Киста на яйчника

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Tsvetelina
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Май 2012 15:25

Киста на яйчника

Мнение от Tsvetelina »

Здравейте,
Съвсем отскоро научих за ТЕС.Купих си вече книгата и я чета започнах и да прилагам метода.
Откриха ми киста на левия яйчник.Искам да попитам как точно да формулирам декларацията и на какво се дължи появата на кистата?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Кистата на яйчника ти се дължи най-вероятно на някакъв емоционален конфликт свързан с:
детеродните ти способности,
способност за зачеване,
сексуални умения,
отношение към секса като цяло,
доколко смяташ. че си привлекателна в сексуално отношение
и т.н.

В преносен смисъл проблемите с яйчниците може да са свързани с чувство за неспособност да твориш, и да създаваш.

Това са ти темите за адресиране с ТЕС. Помисли в коя от тях се чувстваш неадекватна. След това си направи списък със случки, които те карат да мислиш че си неадекватна в тази област и ги чисти с ТКФ!

В чисто физически план можеш да накисваш тампони в рициново масло, които да си поставяш във влагалището вечер преди лягане и да ги вадиш сутрин след ставане.

След няколко дни кистите би трябвало да започнат да се пукат, да излизат на парчета или дори цели.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Tsvetelina
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Май 2012 15:25

Мнение от Tsvetelina »

Сърдечно благодаря за отговора.Радвам се че ви открих и че ви има.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

По повод кистите на яйчниците,пак в чисто физически план ,са съпроводини с доста неприятно лицево и не само,обилно окосмяване.Някъде четох ,че чай от мента намалява тестостерона който се натрупва в лукувиците .От началото на зимата с колежката ми пием чай от мента и пни двете мъхчетата изчезнаха ,а другите косми ,които са скубани растът доста по-бавно.Всъщност чай който пием е мурсалски и мента.Зимата по топличък ,а сега просто студен. :D До сега съм тесала какви ли не проблеми с невероятен успех,но за това просто не съм се сетила :D
Публикувай отговор