MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Благодаря за отговора.

Сега видях, че в другата тема не съм задала други въпроси, освен за ММС-а. Сега ги зададох. Моля за отговор и на тях, тъй като са приоритетни за мен.

Ясно е, че ММС ще пробваме чак след възстановяване от операцията.

Не си ми отговорил на въпроса каква е цената за един курс /може и на лични/? Количеството зависи ли от килограмите? А от възрастта /71/?Имали принципно нежелани последствия, именно при пациенти с такава диагноза?
Казваш, че продължава да се пие профилактично. Това значи ли ежедневно?
В темата от дир-а, имаше за някаква комбинация на ММС със сребро и други. Но там ставаше дума за 5 дневен курс.
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

vqra написа:Оперираха повторно свекърва ми - рецидив на тумор на дебелото черво. Лекарката ми каза, че не са отстранили всичко, тъй като имало друг, в близост до кръвоносни съдове и повече нищо не могат да направят. Той сега започвал да причинява болка /тъй като все още не е достатъчно голям/ Каза, че не може да каже колко още живот остава, тъй като не се знае накъде ще тръгне да расте това нещо, можело да запуши черва и т.н. и да доведе до ф. край мн. по-бързо. Иначе предсказа година /две.

Мисля, че не е редно тя да знае диагнозата, тъй като това само ще навреди. А вие какво мислите по въпроса? Бих искала да пробвам с прокси. Но откакто четох за случаи след прокси, при които симптомите на болния се прехвърлят на човека, извършващ проксито изпитвам страх да не се случи това и на мен /опазил ме Господ/. Как да изтесам този страх? Имам голям ПО по въпроса и направо не ми се теса. Иване, ти правил ли си прокси за тумор? Ама направо не ми се пише тази дума. Толкова ми е гадна.

С каква декларация да правя проксито? Никаква представа нямам за емоционални причини, освен че тя е доста черногледа и се фокусира в/ху негативите с приоритет.

Какви мисли водят до проблем с дебело черво, /ако някой знае/?

Ще съм благодарна на всички мнения и съвети. Утре на обяд застъпвам в болницата, тъй че ще се радвам, ако ми отговорите до тогава.
Цената на ММСа е 50лв. за 50мл. + 50мл. активатор (разтвор на лимонена киселина), което стига за повече от месец приложение за раково болен. След това аз бих препоръчал да се взима профилактично поне 2-3 пъти в седмицата по 6-10 капки. За профилактика едно 50мл. шише стига за 3-4 месеца.

Не съм чел за негативни странични ефекти независимо от възрастта.
Не зависи от килограмите. Винаги се почва с по една капка и после се увеличава постепенно до поносимост от отделния организъм. Т.е. строго индивидуално.

Всички доклади за хора получили чужди симптоми след прокси са на хора, които не са излезли от асоциацията с другия човек.

Мислите, които предизвикват рак са негативните мисли и най-вече емоции - гняв, омраза, вина и т.н.
Доколкото разбирам от поста ти такива мисли и емоции изобилстват при свекърва ти.

Мисля, че някъде съм чел че рак на дебелото черво е свързан с гняв и омраза, но не съм 100% сигурен.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Голямо БЛАГОДАРЯ за отговора
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Откъде мога да закупя ММS?
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Kак се съхраняват двете субстанции?

Иване, забравих да попитам :))))
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На тъмно и хладно, в някой шкаф. Може и в хладилник, но по-добре в шкаф.
Ако се разлее ММСа трябва веднага да се измие с много вода.
Избелва и при изсъхване, ако бъде подложен на пряка светлина е запалим. Концентрацията му е доста ниска и е относително безопасен, но все пак да предупредя.
Ако случайно попадне върху рана или в очите, веднага да се измие с много вода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Mного благодаря за бързия отговор!

Ти си отговорен и голям Човек!

Радвам се, че те има в тази ш. държава, а и че те познавам!

Дерзай! :)
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Иване, свекърва ми пие вече ММС-а и за сега се чувства добре. Мислех, че ще откаже приема, след като и обясних, че след смесване на двете субстанции задължително трябва да изчака 3 минути, иначе ако го изпие е отровно. Казах и да го пази от светлина, тъй като в противен случай може да избухне и леко я ошашавих с тази инфо, но това пък от др. страна помогна тя да си мисли, че това е някаква панацея, така че всичко за сега е ОК.

Имам следните въпроси, във връзка с всичко прочетено за ММС.

Навсякъде чета, че лимонената киселина е 5 пъти повече капки от ММС-а, т.е. съотношение 1:5. Ти ми каза /или може би не съм разбрала/ 1:1.
Какво е съотношението?

2. Има ли проблем, ако измитата чаша, в която ще смесвам двете субстанции да не е добре подсушена от водата?

Благодаря за отговорите!

Весело посрещане на Новата година!!!
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

1. Съотношението Активатор / ММС е 1:1 за този активатор който имаш.
2. Не е проблем ако не е подсушена чашата.

3. Обяснявам и тук за да не ме пита всеки нов човек как се взима ММС:

За сериозни заболявания:
Това е най-новият протокол на прием
Активиран ММС се взима на всеки час. 10 приема през деня.
Перфектно се съчетава с Предизвикателството.
Вместо сол с чаша вода се взима активиран ММС с чаша вода.
Започва се с 1 капка от ММС + 1 капка Ативатор. След час се прави втори прием, като количеството се увеличава на 2+2 капки, след час - трети прием с увеличаване на количеството на 3+3 капки и т.н. Докато се стигне до 12 капки през час или докато се появи гадене, разстройство, повръщане, болка и т.н. негативни симптоми.

Ако се получи гадене, световъртеж, разстройство и т.н. това означава , че твърде много токсини са изкарани мот клетките и са вкарани в кръвта и организмът не може да ги изхвърли своевремено. Тогава се намалява приема до количество което е поносимо за организма без наличието на негативни симптоми.
Идеята е бързо да се стигне до насищане и после да продължи да се взема максималното възможно количество ММС, което организма може да понесе.
Да се взема на всеки час, тъй като хипохлористата киселина, в която организма превръща ММСа и която се използва от имунната система за борба с болестите бива оползотворена за 1 час.
И така взима се възможния максимум активиран ММС, през час без наличие на негативни симптоми.
Златното правило е често и в количества, които не ви карат да се чувствате по-зле, отколкото вече се чувствате.
Да не се превишават 12 капки през час.

ММСа се активира като се капват еднакво количество капки ММС и Активатор в чаша с обем 200-250мл. и се изчаква 15-20 секунди. След което се долива чашата догоре с вода (не чешмяна, може минерална или дестилирана най-добре) и се изпива.

Надявам се сега да става ясно.

В сайта на Джим Хъмбъл - откривателят на ММСа се говори за 5 капки активатор тъй като там се използва 10% разтвор на Лимонена киселина, която е приблизително равна по сила на лимонената киселина в оцета или в лимоновия сок.

Активаторът, който имате е 50% разтвор. И затова се взима равно количество активатор и ММС.
Вече така се продава навсякъде защото е по-лесно за запомняне и по-ефективно при употреба.

Пробвал съм да активирам с лимонов сок и оцет, но реакцията определено е по-слаба.

Един курс на лечение продължава поне 3 седмици.
Критерий за приключване на активната фаза на лечението с ММС е изчезване на симптомите на заболяването, нормализиране на жизнените показатели и оптимизиране на функционалността на организма.
След като човек се излекува с ММС, т.е. изчезнат му сиптомите и му се оправят показателите( кръвни , хормонални и т.н.) той трябва - според Джим Хъмбъл, да продължи да приема профилактично ММС поне 2 - 3 пъти седмично по 15тина капки.

Младите хора дори да не са болни могат да вземат 2-3 пъти седмично по 6 капки ММС за профилактика.
Възрастните хора, според Джим Хъмбъл, трябва да вземат профилактично поне по 4 капки активиран ММС на ден. Според него това би довело до удължаване на живота с около 25 години средно.

Според мен след като човек "излекува" симптомите на заболяването си с ММС, той трябва да излекува и причините, като промени начина си на живот и най-вече на мислене и да изкорени причините за заболяването, които са скрити на подсъзнателно, душевно, интелектуално и емоционално ниво.
За последното може да му помогне ТЕС.
Или пък ТЕС трябва да бъде прилага успоредно с лечението с ММС.
Като в Предизвикателството например солта бъде заменена с ММС. :)
Последно промяна от ivangp на 06 Май 2011 14:37, променено общо 4 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Не иска свекърва ми да пие ММС-а. Станало и лошо един от пътите и - край.

Започвам го аз, да видя какво толкова е лошото?!!!

3 пъти по 2 - нищо, след това 4 - пак нищо.

Това за сега. Ще пиша по-натам. ;)
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Вчера реших, че щом от 6 капки ММС - 3 пъти на ден нямам никакви отрицателни странични ефекти ще увелича капките направо на 10. Имах намерение да пия 10 капки ММС, 3 пъти на ден.

След сутрешната доза - лек дискомфорт в областта на червата, ама мнооого лек.

След обедната доза обаче - ......................... УЖАС

Не успях изобщо да опитам от пържолата и пържените картофи. Само докато ги пържех и .............................. Гадост!


До вечерта ми беше зле - в смисъл гадене с болки в червата и разтройство.

Вечерта нямаше никаква вероятност да пия каквато и да е доза.

Днес сутринта нямах никакви проблеми, НО:

Как се продължава да се пие "тази гадост" след като вече си преживял отрицателните и ефекти? :)))

Еми не успях да я изпия. Имам чувството, че ми става лошо само като си спомня за аромата и.
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А защо скочи от 6 на 10. Дозата е разумно да се увеличава постепенно.
6,7,8 капки и т.н.
А гадният вкус, т.е. асоциацията с гаден вкус, подлежи на ТЕСане. Както и случката на получаването му.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Значи пие се без проблеми, ако докато го пиеш не дишаш през носа. И след това веднага изядеш 1 лъж. мед.

Но не знам дали може да се употребява мед?!!!
Per aspera ad astra!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

В статиите за ММС на български видях, че може да се приема с мед, та даже и с канела. Аз напоследък го приемам с фреш от плодове, но не цитрусови. Знам че гадането при пиене е за ТЕС и го ТЕСнах един път пред уханието на ММС-а. Не сьм се занимавал сериозно с това , защото имам и други неща за ТЕС :lol: .
Стигнах до 9 капки и започнах да усещам гадене и получих растройство. Усещанията се успокоиха едва на прием шест капки. Днес започнах пак да ги увеличавам.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nikimm написа:Аз напоследък го приемам с фреш от плодове, но не цитрусови.
Ники, с фреша разреждаш субстанцията след изчакване на 3-те минути?
Или разреждаш с минерална вода, пиеш и след това изпиваш фреша?

9 капки през час ли? Браво на теб! Аз съм на 7 през час, и мисля, че с всеки изминал ден се чувствам все по-работоспособна и изпълнена с енергия.
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор