Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Мнение от Limitless »

Здравейте на 17 години съм, мога ли с ТЕС да увелича хормона на растежа? В смисъл искам да дръпна още на височина около 10 сантиметра, възможно ли е това с ТЕС ? :) Ако да, моля напишете как.
Последно промяна от Limitless на 05 Фев 2012 23:25, променено общо 1 път.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Приятелю,прочете ли първо за хормон какво означава? :lol:
Нищо не ти пречи да опиташ както си се уточнил вече във второто изречение от поста си,както и да прочетеш повече неща от темите във форума. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко е възможно с ТЕС. Нищо не е гарантирано.
При положение, че искаш да дръпнеш с 10 сантиметра на височина, защо темата ти не е озаглавена - Дръпване с 10 сантиметра, а е озаглавена - Увеличаване хормона на растежа :?:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Всичко е възможно с ТЕС. Нищо не е гарантирано.
При положение, че искаш да дръпнеш с 10 сантиметра на височина, защо темата ти не е озаглавена - Дръпване с 10 сантиметра, а е озаглавена - Увеличаване хормона на растежа :?:
Готово, вече е сменено името на темата. :)
Значи аз съм висок 1,73 :)
Първо трябва да се приема, нали така? :)
Въпреки, че съм нисък аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Така по всички точки.
След това каква формулировка трябва да има за да порастна с още 10 сантиметра ?? :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Kokokj, темата ти приятно страшно ме развълнува!
Според мен това което искаш е възможно с ТЕС.
Тоз въпрос / със сантиметрите във височина/ ме тормози от доста време.От 4-ти клас -когато бях 150см и бях втора, като се строявахме по физическо до 21-25 не пораснах с нито един мм. Когато пораснах достатъчно на години отидох при специалист-ендокринолог да разговарям за евентуални проблеми с хормоните, които биха могли да бъдат предпоставка за този проблем. Еднокриноложката в студентска поликлиника беше много готина-отдели ми цял час, мери ме, тегли ме почуква ме от тук от там...накрая каза -е ми то всичко ти е наред, явно е генетично, пък и си закъсняла-то е доказано че след 21 година организма спира да расте, я така и така си тука-да ти направим едно изследване за скрит диабет!С което потвърди усещането ми че не сбърках като избягах от медицината-там не е за мен.Но, същата тази еднокриноложка ми обясни принципно как и какво се прави ако още не си минал заветната граница от 21 години-има упражнения с които се подпомага този процес.Сигурна съм че вече си ги издирил.
Но!винаги има едно обаче!През 2004 отидох на една почивка, където преди да те оставят да си почиваш минаваш през медицински преглед.И тогава бях 150см. на същата тази почивка отидох и през миналато лято 2011г-и пак минах медицински преглид-лекарката ме изкара 153 см.казах и че е невъзможно, да си провери метъра и го порерявахме 3 пъти.Е и трите пъти беше 153см.
Ама имай предвид че на 17 години бях преди много години...
По отношение на влиянието на ТЕС ще цитирам какво съм писала в мойта тема преди време:
Маг:
Пуснато на: Сря Юли 06, 2011 7:49 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Гената:
Цитат:
Я да видим сега от тук какво ще ти хареса и е подходящо за теб:

То си е точно за мене ,Гена.Пробвах го още от началото Ама докато си повтарях на глас "че идеалното ми тегло е 58кг" изведнъж се чух че казвам /и то няколко пъти/ 168см
Бе викам, аз дали не ТЕсам в погрешна посока...пробвах на няколко пъти "идеалният ми е ръст е 168см" ама ме присви ниско долу в корема, опитах"Въпреки че толкова не ми се вярва че ще стана 168см, та чак ме присвива ниско долу в корема.." След това ме изби на смях, то верно че акъла ми е като на 14годишна ама чак пък толкова...Но и досега си тесам отвреме на време-идеален ръст и идеално тегло-така де, коя съм аз че да слагам граници кое ми е идеалното..може да е 208см ,аз откъде да знам
Та според мен ТЕСай, ще стане не съм сигурна дали с 10 или с 20сантиметра, сигурна съм че ще стане, стига да не ти стане много смешно и да се откажеш.
Според мен като си съставиш и декларираш декларациите и се ослушвай къде какво ти се обажда/някъде из тялото/ и кога какво съпротивление усещаш спрямо декларацията/не ми се върва, много искам, ама..и подобни/..и ТЕсай всичко което ти дойде на ум.

PS подписа ти е един път!смях се на глас, благодаря ти :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Kokokj, точно така, първо трябва да се приемеш такъв какъвто си. Като го направиш пак пиши!

Да се приемеш значи да се харесваш, одобряваш и обичаш такъв какъвто си. Направиш ли го няма да ти пука дали си 173см., 150см. или 203см.

Приемането е най-трудната част. Та като я постигнеш пиши пак.

Все ми се струва, дано не съм прав де, че няма да имаме скоро новини от теб.
Надявам се да ме опровергаеш. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Kokokj, точно така, първо трябва да се приемеш такъв какъвто си. Като го направиш пак пиши!

Да се приемеш значи да се харесваш, одобряваш и обичаш такъв какъвто си. Направиш ли го няма да ти пука дали си 173см., 150см. или 203см.

Приемането е най-трудната част. Та като я постигнеш пиши пак.

Все ми се струва, дано не съм прав де, че няма да имаме скоро новини от теб.
Надявам се да ме опровергаеш. :)
Да ти кажа честно и без ТЕС се харесвам и така и съм се приел. Даже понякога си мисля ако порастна наистина дали ще се харесвам, обаче просто ми е голям мерак. Знам че 1,73 не е нисък ръст, а се води среден :) Така, че щом казвате, че е възможно помагайте :P


Маги, хаха да готин подпис имам :D :D :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здрасти kokokj!
Да ти кажа честно и без ТЕС се харесвам и така и съм се приел. Даже понякога си мисля ако порастна наистина дали ще се харесвам, обаче просто ми е голям мерак. Знам че 1,73 не е нисък ръст, а се води среден Smile Така, че щом казвате, че е възможно помагайте Razz
Може да почнеш точно от този си пост. С подчертаното си направи декларации и ТЕСай.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Защо искаш да си точно 183см?
Защо ти е такъв мерак?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Защо искаш да си точно 183см?
Защо ти е такъв мерак?
Просто искам да стана поне 1,80 винаги съм го искал :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А защо "винаги"?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Уфф..Иван, четох те, четох те..не можах да те прочета!Е това или много ти е тънък и английйцки хумора или аз пак съм някъде на друга планета...
Kokokj, точно така, първо трябва да се приемеш такъв какъвто си. Като го направиш пак пиши!

Да се приемеш значи да се харесваш, одобряваш и обичаш такъв какъвто си.Направиш ли го няма да ти пука дали си 173см., 150см. или 203см.

Приемането е най-трудната част. Та като я постигнеш пиши пак.

Все ми се струва, дано не съм прав де, че няма да имаме скоро новини от теб.
Надявам се да ме опровергаеш.
Сега ще се приемаме ли или ще се примиряваме или и двете...щот за мен има разлика.
Като се примиря с това което съм-пак не ми пука, ама звучи"Еее, кво пък, такава съм, кво да направим, дай сега да си .../сложи си квото ти хрумне!/... имам 15-тина - 20 кила отгоре, много важно...то има къде каде по-страшни неща на този свят, яя зарежи, да ходя да си гледам по-важните неща..."и на, пак не ми пука.
Докато като се приема звучи по-друг начин"Абе имам 15-тинва 20кила отгоре ,това е, такова положението към днешна дата, ама това е чудесно, щото мога да си се справя с тях, на този свят има много по-страшни неща, то и с тях мога да се справя, ама да чува Господ и да пази, предпочитам си май килата, така че-много съм си добре така като съм си, остана само да се захвана..." и пак не ми пука!
ОК, примерението го приемам за първа крачка към приемането , ама като те четох не успях да разбера кое имаш предвид!
А това, че "Приемането е най-трудната част"-НЦ!не е верно!Най-забваната е.Приемаш, приемаш и колкото приемаш и повече изскача за приемане и в един момент се шашкаш:Леее, че аз ако взема се приема нацяло, ми колкото съм необятна ми то ще се изтърбуша и наобратно ще се преобърна..."И те избива на смях :D
Поне аз така ги виждам нещата... :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Кококи:
Даже понякога си мисля ако порастна наистина дали ще се харесвам,
Е това го виждам като яко ПО.Ама не разчитай на моито зрение, аз виждам каквото ми се иска, погледни го и от твоята камбанария!
Можеш да го пробваш като декларация за ТЕС.И ТЕСай.Имаш право да искаш да си 10см повече, щом така ти се иска и ТЕСай, то ще си излезе-защо ти е точно този мерака, защо точно 183, а не 193, защо винаги си го искал.ТЕСай!Забавно е! :D
Много ти се радвам, че си се захванал с това днес, когато си на 17г.По-добре днес ТЕС за още 10см, отколкото утре ТЕС за болки в краката и ставите...и чак тогава да се сетиш, че - бе аз що исках още 10см да порасна и го зарязах...
Успех!Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Маги, примирението не е приемане. То е потискане на неприемането.

Кококи, според мен започвай да си тесаш за порасване. Ако има нещо периферно за изчистване, то ще излезе. Можеш ли да си съставиш фразите?
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

mayadob написа:Маги, примирението не е приемане. То е потискане на неприемането.

Кококи, според мен започвай да си тесаш за порасване. Ако има нещо периферно за изчистване, то ще излезе. Можеш ли да си съставиш фразите?
Значи милички мои аз съм KokoKJ не кококи ама аз пак ви обичам :D
Ами не, не мога за съжаление :) Ако можеш да помогнеш ще съм благодарен 8)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Публикувай отговор