Всекидневно прилошаване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мая,работи си и търси решение във времето.Имаш насоки и идеи върху които се иска работа.Избора да видиш и промениш това което е сега е твой,кога ще стане ти избираш и решаваш.Ненапразно ти изпратих и този филм.
Да споделя по този повод тук в темата ти накрая само какво ми се случи днес.Правя го по повод мисленето.С приятелката ми ходихме да търсим екип за ски и пътуваме с нейната кола.На едно колело/кръстовище/наближаваме пешеходна пътека и от ляво имаше едно дете и се канеше да пресича.Замислих се,че изведнъж ще тръгне и така стана.Приятелката ми спря рязко,навън валеше сняг и за миг ми мина наум,че ей така както рязко спира и някой може да се вреже в нас отзад.След секунда се чу удар.Така и стана,добре че нямаше пострадали и колата и микробуса,който ни удари,даже се смеехме и си стиснахме ръцете с другият шофьор.
Внимавай какво си мислиш,че може да ти се случи има една приказка.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

всекидневно прилошаване

Мнение от iglika »

Не ти препоръчвам да свикваш, а да вярваш и да работиш, да търсиш къде е проблема. Н а мен са ми изскачали и продължават да излизат спомени от детството, свързани с проблемите ми. Главоболието ми намалява, макар и по-бавно отколкото ми се иска - не знам дали е нормално? А аз имам тези проблеми от 10 години и пак съм оцеляла.Не се отказвай, действай и споделяй, как вървят нещата. Успех!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Внимавай какво си мислиш,че може да ти се случи има една приказка.
Гена, в общия случай съм съгласен по презумпция. Ако не вярваш в това, което си казал, същата ли ще бъде силата на това, което си казал според теб?!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Интересува ме нещо извън темата ТЕС, ако някой знае, да ми отговори:) Знае ли някой кой орган се намира под дясното ребро, то не точно под реброто, ами на долния ръб на реброто:(( от какво може да е подобна болка?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

glychka- chesto e tova
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

И аз имах проблем с нея преди време; свързва се с яд, гняв, разочарование. Като поизчистиш тези емоции, се оправя.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

maiamito написа:Интересува ме нещо извън темата ТЕС, ако някой знае, да ми отговори:) Знае ли някой кой орган се намира под дясното ребро, то не точно под реброто, ами на долния ръб на реброто:(( от какво може да е подобна болка?
Черен дроб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Май изпозакъсах с този ТЕС, пак ми е лошо и отпаднало и тежко и незнам какво и как да тес-ам вече?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки че ме мързи да мисля.............
Въпреки че не вярвам, ча сама мога да се справя с..................
Въпреки, че аз май не искам да се справя с ....................
Въпреки че ми е по-лесно да чакам някой да ме спаси ................
Въпреки че не искам да поема отговорност за състоянието си.............
Въпреки че във всичко това няма смисъл......................
Въпреки че аз винаги във всичко се провалям и сега най-вероятно ще се проваля и в това....................
Въпреки че съзнателно си мисля че искам да се излекувам, а на подсъзнателно ниво изобщо не желая.......................
Въпреки че да съм болна е единственият начин да привлека внимание............
Въпреки че да съм болна е единственият начин да накарам някой да ме забележи, да се грижи за мен и да ме обича...............
Въпреки че да съм болна е единственият начин, който ми е останал да се бунтувам ................................
Въпреки че да съм болна е единственият начин да съм различна.........

Използвам няколко идеи на Иван от една друга тема,които ти предлагам да изтесаш.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Някой знае ли какво се случва при внезапно спиране на ТЕС?
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

:lol: От някое време очаквах подобен въпрос от теб. Нищо фатално и ужасно не се случва. Ако си изчистила дадени проблеми, емоции, случки и отношения с ТЕС, то те си остават изчистени. Ако си го направила половинчато, се връщаш в изходна позиция.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Защо да го очакваше от мен?:)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Може би защото си лесно предвидима,от това какви въпроси задаваш също и в каква посока са ти мислите и действията.Не е трудно отстрани да се забележи това.Имаш поле за действие и насоки достатъчно,но явно факта,че не идват бързи резултати те притеснява и панира още повече.А както се видя,не си само ти така,но всеки си е различен и това не бива да се пренебрегва като факт.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Здравейте, на всички които по една или друга причина се вълнувате от МС. Аз съм с тази диагноза от две години. И искам да ви кажа, че в момента се чувствам по добре, отколкото преди да разбера диагнозата. След като изчетох всичко, което можах за МС реших - няма да се "възползвам" от съвременните варианти за лечение или по-точно казано - поддържане на добро състояние на тялото. Реших да променя начина си на живот, да преподредя прериоритетите си и да се лекувам сама. Сама - със силата на мисълта и тялото си, с древните, мощни методи на Аюрведата, йога и зелени водорасли. Ходя по два пъти в годината в аюрведична клиника в индийските Хималаи, където за 14 или 21 дни се подлагам на терапии и всеки ден пия водорасли и прах от млади житни кълнове. Повярвайте - чувствам се прекрасно, живота ми е по-добър и се радвам на всеки нов ден! Болестите не идват случайно! Те са като аларми, които искат да ги чуем, да ни стреснат и да се променим. Ако не успеем вината е само наша. Уникалното ни тяло е способно на всичко, дори и на самолечение и възстановяване. Не си посипвайте главите с пепел и не се вкарвайте в ролята на жертва. Помогнете си сами. Готова съм да разкажа и повече за всичко, което съм преживяла и постигнала като резултати. И дори само на един човек да помогна - значи си е струвало!!! Обичайте се, такива каквито сте... И не хранете болеста! Оставете я да умре от глад!!!

А колкото до новостите при МС - радвам се за това, че вече има много по логично обяснение на ставащото с нас. Аз лично имам проблем с няколко шийни прешлена и то точно там където преминават главните артерии, които отиват към мозъка. Всичко това се получи вследствие на една катастрофа - челен удар при който съм направила камшичен удар и ми се е променила извивката на врата. Артериите се притискат почти непрекъснато и това обяснява състоянието ми в момента. Още първия път, когато отидох в Индия, лекарите обърнаха много сериозно внимание на това и провеждахме специални процедури на шията и на главата. Не мисля да ходя да проверявам дали това е така или не. Стига ми, че решението което взех преди две години е добро. Това ме кара да се чувствам като човек, който е по-добър, по- силен и по-щастлив. Желая го на всички от цялото си сърце!!! Усмихвайте се и живота също ще ви се усмихва... Нали знаете - каквото повикало, такова се обадило
Да ти дам и тук в темата ти този пример,който отрких днес!Изводите сами си направи за себе си.Има ли или няма нелечими болести/хора?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор