ТУМОР В МОЗЪКА НА ЗАЙЧЕТО МИ, МОЖЕ БИ

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това е много добре, но осъзнаваш ли, че никой нищо не ти причинява? Всичко си го причиняваш сама с мислите си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Емоция:
Благодарна съм дори на цъфналите сливи в двора ни.
Чувството е..неописуемо!Усещането..пожелавам ти да ти стане ежедневие.Ежеминутие!Пък ако можеш го насочи към тумора..Ако пък успееш да го прехвърлиш върху себе си, точно заради всичко което си причиняваш сама...точно заради това което си.
Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Емоция, възхищавам ти се, че си стигнала до разбирането за кръга от събития, в който си попаднала и това, че можеш да го споделиш. И аз от някое време май зпочвам да "зацепвам", че дадена ситуация ти се сервира от живота/кармата/съдбата/самата теб до тогава, до като не я отиграеш правилно. Все още обаче не знам какво значи да я отиграеш правилно.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Емоция, поздравявам те за смелостта, да извадиш истинските си чувства и мисли наяве, за осъзнаването на веригата!
Сега си изтесай желанието да накажеш зайко, заради собствените си реакции и преживявания ти. Прости си! Прости и на майка ти! Прости и на зайко!
С техника на избора, избери: " продължавам да живея"( което е свързано с придвижване на пред (крака), много често).
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

paraboloid написа: Все още обаче не знам какво значи да я отиграеш правилно.
Мисля, че означава това, да се смириш и да приемеш дадената ситуация.
Да не се бориш срещу нея, но да работиш за нейната противоположност. Нали това, срещу което се бориш, става по-силно! Петър Дънов казва: "Когато морето е спокойно корабите ще доплуват".
Алиса, благодаря ти за насоката. Много добре ми пасва на усещанията, направо ми ги изясни.
МАГ, всички тези "дреболии" около мен, които ме съпътстват, виждам в нова светлина, т.е. съумявам да ги оценявам и да им се радвам В НАСТОЯЩИЯ МОМЕНТ. Това е ново проявление на духовността у мен.
Иван, защо негативните мисли имат по-голяма енергия от
позитивните? Има поговорка: "Доброто има бързи крака, лошото има крила".
Одеве давах вода на зайчето, което не може да се изправи, боли го от вчера предната дясна лапичка. И докато го чаках да се напие ми хрумна, че когато се питах какво най-много ми харесва да правя, си отговарях - да помагам на болните. Като че ли сега имам проявление на тази мисъл - помагам на болния си приятел.

Благодаря ви за подкрепата, дойде ми съвсем навреме :D

п.п. Всичко ново в мен дължа на упоритото ТЕСане. Може да има някаква връзка със заболяването на Зайко - много ме мързеше да ТЕСам, но сега го правя, защото е помагам на приятел :D И друго - от няколко дни се държа много любезно със зълвата и тя също с мен - като гугутки сме. По-рано щяхме да си извадим очите.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D :D :D Странични ефекти, а? Дай Боже всекиму!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Иван, защо негативните мисли имат по-голяма енергия от
позитивните?
Защото са свързани с по-силни емоции и имаме навик по-често да ги мислим.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Предполагам, че визуализацията как тумора постепенно намалява е негативна? Фразата "Тумора постепенно се изчиства" също е негативна? Значи трябва да ТЕСам в този момент, нали?

Вчера имах вълнуващо преживяване - простих си и непростимите според мен неща. Има още работа по този въпрос, но ми е безкрайно по-леко да го правя. Получи ми се една интересна визуализация в процеса на ТЕСане: видях се като сив силует, в гръб, с раница. Когато казах "Прощавам си ВСИЧКО" раницата сама се свлече на земята. Раницата беше чувството за вина.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Емоция написа:Предполагам, че визуализацията как тумора постепенно намалява е негативна? Фразата "Тумора постепенно се изчиства" също е негативна? Значи трябва да ТЕСам в този момент, нали?
Ами да, защо да визуализираш намаляващ тумор, вместо здрав мозък, глава и т.н.
Последно промяна от ivangp на 12 Апр 2012 18:51, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

ivangp написа: Ами да, защо да визуализираш намаляващ тумор, вместо здрав мозък, глава и т.н.
Имам усещането, че така трябва да започна :D . Мисля си, че ще прескоча някакъв хубав, подготвителен етап, ако не започна с моята идея.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Започнах Предизвикателството в Прокси. И след първия ден като избиха едни сърбящи червени петна по ръцете между лакътя и китката :shock: Предполагам, че е нещо, което избива по най-късия път - през кожата. Изобщо не ме притеснява, нали си имам особено виждане за раздвижените енергии :D

Като свърша с Предизвикателството правя да кръга с положителни твърдения в сегашно време. Добре се получава, поне на мен ми носи удоволствие и удовлетворение.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Сърбеж,нещо ме сърби,подканя ме да се занимавам със себе си.Чувствам се пренебрегнат,имам нужда от близост и общуване.
Ще ти напиша довечера още за сърбеж какво пише в книгата си Лиз Бурбо,но имайки предвид къде ти избива е нужно да се видят и ръцете,конкретните места където те сърби.Сега се извинявам,но нямам време.
Аз лично в тази насока работих с ТЕС върху моите сърбежи по главата и нещата се промениха.Доста жени отнесоха ТЕС за да се оправи това чудо. :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор