Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Коко, да разбирам ли, че според теб, тялото, което имаш в момента, ако се удължи с 10см ще стане перфектно?
Или първо искаш да го удължиш и след това да го доработваш и да го правиш перфектно?

За какво ти е перфектно тяло? Какво ще ти даде, което сега нямаш?

Колко си сигурен, че като имаш перфектно тяло ти ще си доволен?
Беше писал. че се съмняваш дали ще се харесваш 183см.

Накратко - къде всъщност е ключа за бараката?
Какво всъщност искаш? (Какво се надяваш да получиш от перфектното си тяло?)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

kokokj
И в крайна сметка никой не каза какви изречения да казвам.
Човече, ти да не би да не си прочел книгата!? Тук ли да ти я препиша или ще си размърдаш задника сам?! Щото аз я знам и сама си правя изреченията, ама теб това няма да те сгрее особено!(Дала съм ти ясни инструкции, а ти още се въртиш след опашката си и си мислиш, че си много хитър! А се спри и прочети поне твоята тема и отговорите ни, с ясни въпроси и отговори в тях, в твоя полза!)
БАУ!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

MAG2001 написа: Надеждата умирала 40 дни след смъртта.И мерака също!
Факт! :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Bogo69:
Факт!
Ахаммм... :D
А когато фактите говорят...и боговете си правят ВЗД!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Коко, да разбирам ли, че според теб, тялото, което имаш в момента, ако се удължи с 10см ще стане перфектно?
Или първо искаш да го удължиш и след това да го доработваш и да го правиш перфектно?

За какво ти е перфектно тяло? Какво ще ти даде, което сега нямаш?

Колко си сигурен, че като имаш перфектно тяло ти ще си доволен?
Беше писал. че се съмняваш дали ще се харесваш 183см.

Накратко - къде всъщност е ключа за бараката?
Какво всъщност искаш? (Какво се надяваш да получиш от перфектното си тяло?)
Еми перфектно тяло има ли човек, който не го иска братле?? :)
Ами мисля, че ще постигна перфектна фигура ако съм 1,80 - 1,83 :)
Какво ще ми даде ли? Ами ще ми даде много повече самочувствие :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Имаме лек напредък с размърдване на сивото ти вещество.Поздравления,давай още и ще намериш ключа за бараката.А сега си тесни липсата на самочувствие! :lol: :lol: :lol: :wink:

P.S.Въпреки,че нямам достатъчно самочуствие което е породено от липсата на перфектна фигура,която се изразява в това,че не съм висок 180см,аз......
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А защо искаш по-високо самочувствие?
Какво ще ти даде то, което сега нямаш?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Коко,аз от 4годишен карам ски.Във втори клас започнах да карам ски и започнах от А до Я както си му е редът.Участвах в републикански състезания.Преди две седмици ходих на Пампорово да карам ски.Имам стари ски излезнали от мода така да се каже,а сега било модерно и всеки карал с карвинг.Гледам има напудрени по последна мода "скиори",но екипировката не ги прави по-добри карачи.
Дано осъзнаеш какво искам да ти подскажа с това! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:А защо искаш по-високо самочувствие?
Какво ще ти даде то, което сега нямаш?
Иване ти ме заби в земята с тея въпроси. За един мъж винаги е по - добре да е по - висок. Явно съм прекалено глупав за да ти отговарям на сложните въпроси :twisted:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Това от личен опит ли го знаеш,че винаги е по-добре? :roll:
Навремето в основното училище имахме един висок и тъп съученик и го бъзикахме,че акъл на високо не вирее! :lol: :lol: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Коко, според мен не си прекалено глупав, а прекалено мързелив и не желаеш да се замислиш. Но ако все пак искаш да мислиш, че си глупав, това е твое право.

Също така е твое право да ми теглиш една майна и да продължаваш да си мързелуваш умствено или да си тъпееш. Което повече ти харесва.

Пък може и да се позамислиш.
Токувиж опитите да си размърдаш сивото вещество довели до уголемяване на мозъка ти, което от своя страна може да доведе до разширяване на черепа. Което пък от своя страна ще доведе до нарастване на ръста ти с поне няколко милиметра. А не беше ли това основната ти цел?

За да улесня мисловните ти процеси ще ти дам един жокер.
Всички отговори на въпросите, които ти задавам ги има в книгата ми.
Препрочети я!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Koko,при теб ръстежа още не е завършил.Няма смисъл да се притесняваш,че ще останеш нисък.Мисли прагматично,трябва да практикуваш спортове, които подпомагат израстването-волейбол ,баскетбол,лека атлетика,упражнения за разтягане, но не и силови със щанги.Непременно ще израстеш поне 7,8 см ако тренираш , стига да не те мързи.Така ,че действай ,а не търси лесен начин да си лежиш и да си представяш само какъв искаш да си . Просто го направи.
И не си глупав,глупаците не казват , че са глупави ,те си мислят , че всичко знаят.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Василка за това съм на 100% съгласна с теб!
Мисли прагматично,трябва да практикуваш спортове, които подпомагат израстването-волейбол ,баскетбол,лека атлетика,упражнения за разтягане,
Бих допълнила-плуване, скачане по 100пъти на ден с протегнати ръце и крата като звезва, ама всеки ден, поне 100дни в годината...

И все пак!Блазе му на Коко, той е само на 17, има време за волейбол, баскетбол, ами ако не е на 17?!Уджас!Язък!?Обречен е!!!Няма спасение за него!!!Ами ако е на 34, и работи на 2 места , гледа и дете, и всичкото му е бир тамън , ама на, иска още 10см да дръпне, и то на височина, не на дължина!!!Кво прави тогава?!Отказва се!Лята и умира мечтата му да е 180см?Отписваме го!!!

Ааа не така..не съм съгласна!

Коко, давай, не се отказвай, вече има няколко милиметра напредък, останаха некви си 9.5-9.7 см, то така се почва, справил си се вече!

Ама не съм съгласна, че само със скачане и волойбол ще дръпнеш, представяй си как ще изглеждаш на 180см, как ще се чувстваш в тяло с височина 180см, усещай се вече 180см.. а докото не можеш си го представиш -. ТЕСай.ТЕСай и тъпите въпроси, ТЕСай и тъпите отговори, по-добре 180 сантиметров тъп приятел, отколкото 173 см-ов умник, отказал се от това което му харесва!Мое мнение, никого не задължавам с него!

Да ти кажа от опит това да си приятел, и то мързелив не е чак толкова страшно!Пък като се видиотиш става още по-готино...важното е че нещата започват се се случват, напук на материалистите прагматици
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Благодаря на всички за мненията, ще пиша пак ако има нещо :oops:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Аватар
Адлер
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Мар 2012 15:20

Мнение от Адлер »

Здравейте на всички. Казвам се Адлер. Майка ми, тя е тази която ми каза, че мога да разгледам сайта и форума и да се запозная с хора, който могат да помогнат с този "проблем".
Нека започна с това,че съм на 17год. и ходя на фитнес (не вдигам тежести над глава) и съм висок 165см. Родителите ми също са ниски (165см).Изгледах видеата в сайта, там чух че Иван Петърнишки казва,че техниката действа 99,9% в период ако се приложи напълно, и така се окуражих да драсна един пост.
Изчетох цялата тема, видях че на KokoKJ му дадохте някакви деклараций или нещо подобно. А моят интерес е насочен точно натам - да знам, какво трябва да правя и как да го направя.
Незнам дали съм се приел,но винаги когато стане на въпрос за ръст, малко или много си навеждам главата, защото всички в моят клас са по-високи от мен, което ме притеснява.
Ще го напиша направо... Искам да стана 182см.
Сигурно трябва да напиша и причините, поради който желая този резултат? -
Една от основните причини е.. така да го кажем бъдещето ми. Просто нещата, с който мисля да се занимавам (не че са свързани с ръстта) така да го кажем - си ги представям по-добре от високо.
Друга причина е приятелката ми.
Имам приятелка, която е по-висока от мен и е с 2 години по-голяма.На мен изобщо не ми пука,че е с 2 години по-голяма,а именно ръстта е проблема.Не знаете какво ми е, като погледна примерно снимка като тази http://www.danheller.com/images/Europe/ ... -2-big.jpg
Сами се досещате, за какво става на въпрос.
Разбира се има и други причини,поради който искам да порастна.

Нека, който иска да ме псува и да ми каже,че е невъзможно, и никога няма да успея,Аз нема се дам.
Публикувай отговор