Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ама той знае Алиса. Дори сам го е написал.
Класиката за която говориш се прилага в случаи, когато нищо не ти идва на ум. В неговият случай не е така. Той знае, само че не осъзнава, че знае, защото постояно гледа в друга посока. Просто трябва, образно казано, да си извърти главата и да погледне към емоциите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ivangp
Ама той знае Алиса. Дори сам го е написал.
Класиката за която говориш се прилага в случаи, когато нищо не ти идва на ум. В неговият случай не е така. Той знае, само че не осъзнава, че знае, защото постояно гледа в друга посока. Просто трябва, образно казано, да си извърти главата и да погледне към емоциите.
:D Еми пак- с ТЕС ще му стане по-лесно да осъзнае, че знае, да осъзнае как емоциите чистят, да си обърне главата...Нека сипе малко ТЕС-мъсълце в мотора, че процеса да върви по-гладко, иначе все ще се чувства спънат и неразбиращ "как да отговори"! Сега според мен, той се чувства неспособен да извади "правилния отговор" и това спъва работата му като цяло. :idea: Разбираш ли, подценяването, както и предоверяването може да спъне процеса.
Хайде бе Адлер, кажи нещо! Че то май само ние с Иван и сие си комуникираме- гледай учебник по методология ще напишем скоро!
:lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D Оспамихте убавата тема :D :D :D И на всичкото отгоре всичките сте над 1.80 - това ако не е ирония на съдбата какво е :D :D :D
Според мен всички са прави.Въпросите са важни.И ТЕСането е важно.От не помня коя от много от темите на Маядоб бях си взела един приом-да си задавам наум въпросите и да си отговарям и да си почуквам по точките или другия вариант да си говоря мислите на глас-в случая въпросите и отговорите..докато избие емоция спомен..нещо дето да ме разтърси и разТЕСа.На глас-винаги ми се получава по-яко, по някое време става много ..весело.На мен това много ми помага.Както и да си пиша въпросите и отговорите на лист и да чета и да ТЕСам-също.Но мисля че и много други от форума го практикуват.И според мен е доста удачно.
Иначе само ТЕС / по сухи декларации/ и само мислене...не ми се е получава.
Ама много бързате бе!Иван, нали поне 21 дена, поне 30 дена...сега що ми изглежда като че ти се иска за 3 - 7 дена и да са пораснали.То така се пораства-на височина.Това да не сте вие?! :D :D :D
Иван:
Аз нямах очаквания, че който и от двамата желаещи да порастнат ще се задържи в тази тема достатъчно дълго за да разбере и да се промени. Някакво вътрешно чувство.
Е не искам да звуча грубо и нагло ама не мога да не го отбележа-това си е за изТЕСване!!!Те са на по 17г , от тях можеш да очакваш само изненеди.Всякакви :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И сега като е на 17г това да служи за оправдание ли?След като е стигнал до тук какво значение имат годините?Има човек тук във форума-Aqua който мисля,че е на неговите и се развива много добре.
Хайде да не търсим причини за оправдания на другите,а да гледаме и носим отговорност за себе си!
И ако човек има добра интуиция нужно ли е това да се тесва?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

гената
И ако човек има добра интуиция нужно ли е това да се тесва?
В случая може да става дума за интуиция, може да става дума и за програмиране!...може и за друго. Но това си е "проблем" за Иван.
:wink: На мен пък ми лъха на мъжкарска солидарност и противоборство едновременно, на някакво ниво, но пък това си е мой "проблем"! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Сега и проблеми почнахме да си намираме!Всеки сам за себе си вижда и приема нещата такива каквито са,както и различно виждане как да подходи към даден проблем на някой човек.Иван е Иван,аз съм си аз,ти си ти и т.н......избора и осъзнаването е индивидуално и от това всеки сам си носи последствията!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Този пост ми допадна в един друг форум пак на тази тема за ръста от един друг младеж:
По принцип е възможно всичко, но защо? Какъв е проблема, ако гаджето ти е по-висока от тебе? Чувстваш се потиснат от това, или мислиш, че другите ще ти се смеят или бъзикат? Ако е така, проблемът не ти е в ръста, а в себеоценката. Натам трябвва да работиш. Чети книги с психологическа насоченост или прегледай някой сайт като e-therapy.bg, там дори имаш право на един безплатен разговор с психолог онлайн. Иначе човешкото тяло има неизчерпаем ресурс и се нагажда според средата и начина на живот, дори начина на мислене. От тази гледна точка, сигурно има начини да повишиш ръста си. От друга страна, на едно място в Библията Иисус май казва, че не може, но кой ти вярва на Библията.Както и да е, да не те обърквам повече, ако не се харесваш, проблема ти е в главата, а не в сантиметрите.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Според мен мъжете се стремят да бъдат високи, защото в човешките представи височината се свързва с надмощие, сила, власт. Има много изрази по въпроса. Така е обичайно и в женските очи. Точно затова, ниските мъже, когато са амбициозни, развиват такива качества, че оставят диря в историята. Почти всички велики исторически личности, са били реално ниски мъже.
Публикувай отговор