MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Пия го по три пъти на ден.
Смесвам го директно с фреша след 3-те минути за активация. А на мен ми се спи повечко, не знам дали е от ММС или от умората натрупана.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Вече пия 5 пъти на ден по 10 капки без каквито и да е странични ефекти.

Тес-ах няколко пъти този ужасен УЖАСЕН аромат, но резултата от това е, че все пак се наемам да го пия. Ароматът продължава да си е отвратителен. Абе няма по-отвратителна миризма на света. :)))

Как го пия, без да я усещам изобщо:

Двете субстанции като самостоятелни единици нямат никакъв аромат. Смесвам ги бързо в чаша и веднага изнасям чащата от външната страна на прозореца за 3 минути /в противен случай за две минути, ароматът се разнася в 50 кубич. метра площ без никакъв проблем/ След това бързо доливам чашата до горе с фреш от плодове /без такива, които съдържат витамин Ц/ или с компот и бързо я изпивам без да дишам през носа. След това изпивам чаша вода. По този начин нито аз, нито близките ми усещат супер гадния аромат.

Абе гаден си е хлорния диоксид, няма какво да говорим. Все едно отрова пиеш някаква. :D

Но като резултат се чувствам все по-добре.
Per aspera ad astra!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Един път и аз да ти кажа се теснах за аромата, ама не съм го вземал още насериозно. Сякаш със сока не ми прави впечатление.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Иване, знаеш ли дали е проблем с приема на ММС, ако един ден приема 3 дози, а на следващия ден 5 или 6 , т.е. неравномерен прием?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не мисля, че ще е проблем.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
aurelia1507
Участник
Мнения: 51
Регистриран на: 22 Юни 2010 21:33

Мнение от aurelia1507 »

Иван спомена за този ММС на семинара за напреднали и много ме заинтригува, потърсих информация и досега общо взето само положителни неща съм намерила, някои наистина граничещи с чудото.
Аз нямам съмнения, че този разтвор действа, по скоро притеснянията ми са да не би да има отложен във времето вреден ефект. Сега да ти излекува болестта или да ти активира имунната система, но да причини някакви изменения по клетките или органите които да се проявят след 5-10 години?
Откога е измислен и се приема този ММС и дали има някаква информация за хора, които са го приемали преди 10 - 20 години?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

aurelia, като навързвам логически всичко, което знам, мисля, че няма такава опасност.

Аз пък искам да попитам Иван, съвместим ли е хлорния диоксид с чаша червено вино?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Натриевият хлорит а е вещество което се използва за пречистване на вода повече от 10 години. Не знам дали са наблюдавани хора, които са го пили преди няколко години.
Не знам нищо за хлорният диоксид.
Натриевият хлорит се пие само с вода или с прясно изцеден сок от плодове, без цитрусови.
Аз не бих го смесвал с вино.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа: Аз не бих го смесвал с вино.
Имах предвид за целия период на терапията /2,3, седмици или колкото е/ разрешена ли е употреба на алкохол.

Нямах предвид да се долива чашата с вино.

И сместа в чашата /натриев хлорит + лимонена киселина/ след 3 минутното изчакване, как се нарича? Не е ли хлорен диоксид?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Сместа в чашата се казва активиран натриев хлорит. При активирането му се отделя газ хлорен диоксид. Но това не е единственото съединение, което се образува. Така че сместа не се нарича хлорен диоксид.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Иване, не разбирам нещо.

1. В ТАЗИ статия , а по-конкретно:

"Оксидантите подкрепят имунната система като унищожават микробите директно и като дават повече сила на имунната система. В резултат на това когато се приемат силни оксиданти като хлорният диоксид могат да се очаква появяане на възпаления. При всяко реално подобряване на здравословното състояние се получават различни лечебни кризи, включително временни възпаления.Това е благоприятно за излекуването, макар д а е неприятно. За по-подробно обяснение на този процес-лечебната криза, вижте www.health-science-spirit.com/healingcrisis.html.


пише, че хлорният диоксид е оксидант. Ти си озаглавил темата си - най-мощния антиоксидант. Какво имаш предвид?

2. Пак в същата статия пише:

Ако повишим употребата на оксиданти, трябва също да повишим употребата на антиоксиданти, в противен случай може да получим ненужни възпаления, поради дразнене в тъканите и други дегенративни изменения. Пример за това е отслабване на зрението, което може да се получи при приемане на високи дози MMS за повече от няколко дни.


Въпрос: Как да разбера дали превишавам оксидантите с приема на активиран ММС? И ако ги превишавам кога и какви антиоксиданти да приемам, за да не получа посочените проблеми?
Последно промяна от vqra на 19 Яну 2011 09:39, променено общо 1 път.
Per aspera ad astra!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Цитат:Възпалението повишава кръвоснабдяването и снабдяването с ханителни вещества към областта, в която се намира и е нужно за да може имунната система да функционира и за оздравяването на увредените органи и тъкани. Ако имунната система не е достатъчно силна да премахне микробите, които нападат организма и болните клетки, възпалителните процеси, които имат за цел да лекуват се превърщат в разрушителни хронични възпаления, които са симптом на съвременната епидемия от хронични болести.
Най-вероятно от същата статия.
Т.е. това означава ли според вас, че ива варианат с ММС изобщо не трабва да се допускат възпаления, защаото съм болднал част от цитата.
Аз например имам тези дни сериозно възпаление на простата. Имах повръщане и диария еднорвеменно и за рамките на два три дена успях да го взема един път и вече, като вчера изобщо не го взех. Вече се чудя дали да го продължавам изобщо!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Не, Ники! Не мисля, че има проблем, ако нещата се правят както трябва.


Виж това пак от същата статия:

"Оксидантите и антиоксидантите трябва да се приемат отделно в различно време иначе се неутрализират взаимно. Например ако изпозлвате MMS преди закуска и преди лягане, а антиоксиданти от предиобяд до късен следобед."


Мисля, че в нашия случай /особено в моя - 10 капки по 4,5 пъти на ден/ оксиданта хлорен диоксид е в превишено количество и трябва да го съчетавам с антиоксидант /например витамин Ц, поркокали незнамквоси/по различно време на деня. Иначе рискувам да стана още по-кьорава. Затова започнах да пия активирания ММС само сутрин и вечер по 15 капки, а на обяд - голяма доза витамин Ц. Но ме интересува и мнението на Иван по въпроса.

Шефе, кажи добре ли правя?


До момента забелязвам, че се чувствам все по-добре. Дори кожата на лицето ми се изчиства, т.е. става гладка като стъкло /както след лечебно гладуване/. Друго което забелязвам, че бялото на очите ми се е изчистило /беше леко жълтеникаво, а сега е бяло-синьо, като на малко дете/.
Друго - нямам абсолютно никакви проблеми с щитовидната жлеза, ама то аз отдавна ги нямам. Само където не съм ходила на лекар да го отчете.

такивамитиработи
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз нищо не разбирам от химия. Възможно е да съм направил грешка и да съм написал, че е антиоксидант, тъй като в моята глава антиоксидантите подпомагат имуната система, а не оксидантите.
А пък ММСа може и да е оксидант.
За ММСа знам това което съм чел на английски и честно казано не се ровя всеки ден да чета повече за него. Засега се доверявам на откривателя му, защото според мен той има най-много опит в използването на това вещество за лечебни цели.
Не съм и не смятам да се задълбочавам в механизма на действие на ММСа, тъй като смятам, че както и при ТЕС, точният механизъм на действие не е изяснен.
Просто е открито, че нещо работи, а как точно работи са започнали да се опитват да си обясняват в последствие. Ако прочетете книгите на Джим Хъмбъл на английски ще видите, че при опитите които е провел с ММС в лабораторни улсовия (в епруветки) някои негови очаквания не са се оправдали. И въпреки това при живите хора си работи.

Моят съвет - не се задълбочавайте в обяснения - особено ти Вяра - това ти е стара слабост.
Гледайте как ви действа. Ако не ви харесва как ви действа спирайте го.
Интернет е пълен с противоречива информация.
Аз знам, че не знам всичко и никой не знае всичко.
Затова избирам да се доверявам на себе си и собствения си опит.
Пробвам само това , което на мен ми изглежда правдоподобно, базирайки се на информацията и опитностите които съм натрупал в живота си дотук.

Всеки е свободен да експериментира.

Аз нищо не твърдя, че е така със сигурност или пък че не е.
Затова съм сложил въпросителен знак на заглавието на темата.
И затова ви насочвам към информацията в интернет.

При мен засега няма нежелани странични ефекти.

Нещо интересно - скоро разговарях с един приятел - лекар, който се интересува от алтернативни лечения, основно от хомеопатия. И прави най- различни разработки в тази област, като ги прилага/изпитва основно върху животни. Този човек разбира доста от химия и от био-химия.
И той почна да ме разпитва и да ми обяснява, как според него еди какво си не е така, не може да е така и т.н. във връзка с ММСа. Дадох му малко ММС да си прави тестове.
Но това което исках да разкажа е, че той каза, че се е срещал лично с Продан Христов (създателя на Антималигноцита) в Австрия. Ходил му е на гости. И каза, че и него го е разпитвал за принципа на действие на лекарството му и според него Продан Христов изобщо не е наясно с това как работи Антималигноцита. :shock:

Така ли е? Не знам.
Има ли хора излекували се с антималигноцит? Според инфото в интернет и по ТВта - има.
Нужно ли е да знаем как точно действа - според мен Не.
Важното е дали действа и как ни действа на нас.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

vqra написа:Не, Ники! Не мисля, че има проблем, ако нещата се правят както трябва.


Виж това пак от същата статия:

"Оксидантите и антиоксидантите трябва да се приемат отделно в различно време иначе се неутрализират взаимно. Например ако изпозлвате MMS преди закуска и преди лягане, а антиоксиданти от предиобяд до късен следобед."


Мисля, че в нашия случай /особено в моя - 10 капки по 4,5 пъти на ден/ оксиданта хлорен диоксид е в превишено количество и трябва да го съчетавам с антиоксидант /например витамин Ц, поркокали незнамквоси/по различно време на деня. Иначе рискувам да стана още по-кьорава. Затова започнах да пия активирания ММС само сутрин и вечер по 15 капки, а на обяд - голяма доза витамин Ц. Но ме интересува и мнението на Иван по въпроса.

Шефе, кажи добре ли правя?
Според Джим Хъмбъл хлорен диоксид се отделя в организма до 12 часа след приема на ММС.
Т.е. според него това което правиш е грешно. Аз нямам мнение по въпроса тъй като не разбирам от химия.

До момента забелязвам, че се чувствам все по-добре. Дори кожата на лицето ми се изчиства, т.е. става гладка като стъкло /както след лечебно гладуване/. Друго което забелязвам, че бялото на очите ми се е изчистило /беше леко жълтеникаво, а сега е бяло-синьо, като на малко дете/.
Друго - нямам абсолютно никакви проблеми с щитовидната жлеза, ама то аз отдавна ги нямам. Само където не съм ходила на лекар да го отчете.

такивамитиработи
Това е най -важното. как се чувстваш и какви резултати виждаш.
Ако нещо работи за теб значи не трябва да се променя, каквото и да казва някой си многознайко.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор