Тинитус / Остра Звукова Травма

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
nikoladachev
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Сеп 2012 21:43

Тинитус / Остра Звукова Травма

Мнение от nikoladachev »

Здравейте ,
Имам проблем с едното ухо,на 14.08.2012 вечерта се получи взрив много близо до мен и ми засфистяха ушите,след часове осъзнах че сфистенето е в лявото ухо и не спира , но все пак чувам с него, веднага на сутринта отидох на доктор /УНГ/обясних му , прегледа ме и каза че тъпанчето ми е здраво , а пищенето най вероятно ще отшуми,изписа ми /МИЛГАММА и КАВИНТОН/ 3 пъти по 1 и ми каза да отида след 3 дни.Отидох след 3 дни обясних му че пищенето си го има и малко е намаляло,пак ми прегледа тъпанчето,каза че няма смисал да ме вкарват в болница , защото там щяли да ми слагат същите лекарства но кръвно,и ми каза да отида след още 5 дни.На 22.08.2012 постъпих в болница за лечение/вливаха ми съдоразширяващи,всяка сутрин инжекция с милгама в задника/ужасно е/,така бях 6 дни,след което ме изсписаха с една дълллга рецепта/гинко билоба,милгама,кавинтон . . . .До момента го имам това пищене направо е влудяващо,наподобява на ултра звук имам чувство че понякога намалява и се променя като в шум или чесовник но доста по бързо,забелязвам че пискливите звуци ми засилват за момент пищенето и не ги чувам добре,също през определено време през няколко часа се променя честотата,и се усилва за около 30 секунди и пак намаля,в постоянния ултразвук когато е тихо по нямам проблем с чуваемоста като изключим постоянния ултра звук.Имам нужда от съвет как ТРЯБВА да постъпя правилно за да се махне този ужасен писклив звук , и дали ще отмине от самосебеси , имам нужда от споделяне на резултати на хора с подобен случай на моя,много ще съм благодарен на отзовалите се,нека на никого да не се случва това!Нека Господ е с Вас!Аз съм на 30 години , мъж .
:( :( :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ако си запознат с ТЕС пробвай с ТЕС!
Въпреки, че еди кога си еди какво си се случи и ото тогава имам еди какъв си шум в лявото ухо................
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор