Червени сърбящи петна по лицето

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Active93
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Авг 2010 15:51

Червени сърбящи петна по лицето

Мнение от Active93 »

Здравейте !
Искам да споделя проблема си с вас.От 2-3 години получавам червени петна по лицето придружени с адски силен сърбеж.Петната съм забелязал че се появяват когато съм притеснен или когато ми стане горещо.Лошото е , че като се почеша сърбежа става още по-силен.А петната остават дълго време след като сърбежа спре.Този проблем за пъври път го получих в 9-ти клас когато ме изпитаха пред целия клас в края на годината за оформяне на оценката.От тогава насам при най-малко притеснение целия пламвам.Дори и при най-обикновена ситуация се изчервявам и не мога да се контролирам а и този сърбеж просто ме побърква.Например преди 1 седмица един мой приятел ме попита дали баща ми може да му оправи компютъра тъй като имал някакъв проблем.Когато тръгнах да му отговарям отново се изчервих целия.Сърбежа отново беше ужасен.Просто не мога да разбера защо става така.Вчера ходих на ирисова диагностика и ми казаха ,че имам невродермит.Казаха ми също че проблема е на подсъзнателно ниво и затова не мога да се контролирам.Изписаха ми билкови хапчета и след месец съм отново на преглед.Много ми се иска да ми помогнете по някакъв начин да преодолея проблема!
Н. 18г
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Отиди в съзнанието при тази случка, след която за пръв път ти се появиха петната и сърбежа. Потопи се в нея и прави тес с техниката на краткия филм, като за начало. Може и само от това да изчезне.
поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здравей Active93!
Направи декларации от това и ТЕСай!
...Този проблем за пъври път го получих в 9-ти клас когато ме изпитаха пред целия клас в края на годината за оформяне на оценката.От тогава насам при най-малко притеснение целия пламвам...Когато тръгнах да му отговарям отново се изчервих целия
И прави ТКФ, за тази случка в училище!
Успех, поправимо е!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Виж Техника на кратък филм във книгата и тук във форума я има!
Чисти всички случки за които можеш да се сетиш в които проблема се е проявявал, като започнеш от първата - в 9ти клас.

Освен това чисти всеки ден негативните емоции които ти се появяват в момента в който се появят. Дай си поне месец време с ежедневен ТЕС преди да следиш за резултати.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Active93
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Авг 2010 15:51

Мнение от Active93 »

Вече две вечери прилагам ТЕС преди да заспя като третирам проблема по-общо като за начало и усещам промяна.Днес в училище в напрегната ситуация изобщо не се изчервих макар че усещах някакво вълнение вътре в мен.Очаквах отново да пламна но не.Дори се успокоих много бързо!Явно хомеопатия + ТЕС вършат чудесна работа ! Ще пиша по нататък пак и се надявам че ще съм още по-добре ! 8)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Чудесно! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор