Всекидневно прилошаване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

maiamito написа:Защо да го очакваше от мен?:)
Защото се чудиш каква причина и извинение да си намериш, само и само да не си решиш проблема и да не тесаш. Ти имаш нужда от всекидневни съчувствия, подбутвания, насоки, идеи и си ги търсиш тук, във форума и когато не ги получаваш по начина, който си очаквала, се сърдиш и обезсърчаваш. Изобщо - тъй като явно не можеш да намериш силата в себе си, ти имаш нужда от контакт и "силно рамо", на което да се опреш. Може би ако го намериш, ще ти намалеят и оплакванията. За съжаление, виртуалното в случая няма да ти свърши работа. И понеже явно си на път да оставиш тесането, реши лекичко да подпиташ да не би случайно пък да станеш още по-зле от преди. Спокойно! По-зле от това, че не тесаш, няма да станеш. Също и по-добре няма да станеш. Пожелавам ти спокойствие и сигурност!
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Да живее ТЕС:))) не се чувствам много добре, но като тес--ах май бях малко по добре:)
само където незнам страх какс е тес-а и самото мое гадене и прилошаване как точно да ги тес-ам???
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Понеже казахте, че гаденето е подтиснат и задържан гняв....та въпроса ми е следния, понеже не мога да се сетя откъде е този гняв:

Впр. че незнам откъде имам подтиснат гняв в себе си, аз......
и се освобождавам от него сега и завинаги.

ДАли става такава декл.и евентуално може да ми изскочи някаква случка?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Понеже казахте, че гаденето е подтиснат и задържан гняв....та въпроса ми е следния, понеже не мога да се сетя откъде е този гняв:

Впр. че незнам откъде имам подтиснат гняв в себе си, аз......
и се освобождавам от него сега и завинаги.

ДАли става такава декл.и евентуално може да ми изскочи някаква случка?
Не може да не ти изскочи. :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Тес-ане на ум, като има много хора и не става на глас....има ли ефект...и колко по слаб е от нормалното?
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Аз почти винаги тесам без да говоря на глас, най-много да шептя. При мен има ефект
Различно е при всеки. Важното е да работи за теб. Т.е. пробвай и виж как е.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

ама точките задължително ли се тупат или и те на ум....защото като има хора, не мога да тупам...странно ще се гледат:)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

maiamito, има ли още някой въпрос, с който да отложиш колкото се може по-дълго самото ТЕСане?
Що не спреш да ТЕСаш и да се успокоиш!? Тъй и тъй нищо не можеш, нищо не разбираш, нищо не знаеш, нищо не запомняш, нищо не става, никой не ти помага, никой не ти казва, никой ни ти свършва твоята работа, никой не живее вместо теб, никой не живее за теб!?.....
:idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 16:56, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Оооо, отвратителни ножовки сте в тоя форум:(( махам се оттук.
За голямата работа се взехте всички с този ТЕС!
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

:D
Защо го приемаш като нападка, Алиса се опита да ти покаже неща, които имаш да отработиш и осъзнаеш и ще ти е по-леко занапред ако го направиш. ТЕС е много гъвкава техника и сама трябва да достигнеш до най-добрия подход, който работи за теб, а това става с практика и опити, а тук човек може да получи много хубави съвети, възползвай се, не се засягай. Никой не може да знае за теб дали ще работи ТЕС на ум, просто пробвай. Експериментирай, опитвай.. И аз съм като теб много често в това отношение и понякога задавам въпроси, на които и сам мога да си отговоря, само и само да не се 'прецакам' като поТЕСам 10-15 минути :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А така, така се решават проблеми! Я тропни с крак! Я виж колко си гневна! И колко лоши са всички! Що да се опиташ да разбираш защо е така?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

maiamito написа:Оооо, отвратителни ножовки сте в тоя форум:(( махам се оттук.
За голямата работа се взехте всички с този ТЕС!
Ти изобщо прочете ли някоя тема в този форум? А като прочете, да ти е направило впечатление, че никой не бива нито "рязан", нито гонен, нито навикван, а хората си комуникират и си помагат. Това са същите тези "отвратителни ножовки". Хайде сега си помисли и следното - тук никой не те познава, всички съдят за теб само по това, което ти самата пишеш за себе си. Ако приемем, че участниците тук са добри към другите и лоши към теб специално, то следва, че или ти по някакъв начин го провокираш, или се представяш/описваш зле. Някаква друга причина да виждаш?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Alisa написа:maiamito, има ли още някой въпрос, с който да отложиш колкото се може по-дълго самото ТЕСане?
Що не спреш да ТЕСаш и да се успокоиш!? Тъй и тъй нищо не можеш, нищо не разбираш, нищо не знаеш, нищо не запомняш, нищо не става, никой не ти помага, никой не ти казва, никой ни ти свършва твоята работа, никой не живее вместо теб, никой не живее за теб!?.....
:idea:
Понякога истината боли,но след толкова истини и насоки сама си го изпроси.Докато така продължаваш да възприемаш нещата около теб и не се замисляш за това което е в теб и се случва,ще си на същото място и положение.Не упреквай другите,никой от нас тук не е виновен,че ти помагаме,а ти не виждаш пътя.
Осъзнай урока си от всичко това и работи,ако имаш желание да се промени всичко разбира се.
Въпросите са ти като на първолаче честно казано.
Иван ти даде достатъчно ясна насока какво да правиш,а ти какво направи?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Много се разписахте, спрете се....аз ще се оправя и без ваша помощ, защото един упрек от вас....и айде пак ме връщате в начална позиция.....не ми помагате изобщо с такива изказвания.
Не ме мислете.
Публикувай отговор