако за ТЕБ това е същото , не съм съгласен!
ivangp написа: Така мисля аз в момента. В същите обстоятелства като тези, които си описал, аз бих направил същото.
Благодаря за което!
ivangp написа: Хроничните болки в тялото са резултат на неизчистени негативни емоции.
Пак не съм на 100% съгласен с това , не забравяш ли ХИМ ТРЕЙС, изкуствените болести и зарази!
Лично аз не еднократно съм ги виждал и днес гледах над Пловдив и не искам да съм лош пророк но очаквам "Пролетния грип , заради рязкото повишение на температурите..." Дано не съм прав!
ivangp написа: Това наскоро го доказах като проведох едномесечен експеримент с 11 човека. Скоро ще можеш да прочетеш за него в новата ми книга.

Прост пример - как е възможно да имаш 3 години болка в коляното например (да предположим, че е предизвикана от бактерии, които се намират в коляното ти) и след като започнеш да адресираш негативните си емоции след няколко минути болката да отиде в рамото ти. Бактериите ли си преместил за няколко минути след 3 години или си променил емоциите и от там енергията и начина по който тя тече в тялото ти?

Освен това на доста хора болките им изчезнаха навсякъде в тялото след няколко седмици. На всички се промени живота им, мирогледа им, отношенията им с близките, самочувствието им. Това с ММС или други илачи може ли да се постигне?
С нетърпение очаквам новата ти книга и филм !
Ще коментирам когато го прочета или прочета историята не всеки.
Дай ми отговор тогава за твоята болка , защо тя си стои в ТЕБ, защото не знаеш за ТЕС , Силва .ПЕАТ ...ли?!
Не се заяждам просто чесно се чудих защо не може нищо да я премахне или премести дори RP?!
Защото и аз има една такава в дясната плешка , която от ТЕС се повлиява , от Норбеков , от Тай-Чи , също и хоп после се завръща:-)
ivangp написа: ММС е добро средство за първа помощ, но за пълно излекуване е нужна промяна в психиката, мисленето, мирогледа.
Да добро е , не е Панацея и самия Джим Хъмбъл го казва,но не е и отрова като другите, когато помогне , помага и това е.
Но бих препоръчал всеки да си го има в шкафа за Спешна Помощ!
Онзи ден открих ,че ММСа не действа на всички ухапвания , нахапа ме нещо докато се разхождах из Родопите , бяха 3 пъпки на разстояние от по 2-3см. по брадата и част от шията.И сърбяха много.
Третирах ги както пише с ММС , един ден , спре да сърби и после пак .
На 2рия видях на масата в кухнята ,че имам буркан с яка концентрация на сребро , просто го бях забравил и от якото слънце , водата вътре е сиво-черна.
Та ми блесна да опитам с нея , защото миналата година ухапвания от комари с нея лекувах!
Ако щеш ми вярвай но с 2-3 намазвания , пъпките изчезнаха за по-малко от ден. :lol:
Та тогава открих ,че ММС не е Панацея , и че Сребърната Вода помага в случай в които ММС не може.
За това имам от 2те налично винаги!:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Що се отнася за всякакви външни въздействия, те също могат да водят до емоционални конфликти на ниво клетка. Справка по въпроса - Брус Липтън - Биология на Убежденията.

Моята болка в рамото не се повлия от хората, които ме лекуваха и техниките, с които ме лекуваха, според мен, защото отказвах да си науча урока, който тя бе дошла да ме научи. А той според мен бе, че трябва да дам почивка на тялото и ума си. Според Луиз Бурбо болките в рамото са знак от тялотот, че човек се претоварва, носи на раменете си по-голям товар от този, който може да понесе, в буквален или преносен смисъл. Та докато не си науча урока и болката няма да се махне. Или докато не си променя мисленето и отношението към товара, който нося. А защо не си променям отношението - от мързел и защо не почивам физически, защото скуката от почивката ми е по висока от болката в рамото.
Изобщо не съм работил сериозно върху рамото си с ТЕС или каквато и да е друга техника. И аз все се надявах на чудо. Че някой друг ще ме излекува с някоя нова чудодейна техника.
При мен обаче го има осъзнаването, че причините са си в мен и че силата да променя нещата си е в мен. Не виня нито тези които са работили върху рамото ми, нито техниките, които са прилагали.
В основата на всичко стои МЪРЗЕЛА ми. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

БРАВО

Мнение от Angel_K »

Е чесно свалям ти шапка.
Не съм очаквал да чуя това от ТЕБ!:-)
Че си мързелив, доколкото знам правиш ТЕС и на ум , и съм те виждал :lol:
И това ли те мързи:-)
Външните въздействия като тези от ХИМ ТРЕЙС ,едва ли предизвикват емоционален конфликт в сина ми който е на 6г. и идея си няма за ХИМ ТРЕЙС.
Както няма и в 2/3 от хората да не говорим за бебета и малките деца:-)
Идеята на Луиз Бурбо може и да е правилна защото като се замисля над думите ти , май точно когато имам прекалено натоварвания се проявява най-силно и болката, говоря за емоционални натоварвания за този и онзи, Благодаря за подсказката.
Както за казали старите хора "Мързата не мори , а мъчи" ;-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Извинявайте, момчета, ама на мен нещо по мойта женска логика не ми се вързват нещата...ем сте мързеливи, ем ви боли от преумора!!!Е последно мързел ли е или е преумора/демек от много работа!!!/
Бе да не би това дето му викате мързел да си е просто ПО, ама да не ви се ще да го разровите..щото, както е казал поета"Разровиш ли го, ще мирише..."
Е ако е така...не знам дали това ще ви успокои, ама ..много сме така :)
И със и без ММС
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Не разбираш, защото трябва да си овен, за да разбереш овнешкото понятие и състояние "мързел". :D То и аз определям себе си като мързелива, ама питай тези около мен дали така мислят. И при мен е същото положението със скуката при т.н. почивки и аз също се чувствам най-жива,когато съм максимално натоварена. Тялото ми често не мисли така, но ....Що се отнася до такива болки, дето се повлияват от техники и изчезват, но всъщност си стоят като стар скелет в гардероба на английско имение, то и аз си имам една такава. Десният хълбок, точно под операцията ми от апендисит, май там се помещават някакви яйчници. Докторите викат, че нищо ми няма, но мен си ме боли, даже понякога доста силно. Като се тесам, минава, с ЕТ и КС също минава. И така може да я няма 1-2 месеца и после хоп! ей ме!И пак отначало.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Аха...е сега не ми се става овен, ако можеш разбери ме и ти:) , така си ми е добре та...последно не е ПО, мързел е, така ли?! :wink:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Тцъ. Не е нито ПО, нито мързел, по стандартните разбирания за това. На котките им трябва дъсчица за точене на ноктите, а на овньовците - стена за блъскане с рогата. Иначе се губи динамиката и интригата. Трябва да има предизвикателство, да има винаги нещо, което иска още да блъскаш. Ако нямаш, отглеждаш си го. :lol: От време на време поблъскваш, колкото да си докажеш, че можеш наистина да се справиш с проблема и после си го оставяш. Всъщност има и още пластове..., но ми е трудно да ги обясня.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: БРАВО

Мнение от ivangp »

Angel_K написа: Външните въздействия като тези от ХИМ ТРЕЙС ,едва ли предизвикват емоционален конфликт в сина ми който е на 6г. и идея си няма за ХИМ ТРЕЙС.
Може, може, но това е дълга тема.
А що се отнася до мързела. Мързела ми не е всеобщ, а се проявява в определени отношения, в други не.
А и това което написа Параболоид за овнешката природа и постоянната нужда от предизвикателства е също вярно за мен.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Здравейте,

Мили дами , не се притиснявайте че се намесихте , внесохте малко разнообразие в нашата дискусия , не казвам спор защо не спорим а дискутираме,поне за мен е така.
Не знам кой е Овен , но аз съм Скорпион;-)
И нямам навика да си бия главата в стената дълго време:-)
Т.е. бях , осъзнах много неща и знам ,че още има да осъзнавам.
Ако погледнете от къде съм тръгнал в дневника ми , ще Ви е чудно ако Ви кажа ,че вече не мога да мразя! Дори този който ме е настъпил ;-)

Всеки е имал или има ПО, но смятам ,че ПОто сме го смалили до минимум , и появи ли се знаем начина да му се противопоставим и да го сложим на мястото му:-)
Всеки понякога има право да го мързи, не ми казвайте ,че Вас не Ви мързи. ;-)
Има ли желание има и действие и последствие.
И не си мислете ,че ММС е Панацея за мен :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Паби:
Тцъ. Не е нито ПО, нито мързел, по стандартните разбирания за това. На котките им трябва дъсчица за точене на ноктите, а на овньовците - стена за блъскане с рогата. Иначе се губи динамиката и интригата. Трябва да има предизвикателство, да има винаги нещо, което иска още да блъскаш. Ако нямаш, отглеждаш си го. От време на време поблъскваш, колкото да си докажеш, че можеш наистина да се справиш с проблема и после си го оставяш. Всъщност има и още пластове..., но ми е трудно да ги обясня.
Паби, това ако не са стандартни ПО-та,нито мързел- моля Иван да ми върне парите от семинарите или на следващите да ме преима без пари-излиза че всичко наобратно ми е обяснил, и аз толкова време ТЕсам в погрешна посока.Ама -странно- практиката ми показва друго.

Аз не съм овна, но и на мен ми требе предизвикателство/мотив, и то достатъчно..парещ!!!/, за да се занимавам с нещото."Колкото да си докажеш че можеш"-е това си го имам в изобилие, за мен това си е"нужда от одобрение", резулат от ниската ми самооценка и непрекъсното доказване и самодоказване че не съм по-лоша от другите, че мога...и понеже всичко се учи, като видя че мога и вече не ми е интересно.И зад всичко това е страха от промяна, страха че и в следващия лабирит е пак същото или още по-лошо."Ела зло, че без теб по-зло"

И за мен това са си ПО-та.И ако ти и Иван мислите че не са ПО-та, моля за още едно разяснение.Ама да ми го преиначавате на мързел..нищо не разбирате от мързел тогава :wink:
Иван:
А що се отнася до мързела. Мързела ми не е всеобщ, а се проявява в определени отношения, в други не.
Аха, теб и Паби не че ви мързи, мързи ви само да си почивате, правилно ли схванах.Или понеже ако се преработиш вече ще има обективна причина за иначе субективната болка...която е израз на...обикновено потисната емоция, или и това не съм го схванала..

Така че, според мен си се оправдаваме.Със зодията/даденост/, с генетична предразположеност/по природа /, с мързел, ама ако сме честни-това е все начин да се скрием от проблема.Което си е наше право, и лошо няма, нали :D Да си заровим главата в пясъка...стига да не сме в зоопарка, където пода е бетонен :wink:
Пиша тук, и то признавам си без бой-с въодушевление,защото и при мен има подобен проблем, с мистериозни болки в краката и стъпалата, които се появяват когато те си решат, обикновено ката реша че "ей сега ще ..." които обективно са обусловени от кг, но субективно...и на 55 кг пак си ме боляха по този начин, тва скоро ми изпърха от ЧО-то!та и аз още го търся, още седене в ЧО и благочувстване иска :)
А иначе съм съгласна с Ачо, с малка прибавка, която може и да не важи за вас, но важи за мен:
Всеки е имал или има ( Иима ) ПО, но смятам ,че ПОто сме го смалили до минимум , и появи ли се знаем начина да му се противопоставим и да го сложим на мястото му
Всеки понякога има право да го мързи, не ми казвайте ,че Вас не Ви мързи.
Има ли желание има и действие и последствие.
И не си мислете ,че ММС е Панацея за мен
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

И една история, която харесвам, и която все още не съм се научила да живея...нищо че на пръв поглед като че ли спамя темата, не ММС не съм употребявала и май неща, но опита ми с добавки от този вид показва че това е начин, приложим и към него/ММС-а/

Гласовете на душата

Докато той бил малък, имал само Желание, което гръмко кре...щяло:"Искам".

Отраснал и се появил Дългът, който казвал:"Трябва".

После се появил Страхът, който тихо съскал:"Боя се".

След него се появило Съмнението, което мърморело:"Не така ..."

Едва по-късно се появила Увереността, която заявила:"Напред".

После се примъкнала Вирулентността, която се изсмяла:"Точно обратното".

А след нея и приятелят и Мързелът, който се прозявал и казвал:"Утре".

Всеки път, когато той се канел да направи нещо, от различните ъгълчета на душата му се раздавали викове, шепот, стонове, гласове.

Слушал всички и не чувал никого.

Не знаел кого да слуша и кого не, кой иска да помогне и кой просто да говори.

Бързо се уморявал и не можел да свърши нищо.

В един момент се появила Гъвкавостта, която можела да чуе всички и да даде само един съвет. Понякога Гъвкавостта говорела като Увереност, понякога като Съмнение, а понякога като Желание. Всеки път била различна, но винаги творяла чудеса и принасяла полза.

Едва в дълбока старост той разбрал, че под името на Гъвкавостта се криела Мъдростта.

Вижте повече
От: Безусловна любов
.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Напоследък проучвам това с ММС-а, гадния му вкус, диарията, противопоставянето му с вит. С, комбинацията от много и сериозни заболявания при един човек едновременно, които искар различен подход дори и с ММс... и ми хрумна, че както може да се държи лекарство в ръка и да се ТЕСа, да се извлече от него само полезните качества, както водата запечатва и предава информация...би трябвало да може на вода да се напише, за да се предаде , инфо за ММС-а. Та чуденето ми е, кое точно да се напише, дали ММС, дали ХЛОРЕН ДИОКСИД, дали НАТРИЕВ ХЛОРИТ (евентуално да се нарисува като молекулно съединение)? Като се напише дали всеки път да се пише и доза или заредената вода, да се отмерва на доза, която да се увеличава....???? Всъщност може пак по подобие да се направят 2 води едната ММС, другата лимон и да се смесват евентуално...Да имате още някакви идеи по чуденето ми?:roll:

Лимоновият сок (единият от вариантите), с който се разрежда ММС-а, нали съдържа вит. С, който обезвреждал ММС-а, как така тогава сок от лимон?!

Още едно чудене имам- когато човек с няколко болести едновременно, живее на режим от хапчета, как това се комбинира с ММС? Никъде не прочетох такава информация.

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може, нищо не е задължително.
Убягва ми логиката ти. Но това е обяснимо. Все пак аз съм мъж , а ти жена.
Какъв е смисъла да пишеш на водата ММС? Каква е целта на приемането на ММС, не е ли лечение и в крайна сметка здраве?
Защо просто не пишеш Лечение или Здраве!
И защо да се взима вода на която пише ММС, а не истински ММС?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор