Прекомерно изпотяване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Прекомерно изпотяване

Мнение от ivangp »

С всичко може да се прекали. След този курс с рицин иди пак на преглед или още по-добре, ако ти се регулира цикъла и всичко е наред, спри да прилагаш тампоните с рицин. Случките си ги чисти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Re: Прекомерно изпотяване

Мнение от svedd »

Да, аз по принцип мислех това да ми е последен курс с рицина и после само ще наблюдавам за проблем евентуално и ако има такъв тогава ще посетя лекар, пък може да ме напъне любопитство да видя дали все още са там кистичките и да не чакам проблем :)
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Re: Прекомерно изпотяване

Мнение от svedd »

Искам само да споделя, че моите "кистички" вече ги няма, но този лекар ми каза,че то това не било точно кисти а повече фоликули, както и да е няма ги. Но отидох на лекар защото отново имах нарушение в цикъла, този път причината е друга, последния месец и половина изживях доста силни емоции (положителни) направо си бях минала на духовна храна :) и от това върнах някой друг килограм (сега се опитвам да си ги възстановя) и понеже няма друга причина за нарушението ми визирам тази. Не съм чистила емоциите защото си ги исках, но сега започна да ми става нещо тегаво от това, изживявам го прекалено навътре и не знам защо е така и какво да чистя. Направо имам чувството че губя контрол над емоциите си, тъкмо се бях научила да си бъда самодостатъчна (бях писала за това) и сега отново емоционалното ми състояние зависи от друг човек, допуснах го прекалено навътре в себе си и така не ми е конфортно, не знам как да си самопомогна. Мисля че имам някаква липса на доверие, така си го обяснявам.
Моля за малко помощ.......засега само ще потупвам мисляйки си за това което изживявам....с риск може би да си загубя и хубавите емоции. Объркана съм много. :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Прекомерно изпотяване

Мнение от ivangp »

Изживей си хубавите емоции.
Негативите идват от страх, че еди какво си може да стане в бъдеще. Тези страхове идват от случки в миналото.
Т.е. ако никога не ти се е случвало това от което се страхуваш или никога не си виждалa и чувала на друг да му се е случило, ти няма да имаш страх от това.
Ако никога не си се парила на огън и никога не си чувала от някого, че това е възможно и вероятно, и не си виждала друг да се пари на огън, теб няма да те е страх от огън.
Всяка случка в която си се опарила, чула си че е възможно да се опариш и че боли, или си видяла друг да се пари, са случки, които са създали и потвърждават твоя страх от огън.

Направи си списък с такива случки, свързани с даден страх (в случая с твоя конкретен страх, свързан с дадения човек)!
Чисти тези случки!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Re: Прекомерно изпотяване

Мнение от svedd »

Благодаря! :)
Точно това ми е проблема страхове, съмнения, притеснения, ще видя от къде ще ги подхвана....
Публикувай отговор