Как да си помогна?

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
megika178
Участник
Регистриран: 03 фев 2020 10:23

Re: Как да си помогна?

Мнениеот megika178 » 11 фев 2020 19:48

Послушах съвета ти и почнах по години от раждането, изтесах първия ми спомен като бебе, погребението на прабаба ми, ревност към сестра ми и сконфузна ситуация в игра. Интересно обаче там преобладаваха чувства, които сега смело мога да кажа че не изпитвам-срам, завист и ревност.Реших обаче да направя декларации за тях и ги тесах:
Въпреки че ревнувам сестра ми..
Въпреки че ужасно много се срамувам от моите постъпки.....
Въпреки че завиждам на успехите на другите,....
Незнам дали е нужно да ги правя, но така го почуствах.

megika178
Участник

Мнениеот megika178 » 11 фев 2020 22:36

Днес май прекалих с тесането.Изтесах всяка случка до 9 годишната ми възраст. Интересно обаче, че на последните декларации , които бях оценила със стойност 4- въпреки че се чусвам бедна... и въпреки че се чувствам ограбена, ги свалих много бавно до 0,
след което получих много силна и рязка болка в ръката и желание да повърна.Това е за днес.Доволна съм , доста работа отхвърлих :)

megika178
Участник

Мнениеот megika178 » 12 фев 2020 20:00

Разбор на деня.
Сутринта бе беше озела лека паника, че може и да не справя и че всичко е напразно. Върнах се вкъщи и Изтесах случка с порицание за моя рисунка, случка на морето с майка и татко, смърта на дядо ми, левкемия на най-добър приятел, първото ми излизане извън тяло. След това ми излезнаха следните декларации:
Въпреки че цялото ми тяло се сковава от мъка аз...
Въпреки че се чувствам в безизходица.....
Въпреки че изпитвам толкова много мъка аз... /която много трудно занулих/
Въпреки че се панирах че няма да се справя и всичко е напразно аз....

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 13 фев 2020 07:19

Добре се справяш. Продължавай да дерзаеш. Постоянсто и упоритост са ключовете за успеха. Пътят не е гладък, изпълнен е с възходи и падения, важното е да не спираш да вървиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

megika178
Участник

Мнениеот megika178 » 14 фев 2020 10:47

Вчера се опитвах да приключа с всички събития до 18 ми година и се чудех какво ли съм пропуснала.И се шокирах бях забравила едно от най-значимите.Изнасилването на моя близка.Майка и баща и работеха в чужбина и ние бяхме постоянно заедно.Една вечер тя заедно с другите ни две най-добри приятелки отидоха на купон, а аз не отидох понеже имах да уча. Там я дрогирали и изнасили 20 души , а моите приятелки, под предлог че не я намират си тръгнали.Баха я оставали сам сама, без да кажат на никой , че тя е там.Тесам събитието, но то е толкова емоционално наситено, че не избледнява. Чуствах се толкова виновна, че не бях отишла, ако бях там , нямаше да се случи нищо.Тя ме закле да не казвам на нашите.И аз спазих обещанието си , но ме ядеше отвътре, че не мога да им кажа и да се накажат виновните.Беше ми много мъчно .Намразих с всички сили приятелките ми.До днес даже нямам „ най-добра” приятелка, никога повече не успях да допусна някоя толкова близко.Не можах да им простя.Стигна се до там че им пожелавах да ги набият и да се разболеят. По ирония на съдбата едната се разболя от болестта на татко, първо баща и , после тя. Вече бях пораснала , и осъзнавах че са били деца и затова така са постъпили и тогава ме обхвана огромна вина, че съм я проклела и тя се е разболяла.Какво да правя, как да продължа? Не избледнява с процедурата в мир в себе си, все още се гнева, и не мога да стана равнодушна.

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 14 фев 2020 16:29

Tова, което не става с ТЕС, става с много ТЕС.
Продължавай да ТЕСаш тази случка всеки ден, докато я изчистиш.
В нея има много преплетени и силни емоции.
Адресирай ги една по една и ги чисти до НУЛА.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Върни се в “ПОМАГА ЛИ ТЕС ЗА .......”