Всекидневно прилошаване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Точно така!
Това е духът, който ти трябва за да успееш.
Спри да питаш какво да правиш и се оправяй сама!
Вярвам, че ще успееш стига да не се отказваш.
Само сега да не почнеш да тичаш при други специалисти, по съчувстващи и разбиращи те, и влизащи ти в положението!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

maiamito написа:Много се разписахте, спрете се....аз ще се оправя и без ваша помощ, защото един упрек от вас....и айде пак ме връщате в начална позиция.....не ми помагате изобщо с такива изказвания.
Не ме мислете.
Щом не се справяш сама Иван предлага лична консултация и терапия.
Ако не ти помогне, няма да ти вземе пари. Коректен е, лично потвърждавам това!

Не се ядосвай, няма смисъл Всеки човек гледа нещата през собствената си призма. Нормално е . Разбери ги!
Аватар
Ida
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Дек 2010 12:45

Мнение от Ida »

:D Преди малко написах цял роман, но форумът ме изхвърли.Пфуу, язък за труда!Нищо, явно не трябвало да бъде прочетен! 8)
Накратно- майамито, чувствителна си,раздразнителна и обидчива.Нищо лошо :wink: , същата съм.Само че изминах дълъг път,търсейки информация, отговори и насоки,паралелно с желанието ми да работя с Тес и усещам с цялото си същество че ще успея да накарам тези мои качества да работят за мен,а не срещу мен.Моментът на "голямата промяна" както я наричам идва все по-близо, и само фактът че съм тръгнала по пътя и съм стигнала до тук ме кара да продължа. Не се насилвай, опитай се да нямаш големи очаквания, впрегни целия си интелект и интуиция и се опитай да се почувстваш и осъзнаеш.Тоест да забележиш и признаеш пред себе си всичко което казваш и правиш. Това не е лесно, но според мен е първа стъпка.Защото,за да имаш декларация която да работи, тя трябва да е искренна и много много осъзната.Не повърхноста и изпълнена с нетърпение. Почни отзад напред, от по-дълбоките проблеми които от своя страна са предизвикали сегашното ти състояние. Ако не ти се прави-недей.Може момента наистина да не е подходящ и колкото и да се опитваш, нищо да не стане понеже, просто още не си " готова " за това. Но ако усетиш,че "картинката" започне да ти се прояснява, не изпускай този момент!! Мисли много, търси, пробвай и започни да гледаш на себе си като цяло, а не като купчина симптоми!

Успех :)
msm
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Мар 2012 11:25

Мнение от msm »

Аз съм maiamito със старите си проблеми и оплаквания, още от сутринта ми е зле, гади ми се при вида на закуската и трудно се храня рано сутрин:((
Незнам това как да го ТЕС-ам???
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

msm Ще ти отговоря, но искам в замяна да го направиш, като първо прочетеш на глас това което е написано в подписа ми, докато си държиш ръката на сърцето!

ДЕКЛАРАЦИЯ-Въпреки, че ми се гади при вида на закуската, аз напълно и безрезервно се приемам такава, каквато съм!
НФ- гади ми се при вида на закуската.

Определи си степента на гадене от 0 до 10.
Направи си 10 кръга по точките.
Отново измери нивото от 0 до 10.
Напиши какъв е резултата тук.

За всеки съвет (от всеки един от форума) сложи един лев(каквито пари ползваш в момента) в един буркан и не го вади! Във втори буркан слагай по 1 лев за всеки решен от теб проблем. Не го вади!
Не смей да пипаш парите в бурканите!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
msm
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Мар 2012 11:25

Мнение от msm »

Алиса направих това, което ми заръча преди малко, защото имах други задачи:)
Сега степента беше 8 в началото, след 10 кръга стана към 4.....обаче въпроса ми е следния......понеже днес специално ми се гади цял ден т.е. не само на закуска...тази декларация дали е уместна и НФ също???
Като ми се гади постоянно в момента, как да го тес-ам?
Аз незнам от какво ми се гади и какво ми е усещането от това гадене :roll:

Тук някъде прочетох, че може да се прави прокси от разстояние.....
за това моето гадно и шибано гадене, дали не може да ми се направи ПРОКСИ? :o дано да не е нахално от моя страна!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Като ми се гади постоянно в момента, как да го тес-ам?
1.Постоянно тесаш
2.слагаш думата постоянно в декларацията.
Тук някъде прочетох, че може да се прави прокси от разстояние.....
за това моето гадно и шибано гадене, дали не може да ми се направи ПРОКСИ? Surprised дано да не е нахално от моя страна!
В твоя случай е противопоказно да се прилага ПРОКСИ. Основния ти проблем, както ти написах в самото начало на твоето появяване тук е
Алиса:05.01.2012
Цитат:
Не е лесно, знам! Криво ти е, знам! Но няма как иначе да стане. Погледни се в огледалото и кажи на глас: поемам напълно отговорността за себе си! Това е поредният практичен съвет, който ти давам! Направи си декларация от тази фраза и ТЕСай докато не ти стане леко и весело на душата! Прави го един месец всеки ден колкото пъти можеш повече!
Надявам се този път да го разбереш ако ли не, напиши си го на листче и си го препрочитай всеки ден, напиши го и на прозрачната бутилка с вода, от която пиеш, за да се зарежда водата с думите "ПОЕМАМ ПЪЛНАТА ОТГОВОРНОСТ, ЗА СОБСТВЕНИЯ СИ ЖИВОТ"

Последно, да те попитам- кой толкова близък твой човек почина (те изостави), че да не можеш да живееш без него?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
msm
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Мар 2012 11:25

Мнение от msm »

Ми няма такъв :o или поне не се сещам.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки че не знам какво да ТЕСам, въпрки че не знам каква фраза да използвам и т.н.

Втори вариант - хваща се един симптом и се ТЕСа докато изчезне.

Трети вариант - ТЕСат се всички негативни емоции, които се появяват през деня.

И след тия 3 варианта, ако някой ми каже, че се чуди какво и как да ТЕСа, значи човекът просто го мързи да мисли и/или да ТЕСа.

Тогава се ТЕСа с:
Впреки че ме мързи да мисля.............
Въпреки че ме мързи да ТЕСам.................

Въпреки че не вярвам, че сама мога да се справя с..................
Въпреки, че аз май не искам да се справя с ....................
Въпреки че ми е по-лесно да чакам някой да ме спаси ................
Въпреки че не искам да поема отговорност за състоянието си.............
Въпреки че всичко това няма смисъл......................
Въпреки че съм безволево мекотело........................
Въпреки че аз съм последната дупка на кавала и от мен нищо не зависи...............
Въпреки че Бог ме наказва ......................
Въпреки че аз винаги във всичко се провалям и сега най-вероятно ще се проваля и в това....................
Въпреки че всъщност ми писна да живея и искам да умра, но ме е страх да го призная дори пред себе си.....................
Въпреки че съзнателно си мисля че искам да се излекувам, а на подсъзнателно ниво изобщо не желая.......................
Въпреки че в болеста ми има и позитиви, които искам да запазя и не виждам друг начин да ги запазя освен да съм болен........................
Въпреки че да съм болен е единственият начин да привлека внимание............
Въпреки че да съм болен е единственият начин да накарам някой да ме забележи, да се грижи за мен и да ме обича...............
Въпреки че да съм болен е единственият начин, който ми е останал да се бунтувам ................................
Въпреки че да съм болен е единственият начин да съм различен.........


Тези декларации дадени от Иван в друга тема според мен за теб също биха били от полза да работиш.Ако действаш един месец сериозно с тях,няма начин да не настъпи промяна.В случай,че не е настъпила,явно не си правила сериозно всеки ден ТЕС и си следвала това което той е написал!
И така,отново си затрупана с материал за работа,повече оправдания и извинения са безпредметни и излишни.
Успех! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
msm
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Мар 2012 11:25

Мнение от msm »

Благодаря много, действам по тези декларации....кога успявам, кога не....важното е да действам:)
Нали понякога не се получава веднага?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да,понякога не се получава веднага,но нека това да не е най-важното,което да те вълнува,а действай поне един месец и тогава да видим до къде си и какво е положението.Насоки имаш и от преди достатъчно.А ако не ги спазваш и се тесаш нали ти е ясно,че няма какво повече от това да ти се помага?
Всичко е в твои ръце! :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
msm
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Мар 2012 11:25

Мнение от msm »

Докато Тес-ам разни неприятни неща и усещам някакво затопляне в задната част на главата :roll: Някакво обяснение да имате?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Обяснението е може би,че енергията ти се раздвижва и настъпват промени,но не търси моля те обяснение на всичко.Колкото повече се питаш и обръщаш внимание на други неща,толкова повече се отдалечаваш от това което е по-важно за теб,а именно да работиш с тес сега върху проблемите си :!:
Подобни въпроси за в бъдеще не се изненадвай ако останат без отговор.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
msm
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Мар 2012 11:25

Мнение от msm »

Кажете ми мили хора как точно да тесам една странна топлина в корема и гърдите, която усещам понякога.....главно вечер, но не само:(( и една празнота:(
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Все по същия начин! Ако не ти е приятно това усещане, включваш и това определение или каквото е там друго адекватно, твое определение на емоцията която тези физически усещания предизвикват у теб.
:)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор