MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... amE4PmQWOA
"Забраненото Здраве" - ММС конференция - Andreas Kalcker БГ Суб.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

ДМС е ДМСО , а ММС е CDS в друг вид...

Мнение от Angel_K »

Alisa написа: ...ММS вече е CDS, CDS в следващия ден може вече да е нещо друго...така че и минималните инструкции които "трябва да се спазват" се изменят:idea: :idea: :idea: ...
Алиса, само да те поправя за да не се обърка някой.
ММS го има във вид на CDS! По-точно в CDS се съдържа Хлорен Диоксид и CDS не се смесва с активатор и не се пие на капки а на милитри!
Справка тук: http://www.mmsbulgaria.com/2011/12/cds.html
ДМСО е съвсем друго хим. вещество и се ползва в комбинация с ММС защото , ДМСО е един вид бързия влак влизайки в тялото и служи да се достави най-бързо ММС предвид краткия му живот в организма ни.
Справка тук: http://www.mmsbulgaria.com/2011/12/blog-post_1557.html
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Само да споделя като по чудо майка ми реши да пие ММС след 6м. отлагане по различни "важни" за нея причини.
В неделя ще стане 1 седмица , малко обърка нещата в началото на приема и е "наказана" да пие 4 седмици ММС.
Но са 3 капки на 2ч. първите 3дни. и понеже нямаше оплаквания като гадене, повръщане или разстройство от днес е през 1ч. по 3 капки.
Опитва се в неделя да изклинчи понеже видиш ли била в комисията по референдума от 07-19ч. но я успокоих ,че има как да си приготви дозата но да видим до неделя какво ще се случи.
За тези които не знаят какво "борим" с ММС или са забравили , борим ТРЕМОР така го нарича официалната медицина.
Според мен е предвестник на Паркинсон и Алцхаймер ама ще видим.
Иначе , чинно си е записала както и казах деня преди 1вия ММС всичките си оплаквания за да има какво да зачеркваме, ДАЙ БОЖЕ след 4 седмици. :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

След присъствието си на конференцията в София и гледане на конференцията в Прага мога да отговоря на доста въпроси, които преди не ми бяха ясни.
Alisa написа: 1. Бременност и ММС съвместими ли са и как?
2. ММС и други медикаменти едновременно, за хора с "тежки заболявания, които не трябва да прекъсват своеволно приема на дадени медикаменти" как се съвместяват и при какъв режим на прием?
Отговори:
1. Да, без ограничения.
2. Да, стига медикаментите и ММС да се приемат с някаква пауза (поне 30 мин. до час) между приема на ММС и приема на медикаменти.
Смята се че ММС е активен в тялото до час, поради което е горната препоръка.
Не е ясно как приема на ММС и медикаменти едновремено може да повлияе на организма.

Засега с ММС са показали огромно подобрение около 90% от случаите на РЕГРЕСИВЕН Аутизъм. Тези с НЕРЕГРЕСИВЕН Аутизъм не са показали значително подобрение.
В практиката на Кери и Андреас, 100% от случаите на РЕГРЕСИВЕН Аутизъм са развили заболяването след ваксина и всички са изхвърляли паразити. Има няколко случая на деца с регресивен аутизъм при които ваксината е поставена на майката докато е била бременна.

CDS е по-добър от ММС с това, че може да се приема в по-големи дози от ММС, тъй като не причинява стомашни проблеми.
Стомашните проблеми при някои хора при използване на ММС са свързани с лимонената киселина, поради което в сега се преминава към активиране на натриевият хлорит с 4% разтвор на солна кислеина.
Кери Ривера не препоръчва използването на CDS при аутисти поради липсата на данни за ползата от CDS при тях. Т.е. тя досега е имала прекрасни резултати с ММС и се бои да променя нещо, което работи, тъй като заболяването е сериозно и се търсят бързи резултати.
Но се работи по въпроса за натрупване на данни от хора пробващи самостоятелно CDS за Аутизъм.

И накрая, във връзка с обсъждането на ГНМ и ММС в темата за ТЕС и ГНМ, и опитите на много хора да обясняват някои неща с други неща, като си мислят, че ЗНАЯТ, понеже са чели нещо и гледали нещо.

Лично зададох следният въпрос на Андреас Калкер:

ВЪМОЖНО ли е вие, включително Джим Хъмбъл, да не знаете какво точно прави ММС в тялото и как действа, дали убива бактерии и вируси, дали детоксифицира, дали чисти от тежки метали и т.н.
Аз не отричам ползите от ММС, използвам го, давам го на семейството си, рекламирам го, но възможно ли е да знаем само че помага, без да знаем какъв е точно механизмът му на действие?


Отговорът бе:
НЕ, не е възможно!
Сигурно е, че не знаем.


(Разговорът бе записан на диктофон от Огнян Симеонов.)

Моят съвет в тази връзка е, да не се обяснява действието както на ММС, така и на ТЕС и всяка друга техника, билка и средство за лечение, защото реално ние не знаем как действат, никой не знае, всички спекулираме.
Обясненията ни могат да бъдат атакувани и оборени с противоположни теории и доказателства.
Но резултатите не могат да бъдат опровергани.
А в крайна сметка резултатите ни интересуват.

Когато предлагате някакъв метод на лечение на някой друг просто му кажете:
Това ми помогна за ...еди какво си....! Ето тук ....връзка....има резултати и на други хора. Може би ще помогне и на теб. Опитай го!
Докато не го опиташ няма да знаеш.


По този начин не освобождавате човека от отговорност за действията му.
Не прехвърляте отговорност върху себе си или върху метода.
И избягвате всички възможни спорове, защото не тъврдите нищо, което може да бъде оборено.


Конференцията в София бе записана и ще може да се гледа онлайн в скоро време. Като имам връзка ще я пусна тук.

Ако някой има други въпроси да пита!

Само моля без въпроси от рода на:
ММС може ли да се ползва за....еди каква си болест....?

Между другото 99% от въпросите на тази конференция бяха от този тип.
Това са безсмислени въпроси.

Отговорът им е: ДА, МОЖЕ!
Вероятността да си помогнете е голяма, вероятността (базирана на опита на хиляди хора по света, които свидетелстват за ползите от ММС) да си навредите е много малка, почти нищожна. Резултати никой не може да ви гарантира. Помнете, че тук се споделя само информация и отговорността за действията ви и за здравето ви си е ваша.

Също така разберете, че не можете да лекувате само тялото без да лекувата ума и душата. По простата причина, че те не могат да бъдат разделени. Няма живот в тяло без ум и душа.
ММС не лекува.
ММС дава възможност (време) на организма ви да се самоизлекува.
Лечението включва работа и на 3-те нива - УМ, ДУША, ТЯЛО (мисли, емоции, физика)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MarianaGB
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Юни 2011 08:15

Мнение от MarianaGB »

Здравейте и благодаря за информацията. Ще съм ви благодарна ако можете да ме посъветвате как да използвам по – ползотворно ММС(ЦДС в моя случай). Болестта е деменция, става въпрос за майка ми.
Преди около месец и нещо получих шишето с ЦДС ( по съвет на Светослав, тъй като било новото поколение ММС, с по-слаба миризма, без нужда от активиране и т.н). Около 17 дена го давах на майка ми, според протокол 1000, като към пълната доза от 4 мл. дневно преминахме сравнително бързо – на третия ден. Единствената промяна в състоянието, която забелязах беше по-честото ходене до тоалетна първите няколко дни. В сравнение с отзивите, които съм чела на хора употребявали ММС – позиви за повръщане и прочие само от една капка активиран ММС, си мисля, че действието на ЦДС е доста по-слабо.
След тези първи 17-18 дена започнах работа и давах на майка само вечер по четири дози през час( т. е. 2 мл в ок 250 мл вода) като реших постепенно да увеличавам количеството ЦДС и стигнах до 3 мл в 250 мл вода разделено на 4 приема през час вечер. Това е малко по-малко от цяла дневна доза.

Попитах за съвет във форума на Джим , т. е. как да продължавам за да бъде лечението ефективно. Бях изненадана, че няколко потребители ме посъветваха да давам разни други неща, като например кокосово масло…но не и какво да правя нататък с ЦДС. Все пак в таблицата с протоколите и заболяванията болести като тази на майка съществуват, едва ли са ги сложили ето така.
Какво бихте ме посъветвали, да продължавам ли постепенно да увеличавам дозата, да включа ли ДМСО, би ли имало резултат ако давам само вечер, защото така или иначе друга възможност нямам?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Благодаря, Иване! Чакам записа. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Джим Хъмбъл съветва, ако протокол 1000 не дава резултати след 3 седмици да се мине на протокол 2000.
Понеже не си спазвала стриктно протокол 1000, аз не бих ходил на протокол 2000, а бих увеличавал остепенно дозата ЦДС, в часовете в които можеш да й я даваш, докато се получи повръщане , разстрпйство и т.н. Виж насоките за това как се увеличава дозата и какво се прави при достигане на Херцхаймер реакция!

Даването на ММС/ЦДС на налки дози и на равни интервали (1ч.) през деня е по-добро от даване в по-големи дози рядко.
Но правим това което можем със средствата с които разполагаме.
Нещо е по-добро от нищо.

Аз бих пробвал и клизми с ММС/ЦДС за по-бързо и ефективно очистване на организма, както и използване на билки за оросяване. Виж в билковите аптеки какво се предлага за деменция, памет, оросяване на мозъка.
Също така аз бих изключил от храната на майка си всички глутеносъдържащи храни и млечни продукти.

Ако майка ти е приемала някакви цитрусови плодове или сокове в същите дни когато е пила ЦДС те неутрализират действието му.

Не се връзвай на бързите резултати на някой друг. Всеки е уникален и се повлиява в различна степен от едно и също нещо.

Упоритост и постоянство му е майакта, Гъвкавост в подхода е баща му.
Пробвай и ТЕС, ако не си вече!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Питане: Когато след протокол 1000 правен 2 -3 седмици се мине към протокол 2000 без прекъсване с ЦДС, то до резултат ли се взима, до надрискване ли, след като ЦДС не прави това, до кога, колко време общо?
Колко почивка и дали и кога втори курс?
Борим алцхаймер, паркинсон, склероза, гастрит, колит, хемороиди, много лоши венци и зъби, простатни проблеми и...един куп още неща в едно тяло.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Взима се още към месец като дозата се увеличава до повръщане или разстройство и след това се намалява леко, след което отново постепенно се увеличава. Целта е да се поддържа максималниото толерирано от организма ниво на хлорен диоксид в тъканите и токсини в кръвта.
Ако има резултати се продължава така до изчезване на симптомите. Ако няма резултати, се включват клизми, противопаразитни протоколи, и т.н. други средства.

ЦДС води до повръщане и надрискване. Това са реакции на Херцхаймер, т.е. прекалено много токсини в кръвта, които не могат да бъдат изхвърлени от тялото по нормален път.
ЦДС не води до болки в стомаха, както ММС при някои хора.
Но някои хора имат по-добри резултати с ММС, други с ЦДС.


Конференцията в София можете да гледате тук:
http://www.ustream.tv/recorded/28979600 1-ва част

http://www.ustream.tv/recorded/28980581 2-ра част
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
Обещах да докладвам за майка ми.
Та на 2рата седмица след приема уж по протокол 1000 ми каза , че вече била като мен.
Като я попитах какво има впредвид , каза ,че е с боси крака както аз ходя зимата и с чехли а не е с вълнени чорапи.
Като я попитах защо , Ами топло ми е вече на краката затова.
Днес спорихме дали да продължи защото тя не виждала подобрение а и била сигурна ,че това е НАСЛЕДСТВЕНО защото и Баба ми го е имала.
Което аз прекрасно знам ,че е така.
Казах и ,че ако иска да продъжи ако не иска да не пие повече , но ако продължи да си промени това мислене иначе файдата ще е никаква.
Какво ще реши , тя си знае и не мога да я съдя.

Днес имаше предаване против ММС-а по Канал 1.
Ето го : http://bnt.bg/bg/productions/165/editio ... ruari_2013
За Иван , знам ,че нищо не знам :wink:
Тествам и споделям какво се случва при мен.Дали ще се случи и при друг не знам.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Срещу паразитите си имаме естествена защита от организма. Когато тази защита бъде отслабена от емоции и негативни мисли паразитите могат да се развият в нас.Имунитета също може да падне от отрови, както в случая с ваксините, радиацията и т.н.
Поне така казва Андреас Калкер.
Виж цитата ми от него в предишния ми пост!
Последно промяна от ivangp на 19 Фев 2013 23:31, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Сам казваш в друг пост ,че според ГНМ няма Имунна защита и вярваш в това :?

Ако наистина няма имунна система както ГНМ казва ,какво тогава ни пази от паразити и вируси?!
И ако наистина е така , защо има яко ХИМ ТРЕЙС?!
Не мисля ,че ако е така , ще харчат пари за гориво и разработка на вируси ако няма смисъл от това а само които има емоционални проблеми ще ги хване въпросните вируси.:idea:
Друг е въпроса ,че има и вредни метали и химикали в тези пръскания...
Пак казвам не се заяждам а расъждавам на глас. :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Хубаво си разсъждаваш, но за пореден, не знам кой път те моля да не цитираш предишния пост в твоя.

Имунитет не е равно на имунна система. Имунитет може да има и създавамето му да участват различни ситеми и органи. Така хем има имунитет, хем няма ЕДНА система, която отговаря за него.

А кой за какво дава пари и защо, и каква информация или дезинформация разпространява е мнооого дълга тема.
Аз отдавна не вярвам на това, с което пресата и медиите ме хранят.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Всеки е свободен да вярва в каквото си иска.
А медийте и пресата са последното което чета и слушам :lol:
Лично аз не вярвам на 100% на ГНМ и за мен си остава мъгла.
Обичам простите неща които просто работят.
Знам и съм изпитъл на гърба си ,че ММС не е панацея но всичко което съм чел за него е вярно.
Тепърва хората в БГ се престрашиха да го пият а още по-трудно споделят след това.
Но след предавания като това в Неделя споделящите станаха повече.
Излязоха от анонимност.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ВНИМАНИЕ!
Има информация, че приема на ММС и ЦДС може да е вреден за хора с проблеми с щитовидната жлеза.
Подчертавам може, нищо не е окончателно доказано, но има такива съмнения. Май хлорът в определена концентрация може да блокира усвояването на йода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор