Моята история(хроничен конюнктивит)

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
eyeofdesire
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2012 10:45

Моята история(хроничен конюнктивит)

Мнение от eyeofdesire »

Здравейте!Като за начало искам да изкажа моите поздравления и благодарности на Иван Петърнишки за този всеотдаен и неоценим труд.Когато бях на възраст между 16-20 години прекарвах дълго време пред компютъра,това довеждаше до голямо напрежение в очите ми.Преди 3 години докато правихме оранжерия с дядо в лявото ми око попадна пръст и изпитвах затруднено отваряне на окото, всичко това в мен събуди едно дълбоко притеснение, че зрението ми ще се влоши.Мисля, че тогава отключих конюнктивит - капилярите в бялото на очите ми се удължиха (според хомеопатията - неадекватно силна реакция на имунната система спрямо най слабите дразнители отключва алергично състояние - конюнктивит)От 3 години съм посетил много очни лекари и клиники - капките им не дадоха резултат.Сега приемам хомеопатични лекарства по препоръка на добър боаронец - но за сега и те нямат резултат.Правя и упражненията на Норбеков от известно време.Обръщам се към вас за молба във връзка с подходящо прокси за мен...Mоже да го измислим колективнo, но ще се радвам ако и Иван напиши подходящо прокси за моя случай.Освен това ако има други системи-споделете ги с мен.Това което ще ми бъде от полза не го спестявайте.На всички един по един лично ще ви благодаря.Уверявам ви , че тази ваша помощ , тази ваша подадена ръка , този ваш човешки жест ще бъде оценен и възнаграден!Благодаря ви!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А схващаш ли тенденцията да искаш някой друг да те спаси?
Защо не си помогнеш сама за да ти помогне и Бог?
Защо търсиш спасението извън себе си? Защо не вярваш, че си способна да се излекуваш без чужда помощ?
Дали този проблем не е там за да ти отвори очите за отговорите на ей тия въпроси по-горе?
Или пък на някои други, трудни за признаване истини.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
eyeofdesire
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2012 10:45

Мнение от eyeofdesire »

Аз съм готов да работя със себе си!Единствено ви моля за подходящо прокси за моя случай...И може би някои препоръки по пътя на самовъзстановяването.Прочетох вашата книга и важните заглавия в форума...Oписах моя случай...искам да приложа идеалното прокси за случая...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нещо бъркаш термините.
Прокси е когато ти работиш за проблема на друг човек.
За какво прокси питаш?
Чете ли важните теми в началото на форума!
Ако не си, прочети ги!
Ако си, прочети ги пак!

Най-подходящо за твоя случай е това, което на теб ти идва в главата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
eyeofdesire
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2012 10:45

*

Мнение от eyeofdesire »

Имах в предвид настройката както е написано в книгата; мислих , че тука е споменато като прокси - извинявам се за което!Просто искам пример за моя случай...имам вярата за да превърна казаното в реалност!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Все от някъде трябва да започнеш. Дори и да не е "идеалното", то лека-полека ще започне да те води. Можеш за начало да се върнеш назад в спомените си, да си припомниш кога за първи път си започнал да имаш проблем със зрението, да си спомниш какво и как е предизвикало страха от загуба на зрението и да започнеш да тесаш тези случки и чувства.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Моята история(хроничен конюнктивит)

Мнение от ivangp »

Изчисти случката с дядо си (пръстта в окото) с ТКФ.

След това един месец всеки ден, поне по 3 пъти на ден - сутрин обед и вечер - прави по 3 ТЕСа с тази декларация и НФ. И пий много вода преди и след ТЕС.

Въпреки че
eyeofdesire написа:Преди 3 години докато правихме оранжерия с дядо в лявото ми око попадна пръст и изпитвах затруднено отваряне на окото, всичко това в мен събуди едно дълбоко притеснение, че зрението ми ще се влоши.Мисля, че тогава отключих конюнктивит - капилярите в бялото на очите ми се удължиха (според хомеопатията - неадекватно силна реакция на имунната система спрямо най с
лабите дразнители отключва алергично състояние - конюнктивит)
аз напълно и безрезервно приемам себе си.

НФ- дълбоко притеснение удължава капилярите в очите ми и предизвиква конюктивит.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
eyeofdesire
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Окт 2012 10:45

*

Мнение от eyeofdesire »

Много ви благодаря за насоките!

При Техника на краткия филм мисля да използвам следния текст:

Въпреки, че изпитвам гняв когато мисля за Неочаквано силния и излишен стрес при попадането на пръст в очите ми ->(име на филм) аз напълно и безрезервно приемам себе си!

При евентуални негативни емоции по време на филма:

Въпреки че изпитвам страх, когато си спомня за съмнението ми , че има натрошени стъкла в пръстта която попадна в очите ми - аз напълно и безрезервно приемам себе си!

Всеки ден ли се прави(и по колко пъти) Техниката на краткия филм?Или само веднъж докато се изчисти напълно?

Мисля да правя по 10 TECа на ден по този начин:

Въпреки че изпитваx страх , когато си спомня за съмнението ми , че има натрошени стъкла в пръстта която попадна в очите ми - аз напълно и безрезервно приемам себе си!

Напомнящата фраза може да изглежда така:

Въпреки че страдам от конюнктивит аз напълно и безрезервно приемам себе си и изчиствам и освобождавам - дълбокото притеснение което удължи капилярите на очите ми и предизвика конюнктивит!

Ще добавя и визуализации 3-4 пъти на ден.

Моля ви да ме поправите ако бъркам някъде , очаквам вашите препоръки и съвети!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТКФ се прави еднократно, до пълно изчистване на случката и там не се мисли предварително, какво ще се каже. Препрочети как се прави ТКФ!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор