Промяна на сексуална ориентация

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
milenn
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2011 17:52

Промяна на сексуална ориентация

Мнение от milenn »

Здравейте! Току що прочетох книгата на г-н Петърнишки и от вчера работя усилено с Тес. Имам много сериозен проблем, от който искам да се оттърва - хомосексуалност. Искам да го премахна и търся помощ тук. Искам да харесвам жени, да създам нормално здраво и стабилно семейство и всичко да бъде нормално и както му е редът. Желая да имам деца и жена, която да обичам.Може ли с Тес да постигна това? Моля да ми кажете с каква декларация да започна. Коя е най-подходящата за начало? Имам проблем със създаването на декларации, моля, ако не ви затруднявам да ми напишете няколко, които да започна да практикувам. Също така имам женствени маниери, които също искам да премахна. Ще помоля и за тях да ми кажете подходящи декларации. Благодаря Ви предварително за помощтта.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Привет milenn! Защо това, че харесваш хора от собствения си пол е основателна причина за промяна? Заради общественото мнение ли? Ако това е така, можеш да бъдеш сигурен, че дори това да се промени, никога няма да те харесват на 100 %. А дали не те харесват заради това или заради нещо друго, какво значение би имало. Не е ли по-важно твоето собствено мнение за себе си? И не е ли по-добре ТЕС да ти помогне да влезеш в хармония със самия себе си? Сигурна съм, че си чувствителен и прекрасен човек! Имам такива приятели и за нищо на света не бих искала да се променят. :)

Поздрави
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
milenn
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2011 17:52

Мнение от milenn »

Здравейте!
Monster благодаря за приложената тема, прочетох я.
Magic Woman аз наистина искам да се променя, не поради общественото мнение и нагласи, а заради самия себе си. По този начин сега не се чувствам нито щастлив нито пълноценен нито го намирам самият аз за редно и правилно. Искам да бъда нормален човек като всички други, а също вече желая да имам деца и жена. А ако не се променя това мое желание няма как да се осъществи. До нищо добро не води сегашното ми състояние. Усещам го така, както болния от рак примерно усеща болестта. Искам и аз да се "излекувам от този рак" и да "оздравея".Това е най-голямото ми желание. Благодаря Ви!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Alisa написа:Здравей, ето прочети това http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=413
Помествам цитата тук понеже изрих другата тема на Милен, която се отнасяше за същия проблем. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
milenn
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2011 17:52

Мнение от milenn »

Бихте ли ми помогнали със съставянето на първата декларация, с която да започна работа? Моля да ми дадете примерни? Благодаря предварително.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Бих могла да ти напиша няколко примерни декларации, само въз основа на поста ти, но няма да го направя. Всичко си си написал. Трябва само да извадиш собствените си думи от контекста, да ги сложиш в рамката на ТЕС и да работиш :)
Само една примерна ще ти подам: Въпреки,че не вярвам,че мога да се справя сам със съставянето на декларациите си, аз ....
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
milenn
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2011 17:52

Мнение от milenn »

Приятели благодаря ви, че ми помагате. Yandra мисля, че разбрах какво имаш в предвид и в резултат на твоя отговор съставих следните декларации:
1. Въпреки, че съм тъжен защото имам сериозен проблем- хомосексуалност аз напълно и безрезервно приемам себе си.
2. Въпреки, че искам да харесвам жени, защото мисля, че ще се чуствам нормален и щастлив аз напълно и безрезервно приемам себе си.
3. Въпреки, че не вярвам, че ще успея да създам нормално здраво и стабилно семейство, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
4. Въпреки, че се чувствам нещастен от това, че нямам жена, която да харесвам и обичам аз напълно и безрезервно приемам себе си.
5. Въпреки, че съм ядосан, че имам женствени маниери аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от тях сега.
6. Въпреки, че се съмнявам, че ще се справя, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от съмнението сега.
7.Въпреки, че ми е тежко от различната ми сексуална ориентация, аз напълно и безрезернво приемам себе си и се освобождавам от различието сега.

Съответно Напомнящи фрази са:
1.Тъжен съм, че имам сериозен проблем-хомосексуалност.
2.Искам да харесвам жени, защото мисля, че ще се чувствам нормален и щастлив.
3.Не вярвам, че ще успея да създам нормално, здраво и стабилно семейство.
4. Чувствам се нещастен от това, че нямам жена, която да харесвам и обичам.
5.Ядосан съм, че имам женствени маниери и се освобождавам от тях сега.
6. Съмнявам се, че ще се справя и се освобождавам от съмнението сега.
7.Тежко ми е от различната ми сексуална ориентация и се освобождавам от различието сега.
Мисля, че така трябва да ги формулирам. Правилни ли са? На прав път ли съм?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Дано осъзнаваш,че със всичко това което споделяш,волята ти за справянето на този проблем,помага и на много други хора,без значение какви проблеми имат.Поздравления и успех!Смело напред! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това е добро начало. Прочети пак няколко пъти темата от линка на Алиса. По-горе.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор