MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

Alisa
Както споделих,моето мнение е,че при бременност не виждам проблем но понеже ММС работи най-много час два в организма,то преполагам,че по време на процеса изхвърляне на токсини си е процес изхвърляне на токсини от тялото не мислиш ли?Съответно ММС като си е свършил работата вътре в тялото,каква полза ще имаш от процеса,,изхвърляне на токсини извън тялото дори чрез кърмата"?
Пс:Не,че нещо ама би ли ми показала някой умрял,който е умрял защото е спрял лекарствата?
Понеже аз лично познавам доста,,наистина високо развити духовни личности",които не са ходили по химеотерапии и лекарства и си живуркат нормално
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

radoraev
Първата част нещо не я разбрах?!
По втората- отговарям ти на лични.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

Alisa написа:radoraev
Първата част нещо не я разбрах?!
По втората- отговарям ти на лични.
Днес да ви изненадам ли с нова потресаваща информация или да ви изненадам :roll:

Отново се радвам да ви информирам за наскоро създадения лично от Джим Хембъл лечебен център в Родопите тук в България,откъдето в последно време се чуват все повече невероятни истории за ,,спонтанни ремисии" на болни от РАК,ХИВ2,ХЕРПЕС,ДИАБЕТ и други.
Засега слагам колкото мога информация тук на Английски и се надявам скоро да бъде преведена(не отказвам помощ за преводи)

http://mojo-bulgaria.blogspot.com/
igochev
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Дек 2012 20:16

ММС и бременност

Мнение от igochev »

И мен ме интересува е ли разумно да се приема ММС и по време на бременността.
Една вметка - малко по-горе срещнах "Ако вкусът е твърде киселинен за Вас, неутрализирайте течността със сода за хляб преди да я изпиете." Хъмбъл съветва: "Ако някой е взел голяма доза MMS и е получил гадене, възможно е чаша студена вода да прекрати гаденето. Ако това не подейства, прибавете от 1,000 до 5,000 милиграма витамин С. Сода бикарбонат също оказва противодействие. Използвайте изравнена чаена лъжичка от бикарбонат или вземете една таблетка Alka-Seltzer с чаша вода. Ако използвате витамин С, не използвайте заедно с него и сода бикарбонат или Alka-Seltzer. Използвайте или едното, или другото."
Аз лично пия ММС най-често с чиста вода. И когато ми поздразни гърлото /обяснено е точно защо и как от Андреас Калкер/ си правя веднага един силно соден разтвор с топла/гореща вода и правя гаргара, за да неутрализирам това дразнение само за гърлото.
Да напомня си позволявам още нещо важно - не забравяйте, че от решаващо значение при всяко лечение са и дозировката, и честотата и продължителността! До скоро правех следния паралел - ако искам да отида от една до друга точка, трябва да знам и пътя и скоростта и времето на пътуване. Ако спазя само едното или дори двете от тях, няма да стигна до целта.
Успех!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС и бременност

Мнение от ivangp »

igochev написа: ако искам да отида от една до друга точка, трябва да знам и пътя и скоростта и времето на пътуване. Ако спазя само едното или дори двете от тях, няма да стигна до целта.
Успех!
Не е вярно.! Ако искам да стигна от София до Варна е достатъчно само да знам пътя. Рано или късно ще стигна стига да не спирам да вървя.
Дори и пътя да не знам, а само да тръгна и да спазвам общата посока, в случая на Изток, и да питам по пътя пак ще стигна.
Изобщо начини много.
Смятам цитирания начин на мислене за ограничаващ в определени отношения.
Много хора изобщо не тръгват имено защото им липсва едно или повече от условията, които те или някой, когото смятат за авторитет, им е наложил като задължителни. А те са само спомагателни. :idea:

Благодаря за споделената информация!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
igochev
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Дек 2012 20:16

Re: ММС и бременност

Мнение от igochev »

ivangp написа:
igochev написа: ако искам да отида от една до друга точка, трябва да знам и пътя и скоростта и времето на пътуване. Ако спазя само едното или дори двете от тях, няма да стигна до целта.
Успех!
Не е вярно.! Ако искам да стигна от София до Варна е достатъчно само да знам пътя. Рано или късно ще стигна стига да не спирам да вървя.
Дори и пътя да не знам, а само да тръгна и да спазвам общата посока, в случая на Изток, и да питам по пътя пак ще стигна.
Изобщо начини много.
Смятам цитирания начин на мислене за ограничаващ в определени отношения.
Много хора изобщо не тръгват имено защото им липсва едно или повече от условията, които те или някой, когото смятат за авторитет, им е наложил като задължителни. А те са само спомагателни. :idea:
Благодаря за споделената информация!
От една страна е така, но ако го приложим към реалната практика - никой не тръгва, за да стигне някога, особено в лечението - и официалната медицина лекува .... докато е жив човек. И ти тръгваш за Варна, когато трябва да стигнеш там в определен момент. Или не е така ? Кой тръгва, за да стигне ..... някога.
Кой ще се повери в ръцете на медицина, която е готова да го лекува до края .... на живота му ?
А за паралела, мисля, че беше достатъчно ясен, без претенции да е едно към едно с процедурността на леченията.
С други думи - ако си премръзнал и се затопляш с прекалено бавно темпо - пак ще си умреш от премръзването, Но от друга страна, никой премръзнал не сяда върху горещата печка, нали. Едно от фундаменталните 'правила' на древната медицина - прекалено слабо/малко/бавно - не действа изобщо /просто е нищожно, като сила/количество/скорост; "средно" /т.е. оптимално, според случая/ - е полезно; прекалено силно/много/бързо - вреди /а понякога е и фатално вредно - като да се опиташ да се затоплиш зад стартиращ реактивен самолет/. Така по-ясно ли е, като паралел ?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

igochev
никой не тръгва, за да стигне някога, особено в лечението -.......И ти тръгваш за Варна, когато трябва да стигнеш там в определен момент. Или не е така ? Кой тръгва, за да стигне ..... някога.

Аз!
В буквалния смисъл- човек може да тръгне за Варна с информацията, че пристига в точен час, но влакът може междувременно да изгори...автобусът да катастрофира...самълетът да бъде отвлечен...колата да бъде спряна за да пишкаш, да срещнеш приятели и да се забавиш, или при страшно добри условия в пътуването, да стигнеш много по- рано! :wink:
В преносния смисъл- с ТЕС аз тръгнах, за да вървя, когато стигна, до където стигна и колкото мога да постигна! И постигам все повече от много други тръгнали с академичната медицина обещала им краен резулта,т в обозрим срок и вече не живи или порядъчно обезнадеждени и изтормозени, както психически, така и физически, пък аз си имам вече моето! Визирам типични идентични състояния, които академичната медицина нарича например "рак на гърдата". :idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС и бременност

Мнение от ivangp »

igochev написа:.... никой не тръгва, за да стигне някога, особено в лечението - и официалната медицина лекува .... докато е жив човек. И ти тръгваш за Варна, когато трябва да стигнеш там в определен момент. Или не е така ? Кой тръгва, за да стигне ..... някога.
За да сме по точни и тъй като тази тема е свързана с ММС, ако искам да лекувам дете аутист с ММС, колко време точно ще ми е нужно за да го излекувам?

И ако не можеш да кажеш колко време точно ще ми е нужно за да го излекувам, да почвам ли изобщо да го лекувам с ММС, при положение, че едно от задължителните според теб условия за постигане на целта ми липсва?
Последно промяна от ivangp на 28 Дек 2012 19:44, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

Мнение от radoraev »

Привет,
Вчера бях изритан(баннат) от един форум (,,мазето"нещо подобно беше),понеже като има представих информация относно ММС центъра в Родопите,създаден от Джим Хембъл и ежеседмичната уникална информация,която получаваме от там за нови излекувани от рак,ХИВ и прочие....та като им представях информацията,трябваше да им дам и линк на най-уникалния им форум genesis2,където има информация за ММС центъра в Пампорово и много много споделяния от излекувани хора.
Бях жестоко нападнат,че съм правил религиозна пропаганда,понеже някъде между думите все пак пише и църква(църквата с нерелигиозна цел,която Джим създаде за да се защитава по някакъв начин след покушението срещу него)
Хората там бяха кръстили темата ,,ММС срещу фармацията",при положение,че мечтите на Джим Хембъл са да работи заедно с медицината,а не против нея
:)
Такива ми ти работи
igochev
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Дек 2012 20:16

Мнение от igochev »

ivangp написа:
igochev написа:.... никой не тръгва, за да стигне някога, особено в лечението - и официалната медицина лекува .... докато е жив човек. И ти тръгваш за Варна, когато трябва да стигнеш там в определен момент. Или не е така ? Кой тръгва, за да стигне ..... някога.
За да сме по точни и тъй като тази тема е свързана с ММС, ако искам да лекувам дете аутист с ММС, колко време точно ще ми е нужно за да го излекувам?

И ако не можеш да кажеш колко време точно ще ми е нужно за да го излекувам, да почвам ли изобщо да го лекувам с ММС, при положение, че едно от задължителните според теб условия за постигане на целта ми липсва?
Продължавам да поддържам позицията, че тръгвайки в дадена посока е необходимо да си подготвен поне в минимална степен. В противен случай или стигаш, след като вече няма никакъв смисъл да си там, или поради грешни "инструкции" загубваш вярната посока и се оказваш на неправилното 'място', най-вероятно с генералния извод - "Не действа", "Не става", "Не е за всички", "Зависи от човека..."...
И Джим Хъмбъл и най-сериозните му последователи дават пределно ясни ОРИЕНТИРИ - как да се дозира и с каква честота и продължителност да се прилага! Така, че - да 'тръгнем', пък каквото стане - глупаво и не рядко - много опасно. От един нищо и никакъв релаксиращ масаж може да се стигне /и се получава не толкова рядко/ до сериозно "стресови положения" /алергични ракции, неочаквано ефективно нежелано енергийно взаимодействие и прочие/. А при подобни мощни форсирания на имунната система непременно би трябвало да сме с подчертано повишено внимание! Главният ефект от прилагането на ММС е отделяне на голямо количество "нечистотии", като следствие на мащабна и високоскоростна преработка на вредни живи и неживи обекти. А какво ще стане, когато системата, отговорна за изхвърлянето на всичката тази "помия" се претовари ?! Поровете се - какво се получава, когато се запуши лимфната система! Харесва ми паралелът, който и Хъмбъл дава - ако имунната система е един боец, то хлордиоксидът се хиляди патрони за оръжието на този боец. Аз бих съчетал прилагането на ММС с подходящ имуностимулатор - който да даде и сила на този "боец". И всичко това с не прекалено високи темпове.
Иначе - представете си, че в един голям апартамен, който искате да изчистите максимално бързо вкарате 10 или дори 20 човека да чистят едновременно - разпределят се по всички стаи и започват да хвърлят в коридорите /всичката мръсотия и боклуци от стаите/. Представяте ли си какво се получава - коридорите се препълват и задръстват и до там! В този пример има връщане назад, докато "връщането назад" с човешкия организъм ... аз не съм чувал за такова, по сравнително естествен път.
Да, почти панацея е прилагането на толкова мощно "очистително"! И да - задължително повишено внимание на дозировката, честотата и продължителността. Запознайте се добре с дадените ориентири! Подгответе се и за случаите на предозиране /в рамките на допустимото, разбира се/. По възможност, лично мое мнение, третирания с ММС никак да не се застоява/залежава - нали помните, че лимфата се движи при движение на скелетните мускули - като така помагаме за този процес на извозване и изхвърляне на преработеното от ММС-а.
Към края на книгата е описан случай на крайно предозиране, който "причинил почти фатален отказ на бъбреците и метхемоглобинемия". След това продължава с препоръките: "Особени предпазни мерки трябва да бъдат предприемани в случаи на недостатъчност на гликоза-6-фосфатдехидрогеназа, тъй като тези пациенти са особено чувствителни спрямо всякакъв вид оксиданти. Въпреки това, устното приемане на разтвори на натриев хлорит (NaClO2) може да бъде безопасно и ефективно за тях, но вероятно трябва да се прилага на по-малки дози."
С две думи, задължителна минимална начална подготовка за прилагане на това високо ефективно оръжие - ММС. Не винаги имаме достатъчно време за ориентиране и премисляне в процеса на последващите реакции, ефекти, последствия и т.н.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

igochev,защо след като има такъв добър ефект от ММС-а,продължават толкова много хора да са болни и да ходят по лекари,а не да се лекуват с алтернативни методи?
Защо не прочетох след толкова време тук някой да се е излекувал от сериозна болест с ММС?
Във фейсбук се рекламира вече бг сайта на ММС,но откакто се спомена за него,аз не срещам отзиви за някакви резултати от лечения с него или пък да се пита и коментира.
Защо марихуаната е забранена,а всъщност е най-доброто и мощно средство за лечение на много болести?Постнал съм филм за конопеното масло.
Лично аз преди месеци бях като пробно зайче на какви ли не добре рекламирани и прехвалени продукти,разбира се добавки,а не лекарства,но от тях полза и ефект не видях,а и не само аз.Така,че за мен ТЕС си остава най-доброто средство,при това безплатно да се справям със здравословните си проблеми.Иска се само желание,работа и постоянство,а това си зависи само и единствено от човека.
Сега наблягам на изцяло природни продукти-мед,джинджифил,чия,сок от бъз,кълнове,ядки,прясно изцедени сокове и т.н.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
igochev
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Дек 2012 20:16

Мнение от igochev »

гената написа:igochev,защо след като има такъв добър ефект от ММС-а,продължават толкова много хора да са болни и да ходят по лекари,а не да се лекуват с алтернативни методи?
Защо не прочетох след толкова време тук някой да се е излекувал от сериозна болест с ММС?
...
Гена, напълно съгласен съм за марихуаната, природните продукти и останалото. Не съм съгласен за липсата на излекувани от сериозни болести. Ако Рак, Аутизъм, Малария не са сериозни болести, значи говорим на различни езици. Примерите се увеличават буквално по геометрична прогресия ден след ден. Не един и не два са вече сериозните сайтове за ММС-а.
А защо ходят по лекари щом има ММС - ?! А защо търсят алтернативни методи, щом има официална медицина и хиляди, хиляди дипломирани лекари ?! Защо се дават хиляди пари без излекуване и се дава излекуване почти без пари ?! Виждал съм не един и не двама отхвърлени от списъците на "надежда" от т.нар. официална медицина /която между другото няма и два века сериозна история/. Същите съм ги видял напълно излекувани от т.нар. алтернативна медицина. И как изобщо можем да приемем една наука, която се е доказвала безброй пъти, в продължение буквално на хиляди години за алтернатива на друга /която всъщност изобщо не е наука - медицината; анатомията, физиологията, биохимията и прочие са науки/ ?!
Приветствам силно това, че разчиташ на природните методи и средства! В тази насока само си позволявам да напомня - не забравяйте при каквото и да е лечение - дозата, честотата и продължителността са решаващи! Т.е. - прекалено малко /т.е. нищожно/ не влияе, "средно" - полезно; прекалено много - вреди! Както и рпавилните ориентири за инндивидуалното преориентиране на съответното лечение - кое ни показва да намалим дозата или честотата, кое - че се постигнали пълен успех, кое - че вече можем да прекратим.... и т.н.
Има предостатъчно инфо в нета. Да, плявата е премного, но го има и зърното. Свърши онова време, при което лесно се контролираше информацията директно чрез съответните печатни медии. Сега е невъзможен подобен пряк контрол и затова /според мен/ се предприе друга тактика - да се препълни инфо-пространството с измамна информация. Факт е че безкрайно повече се печели от доживотното лекуване на хиляди, милиони хора /ако може милиарди да са и това ще стане/, отколкото от адекватна профилактика и излекуване, при необходимост.
И не чакайте наготово. Информация има. Много хора се ориентират дори само по това - преследвани ли са дадени практики, методи и средства, твърде вероятно е да са добри, ефективни за пълно излекуване. Това наистина не е доказателство само по себе си /защото лесно се създава и фалшива такава картина/. Толкова официално признати лекари, толкова официални лечебни заведения .. и толкова хиляди хора, умиращи всекидневно от спазване на всички официални процедури. Прочетете цялтата книга на Хъмбъл, гледайте конференцията на Андреас Калкер, записите на Кери Ривера /ако не греша/ - само това е предостатъчно за една начална картинка по въпроса. Книгите ная Малахов, СЗН /Сбогувайте се с болестите на Мая Гогулан за Системата за здраве на Ниши/. Пребогато е инфо пространството с материали по въпросите за здравето. И избягвайте издания /мое мнение/ от сорта на - 100 рецепти за ....; 200 начина за .... Никой от истинските изследователи, радетели за човешкото здраве не е изпадал в подобно "броене".
Успехът е при търсещите!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

igochev
Продължавам да поддържам позицията, че тръгвайки в дадена посока е необходимо да си подготвен поне в минимална степен. В противен случай или стигаш, след като вече няма никакъв смисъл да си там, или поради грешни "инструкции" загубваш вярната посока и се оказваш на неправилното 'място', най-вероятно с генералния извод - "Не действа", "Не става", "Не е за всички", "Зависи от човека..."...
И Джим Хъмбъл и най-сериозните му последователи дават пределно ясни ОРИЕНТИРИ - как да се дозира и с каква честота и продължителност да се прилага! Така, че - да 'тръгнем', пък каквото стане - глупаво и не рядко - много опасно
.
igochev разбира се, че си в правото си, да имаш своя позиция и да си я защитаваш, защото ти си убеден в нея. Но извода ти не е меродавен! Според мен, разбира се. :) Доколкото сме във форум за ТЕС , може да поработиш върху убеждението и твърденията в извода си. Тогава може да откриеш, че със същата убеденост би могъл да твърдиш нещо друго и съответно, да имаш друг извод. Знаеш ли защо? Защото си почнал да махаш вътрешните си граници, от които повечето хора имат нужда, за да са "някой".
По извода ти- дали винаги и всякога можеш да знаеш какъв точно е смисълът на нещата? Дали той е този, който ти считаш или е друг, а ти не си го разчел от моментната позиция в която си?
Дали инструкциите са задължителни? Защо тогава имаме "Клара 6+6"? Защо Джим Хъмбъл, продължава да усъвършенства протоколите, дали защото първо не е последвал инструкциите за употреба на ММС не за пречистване на вода, а за малария, после не е спазил инструкциите си за големи дози по 2 пъти, а малки, но на 1 час, после пък не е спазил собствените си инструкции, за ММС с 10 % ЛК, пък ММС с 50% ЛК...пък и дали самият Джим Хъмбъл, не беше казвал- "не знам какво точно става и как, ама има резултат", което индиректно е "тръгвам, не знам от къде минавам, ама стигам", при това той не дава срокове на излекуване от каквото и да било, защото не гарантира излекуване, а само вероятност, за излекуване при това не на всички болести, защото ММС само прочиства организма, като с това дава път на самооздравителните процеси на индивидуалния организъм с индивидуалния му потенциал, да се самоизлекува.
Да ти припомням ли, че и родителите лекуващи аутизъм са първопроходци и експериментират с дозите и подходите и тепърва правят протоколи, които също се прилагат индивидуално, според индивидуалните проявления на индивидуалния организъм, а не спазват инструкции и никой не им казва срокове и обещава твърди резултати?
ММS вече е CDS, CDS в следващия ден може вече да е нещо друго...така че и минималните инструкции които "трябва да се спазват" се изменят:idea: :idea: :idea:
Коя пък е вярната посока за теб и коя за мен?! Дали е една и съща?
Кое място е правилното и дали то е също такова, както и за теб?
?????????????????
Препоръчвам ти, не само да пишеш в този форум, но и да попрочетеш, може пък и да намериш и друга полза от форума, освен да популяризираш себе си, блога си и ММС! Уважавам труда ти, но и ти уважи форума, който ти предоставя такава възможност. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

igochev, мислех да ти отговарям, ама Алиса ме е изпреварила и е казала всичко, което аз исках да кажа, че и малко отгоре. Препоръчвам ти да препрочетеш поста й няколко пъти.

И накрая искам само да добава, че НИКОЙ, включително Джим Хъмбъл, НЕ ЗНАЕ какво точно прави ММСа. Всички само предполагаме.
Последно промяна от ivangp на 05 Яну 2013 09:11, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
radoraev
Активен
Мнения: 125
Регистриран на: 17 Дек 2012 21:32

ММС и паразитите

Мнение от radoraev »

След снощните снимки,дадени ми от майки в групата-изобщо ще избия всякакви съмнения в който и да било относно ММС и причините за Аутизма,пък и за 90% от тежките детски болести!!!
Погледнете в блога ми пак
Публикувай отговор