Тема за тинейджър- въпроси

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Zlati
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 20 Дек 2011 14:48

Тема за тинейджър- въпроси

Мнение от Zlati »

Започвам направо..
Проблемите на тинейджърите може би да ни се струват смешни, не толкова важни, но за тях са си проблеми и то важни!
Имам дъщеря на 16год.Все още не се е развила в бюста и това я тормози,всички нейни съученички и приятелки , че дори и по малки от нея имали по голям и развит бюст.Тя постоянно ме пита: аз кога ще се развия и аз и казвам, че при някои момичета става по-късно, но и аз вече взех да се притеснявам , естествено без да го показвам пред нея.И другото -има много силно окосмяване на крака, ръце, дори по бузките, ходи на козметичка, но наистина има много силен растеж на космите и това също я тормози.А иначе е много красива, има хубаво тяло, слабичка е, има хубави дълги крака, красиво лице(без тинейджърски пъпки), но все и тежи че трябва много от времето си да отделя за посещение при козметик и наистина е така, всеки ден е за нещо при козметичката ...или вежди,или крака, мишници, ръце, мустак.Нормално е много тинейджъри го правят, но при нея наистина много бързо излизат космите.Не искам да ходим по доктори, най вероятно ще кажат, че е нещо хормонално.
Мога ли с ТЕС да и помогна, и най вероятно ако е да трябва да е с прокси.
Благодаря предварително!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

ТЕС

Мнение от Angel_K »

Здравей,

Не знам дали ТЕС ще накара да и пораснат гърдите но съм сигурен ,че ще я накарат да се приеме такава каквато е и след това и гърдите ще тръгнат.;-)
Имам дъщеря която пък се притиснява от гърдите си и постоянно е с превит гръб за да ги скрие , всеки с проблемите си:-)
ПРОКСИ можеш да правиш но при положение ,че тя не го иска ефекта ако го има ще е за малко и пак ще се върне.
Купи и книжката или покажи клипчето за благополучието и след това книжката а защо не и форума:
http://www.youtube.com/watch?v=VwsFEv_xD5I
Според мен , колкото повече не си харесва окосмяването или липсата на гърди толкова повече съботира организма си и едното не расте а другото расте .
Изказвам само лично мнение.
Не те съветвам да се тъпче с хормони :idea:
И като начало , ТЕСай твойте притиснения и тогава говори с нея за ТЕС;-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И на мен ми дойде веднага идеята, че проблема е хормонален. За разлика от лекарите обаче, аз не бих й препоръчал хапчета, а ежедневен ТЕС за премахване на негативните емоции и интерпретации свързани с проблемите й + визуализации на перфектно тяло и кожа.
Последно промяна от ivangp на 11 Юли 2012 20:07, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Надушвам страх и срам от "женствеността" от дъщеря ти. Запознай я с ТЕС и работете на глас и двете едновременно по нейните страхове и твоите също (свързани с нейния проблем). Това навярно ще извади много неща наяве пък и ще ви сближи още повече и...други добри ефекти освен търсения.
Хормоналният проблем, за мен е очевиден, но доколкото всичко може да се повлияе на емоционална основа с ТЕС, има оправия!
Успех!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Zlati
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 20 Дек 2011 14:48

Мнение от Zlati »

Според мен , колкото повече не си харесва окосмяването или липсата на гърди толкова повече съботира организма си и едното не расте а другото расте .
съгласна съм и с това също
Надушвам страх и срам от "женствеността" от дъщеря ти
клипчето го е правила няколко пъти и май и хареса, ще и предложа да го прави всеки ден по няколко пъти, дано да се съгласи.Иначе според нея тесането било пълна лудост, затова исках да пробвам с прокси и може би ще пробвам поне да изчистя негативните емоции.
Благодаря Ви!
Имам предчувствие, че и този път ще има положителен ефект:)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Злати, аз ти предлагам първо да си помислиш кое е твой проблем и кое е проблем на дъщеря ти.

Твоят проблем е това как ти се чувстваш от това, че тя се тормози, че няма развит бюст и има окосмяване. Само ти си знаеш, но за да е по-образно ще предположа, че:
душата ти се свива от това, че тя се тормози
страх те е за нейното развитие като жена
страх те е какво семейство ще създаде
и т.н.

Нейният проблем е това как тя се чувства от неразвития си бюст и силното окосмяване.
И въпросът сега е ти как подхождаш към нейния проблем.
Ако се опитваш да я успокояваш, да я караш да теса или да правиш Прокси за нея - тогава ти си присвояваш нейния проблем и не й даваш сама да го реши. Общо взето посланието ти към нея е "Ти не можеш да се справиш с това, остави на мен". От друга страна със сигурност не искаш тя да влезе в Големия живот с нагласата "Аз не мога да се справям с проблемите си".
Ако искаш да оставиш нейния проблем на нея, най-доброто, което можеш да направиш, е да й кажеш какъв е проблемът й. А именно - когато тя те попита защо нейният бюст не се развива, ти да помислиш как тя се чувства от това и да й го кажеш. Например да й кажеш "Зная, че е много унизително за теб останалите момичета да имат развити гърди, а само ти не." или "Сигурно се срамуваш от момчетата, когато се заглеждат по момичетата с развити гърди и си мислиш, че по теб никога няма да се заглеждат." - това са неща, които тя действително изпитва, но или я е срам да си признае или не може изобщо да ги формулира. Нормално е тя да не знае какво е случва с емоциите й и ти си човекът, който може да я ориентира.
(Тия работи не си ги измислям. Чела съм ги. Ако те интересува, книгата е "Трениране на успешни родители" - http://www.colibri.bg/resultsb.php?book=496) -
Zlati
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 20 Дек 2011 14:48

Мнение от Zlati »

mayadob, Благодаря!
Бяхме на дълга почивка и размислих ...за сега няма да правя нищо(прокси или да я карам да прави нещо което не желае). Поговорих ме си по темата и сега е по-спокойна.Обичаме си космите :) и дори и купихме нов епилатор, и каза ,че космите и вече не са и проблем:)
Благодаря ВИ!
Публикувай отговор