Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

mayadob:
Маги, примирението не е приемане. То е потискане на неприемането.
Ахааа, Майче и аз до там го докарах... :D сега се чудя дали да ги обединя-примирение/приемане .някак много са близки и всъщото време са много различни...чудя се?!
kokokj:
Снощи сънувах, че правя ТЕС и исках да споделя изреченията ама вече ги забравих!
Ми супер си отвсякъде!Лягай да спиш и готово!Или тесай на сън, или си вземи лист и химикал..и си се оправил отвсякъде!
Ако не ти е проблем-пиши как да ти пиша името на български, че ми е трудно да минавам от латиница на кирилица и обратно... :D Извинявай, прояви разбиране , моля те!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Коко, все още чакам да ми отговориш на въпроса - Защо винаги си искал да си 183см.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Коко, все още чакам да ми отговориш на въпроса - Защо винаги си искал да си 183см.
Аз отговорих, че може искам минимум 1,80 да стана :) може и не точно 1,83 :)

Маги, Коко ми викай тогава душице :))
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D Благодаря ти за разбирането!
Коко, какин Маг-ин, моето предложение за теб е: сложи по едно "въпреки че" на всичко, дето са ти го подчертали с черно с такова старание толкова народ, дето въобще, ама въобще не им пука нито колко сантиметра си и хич ги не е еня колко всъщност искаш да си, и защо аджаба искаш да си, напиши си декларациите на един лист, сложи го под възглавницата и лягай да спиш.
Според мен там ти е решението на проблема! То всъщност от ти е проблема! Не си се наспал! Не знам кво си правил 17години , ама явно и ти като мен не си спал достатъчно!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Коко, бягаш по тъча приятелю, няма да стане така.
Като не искаш да си 183, а сега си 173, защо темата ти е озаглавена, както е озаглавена?
И защо винаги си искал да си поне 180см?
И какво значи винаги?

От момента на раждането ти ли, от момента на зачеването ти ли?
От момента в който от нематериална същност за пръв път си се превъплатил в материална такава ли?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Коко, бягаш по тъча приятелю, няма да стане така.
Като не искаш да си 183, а сега си 173, защо темата ти е озаглавена, както е озаглавена?
И защо винаги си искал да си поне 180см?
И какво значи винаги?

От момента на раждането ти ли, от момента на зачеването ти ли?
От момента в който от нематериална същност за пръв път си се превъплатил в материална такава ли?
Искам го от момента в, който видях, че всички са по - високи от мен за това и аз да стана поне 1,80 ще ми е добре, а 1,83 ще е най - добре.

Магинце, аз съм обърнал деня в нощ и нощта в ден в момента :D
И в крайна сметка никой не каза какви изречения да казвам.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Кои всички?
И какво като са по-високи тези дето са по-високи?
Защо е важно да си ако не по-висок, то поне толкова висок, колкото тези с които се сравняваш?
При всички положения има и по-ниски от теб. Защо не се сравняваш с тях?
Има и по 2 метра хора. Защо не се сравняваш с тях?
Защо искаш да си точно поне 180см?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Няма ли нещо по-съществено и важно към което да насочиш внимание и енергия от това да искаш нещо,което да те сравнява с другите?
Ти си индивидуален и различен от всеки друг,защо гледаш тях,а не себе си и да се развиваш в своята си индивидуалност? :!: :wink:
И така,ставаш 183см и постигаш това което винаги си искал.Какво правиш после?Какво ще те накара да се почувстваш това постижение и какво ще ти даде на теб?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето ти малко материал за размисъл:
"Когато бях на 5 майка ми казваше, че щастието е ключът към живота. Когато влязох в училище ме попитаха какъв искам да стана, когато порасна. Аз написах "щастлив". Казаха ми, че не съм разбрал въпроса. А аз им казах, че те не са разбрали живота. " Джон Ленън
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Кои всички?
И какво като са по-високи тези дето са по-високи?
Защо е важно да си ако не по-висок, то поне толкова висок, колкото тези с които се сравняваш?
При всички положения има и по-ниски от теб. Защо не се сравняваш с тях?
Има и по 2 метра хора. Защо не се сравняваш с тях?
Защо искаш да си точно поне 180см?
Казах, че може и 183, обаче искам минимум 180, защото ми харесва този ръст. Ако е възможно де :roll:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Коко, защо ти харесва този ръст?
Нещо не щеш да се замислиш!
Не случайно ти задавам тези въпроси. Напрегни малко това сиво вещество. Замисли се!
Не ми отговаряй едно и също на 5 различни въпроса!
Последно промяна от ivangp на 09 Фев 2012 18:13, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Коко, защо ти харесва този ръст?
Нещо не щеш да се замислиш!
Не случайно ти задавам тези въпроси. Напрегни малко това сиво вещество. Замисли се. не ми отговаряй едно и също на 5 различни въпроса!
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ В ПРЕКАЛЕНО МАЛКИ КОЛИЧЕСТВА ГО ИМАМ БАЙ ИВАНЕ!

Трябва ми, защото перфектното за мен тяло ще изглежда най - добре на ръст 1,80!!! Доволен Иван? :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D
Kokokj:
Трябва ми, защото перфектното за мен тяло ще изглежда най - добре на ръст 1,80!!! Доволен Иван?
Коки, велик си!!!Доволен е я, той Иван ги е минал 180см още найш кога?!
Коки, защо мислиш Иван,че и Алиса ти задават от три дни едни и същи въпроси, а?!И не ми се оправдавяй че ти е малко сивото вещество, ако не можеш го напъва, пораздрусай го!Мислиш ли, че на някой друг освен на теб му дреме кой колко е висок и дали може и защо да порасте още 10см!И защо тогава с такова настървение питат и питат, и кво искат от теб?!
Ама ако беше послушал още на 6.02.2012 Алиса и си беше теснал това дето тя ти подчерта, щеше други работи да питаш днес и други отговори да даваш..ама не би, трети ден продължаваш да питаш как да си съставиш изречението на декларацията и продължаваш да не ТЕСаш-така де, нямаш декларация, кво да правиш, ти кво си крив!!!
ОК, според мен ТЕСаш с тези изречения:

-Въпреки че, ми е много голям мерака да порасна с още 10см, и идея нямам що го имам тоя мерак и от къде го имам тоз мерак, като уж на, нали съм се приел на 173см, не че съм нисък, то си е среден ръст, ама пък на, още ми е мерак да го докарам до 183, айде от мен да мине - и до 180см може-в краен случай, аз напълно и безрезерво обичам и приемам себе си и всички свои чувства

-Въпреки че много ми се иска да порсана с още 10см, ама дали ми стиска, направо не ми стиска, щот не знам защо искам да порасна с още 10см, и ако взема, че наистина порасна с още 10см и кво ще правя тогава, ми ако не се харесвам на 183 см?, ще ми се налага да ТЕСам наобратно -до 173 см, което вече съвсем ме шашка, щот да порасна до 183 от 173 -ОК, ама ако трябва от 183 да стана 173-е тва вече никъде го няма, и въпреки това аз напълно и безрезерно обичам и приемам себе си и всички свои чувства.

-Въпреки че, според мен трябва да порасна още 10 см, защото перфектното според мен тяло ще изглежда най-добре на ръст 180см, и ако съм на 173 -значи не съм перфектен, щом не съм перфектен...де да знам, тук вече си изгубих мисълта дето толкова трудно я бях хванала, аз напълно и безрезервно обичам и приемам себе си и всички свои чувства!

Тесай поне три дни и пиши! :D :D :D

А това че си обърнал деня в нощ-ми нищо не променя!Най -сериозно ти обръщам внимание на съня!Учените са доказали връзката на съня със отделянето на хормона на разтежа, няма майтап!Извод-Алиса и Иван са спали достатъчно, аз и ти-не сме си отспали достатъчно и като следствие на недоспиването-ходим си по цял ден спящи и сънуващи, което води до страшни последствия-по някое време като ти изникне въпрос и ...блъскаш се отговорите, ама нали спиш!не ги виждаш!и да ги прегръщаш, и да ги риташ -все тая!то като не си си отспал-така е...
А подписа ти от ден на ден става все по-готин, браво! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

MAG2001 написа::D :D :D
Тесай поне три дни и пиши! :D :D :D
Ако бях на негово място, щеше да ми трябват поне 3 дни преди тесането да науча изреченията наизуст. Но той е по-млад и може би ще ги научи по-бързичко :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Bogo69:
Ако бях на негово място, щеше да ми трябват поне 3 дни преди тесането да науча изреченията наизуст. Но той е по-млад и може би ще ги научи по-бързичко
:wink: Ако ти беше той...или ако той беше ти...ама не си нали!?Колко жалко!И колко хубаво!нищо де, поне си имаме с кво да се оправдаем!
Не го мисли, нищо че е по-млад, и той ще си измисли нещо да го отложи, и той ще си намери оправдание-или ще му писне, или ще се разсърди, абе като го гледам има фантазия, все ще му хрумне нещо...а може би не!Може би ще се хване и ще си напише сам декларации, дето да може да си ги запомни и най-накрая ще ТЕСа!Може би! :D :D :D
Надеждата умирала 40 дни след смъртта.И мерака също!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор