Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ами след като няма да се даваш,значи си започнал да работиш по въпроса и остава да споделяш резултати.
Замисли се ти къде си?Тук или в бъдещето?
И понеже ти си знаеш как се чувстваш като гледаш тази снимка,ако искаш да не се чувстваш така има една техника за емоционална свобода се казва,можеш да я използваш и промениш нещата,въпрос на избор е! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Адлер
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Мар 2012 15:20

Мнение от Адлер »

Аз съм тук, в настоящето.
Въпроса е, че незнам как трябва по-точно да започна.
Мога да предполагам: Въпреки, че съм нисък аз напълно и безрезервно приемам себе си. В правилна посока ли се движа?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Адлер, здравей!
Запознай се първо с техниката, после почни да опитваш за дребнички неща, за да я усетиш. После започни с проблемите, които описваш тук и ако тогава срещнеш спънки питай!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

А като си в настоящето,защо се притесняваш за бъдещето?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Адлер, и ти както и създателят на тази тема бягате от отговор на въпроса защо искате да порастнете. Давате някакви общи обяснения.
Да вземем приятелката ти, която е по-висока и ти искаш да порастнеш за да си по-висок от нея. Защо?
Не сме знаели какво ти е като видиш там някаква си снимка. Ами не знаем. Обясни ни. Нали това питаме. Защо? Какво ти е?

Адлер от немски значи орел. Орелът не е някой, който е висок, а някой който може да лети на високо и да гледа на нещата от високо. надявам се да осъзнаеш разликата.

Аз ти гарантирам, че с ТЕС можеш да станеш орел. Но не мога да ти гарантирам, че ще станеш жираф.

Дано останеш достатъчно дълго в този форум за да разбереш какво имам предвид.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Адлер:
Незнам дали съм се приел,но винаги когато стане на въпрос за ръст, малко или много си навеждам главата, защото всички в моят клас са по-високи от мен, което ме притеснява.
Защо е необходимо да си като всички?Не е ли по-добре да си бъдеш индивидуален,себе си?Копия много,оригиналът е един.Ако следваш някой и вървиш зад него ако спре,може би ще му се удариш в задника.Това ли искаш?:)
Ако си неуверен в себе си,страхуваш се от нещо,то не мисля,че ръста ти е от значение в случая.Имаш приятелка,чудесно!За какво е с теб?Едва ли ръста има значение за нея,след като сте заедно.Всичко зависи от това как гледаш на нещата,а не какви са те сами по себе си! :wink:

Ти си роден като оригинал.Не умирай като копие.

Джон Мейсън
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Адлер
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Мар 2012 15:20

Мнение от Адлер »

Искам да порастна, защото такъв си се представям, след време... нещата, с който мисля да се занимавам не че изискват ръст, но би било супер да са така, както ги искам.

Искам да порастна, защото ще имам много повече самочувствие (не прекалено, разбира се)

Искам да порастна,защото искам да играя баскетбол и да забивам по дяволите.

Искам да порастна, защото искам здраво, релефно тяло и според мен това ще стане именно с тези сантиметри отгоре.

Искам да порастна, защото искам да докажа на хората, че е възможно.Сякаш искам да стана някой ден и да си кажа: Ето, аз съм 182см,чувствам се чудесно и си живота, както аз искам.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Адлер:
Искам да порастна,
"Искайте и ще ви бъде дадено..."
Искай.Не ги слушай.Имаш право да го искаш.Кво като Александър Македонски и Наполеон са били даже по-ниски от теб!Ти не си те, ти си си ти ...и искаш да пораснеш!Ми това е чудесно!
И не, не е необходимо да ставаш жираф!Можеш да бъдеш пораснал орел-тъкмно с по-големи крила ще летиш по-високо.
Е това искане иска..ТЕС.ТЕС като работа със себе си, със собстените си нужди и желания-с каквито техники знаеш. Иска и работа със физическото тяло.Ама не работа дето ти става зле от нея, защото някой дето повече разбира от теб ти е казал кое как се прави.Работа която ти доставя удоволствие.Защото ако желанието ти е истинско работата наистина въпреки всички гадости в нея ще ти достави неизразимо удоволствие и радост.А ако не е иситинско-просто един ден ще намериш друго което да искаш :)
Опс..забравих!Иска и още нещо-време...да, подвластни сме на него-все още.И точно то ни показва кое е нещото дето наистина искаме.
Успех!Чети темата и ТЕСай всичко което е писано тук- и от теб и от другите.
Защото - мое мнение-най-трудното в цялата работа с промяната в посока на това което искаме е да сме честни пред себе си.Не да се обясняваме, не да се оправдаваме, не да се търсим причини, мотиви...да сме до болка откровени със себе си.Е това е най-трудното според мен.И според мен там е истината.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Адлер,запомни това и един ден като пораснеш,нямам предвид на ръст ще разбереш какво сме искали да ти кажем с нашите постове:

Дрехата не прави човека,а само го украсява!
:wink:

Хубаво е,че си амбициозен и имаш желание,дано не е само до време!Дерзай,и споделяй ако имаш желание!
И за последно от мен:
Няма по голям враг от самият теб!

P.S.
Искам да порастна, защото такъв си се представям, след време... нещата, с който мисля да се занимавам не че изискват ръст, но би било супер да са така, както ги искам.
Според теб това ли е да живееш тук и сега? :roll:
На мен ли само ми се струва,че си вперил поглед някъде там напред в неясното бъдеще или си е така?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
Дрехата не прави човека,а само го украсява!
Няма по голям враг от самият теб!
Гена, и мен "постоянно ме преследват мъдри мисли, ама аз съм по-бърза от тях..."
Е само с цитати и с примиряване с настоящето ... днес нямаше да летим!!!И всичко което сме днес е плод на нечия мечта, копнеж , желание..и ти, или някой друг може ли да гарантира какво всъщност ще излезе от желанието на това момче да бъде 182см?!..някой нов метод/ система/ за бързо израстване на височина?!Ти, приятелю, можеш ла да гарантираш че Адлер няма да го изнамери?!

Христос Воскресе!Весели празници, много сбъднати желания и на тяхно място още повече мечти за реализиране!

http://www.youtube.com/watch?v=uB91MlEB3fA
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Не искам да почваме безмислена дискусия за трети човек!Дали мога или не мога да гарантирам знам само за себе си,а не за някой който не познавам и всичко си зависи само и единствено от него!Както и това,кога някой ще се осъзнае кое е важно за него и т.н.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
всичко си зависи само и единствено от него!
А, точно, е тва исках да чуя!Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Искаш,получаваш! :lol: :lol: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D Така е..." и всекиму ще се даде според вярата му..."

Ребе Зуси трябвало да върне дълг до сутринта, а нямал пари. Учениците започнали да се притесняват откъде да намерят пари, но Ребе бил спокоен. Той взел лист хартия и написал 25 начина, по които могат да дойдат парите. И на отделно листче написал още един - двадесет и шести.

На сутринта отнякъде се появили пари. Тогава учениците прочели целия списък от 25 възможни начина, но в него не бил описан случая, по който точно дошли парите. Тогава ребе Зуси отворил допълнителното листче. Там било написано: "Бог не се нуждае от съветите на Ребе Зуси".
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Адлер написа:Искам да порастна, защото такъв си се представям, след време... нещата, с който мисля да се занимавам не че изискват ръст, но би било супер да са така, както ги искам.

Искам да порастна, защото ще имам много повече самочувствие (не прекалено, разбира се)

Искам да порастна,защото искам да играя баскетбол и да забивам по дяволите.

Искам да порастна, защото искам здраво, релефно тяло и според мен това ще стане именно с тези сантиметри отгоре.

Искам да порастна, защото искам да докажа на хората, че е възможно.Сякаш искам да стана някой ден и да си кажа: Ето, аз съм 182см,чувствам се чудесно и си живота, както аз искам.
А защо искаш да се занимаваш точно с тези неща, зашо искаш да забиваш, защо искаш да играеш баскетбол, защо искаш да имаш здраво и релефно тяло, защо искаш да доказваш на хората че е възможно?
Отговори за всяко нещо поотделно!
Хубаво помисли преди да отговориш!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор