Тес за мазна коса!

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Тес за мазна коса!

Мнение от Limitless »

Здравейте, ТЕС ми помага да премахна всяка от негативните си емоции. Чел съм само безплатен наръчник и вече се справям перфектно и премахвам отрицателните емоции безпроблемно, а работя само от седмица с ТЕС! :) Регистрацията ми е стара, но имах много за учене и бях забравил за ТЕС! :)
Така и да задам въпрос, тъй като ТЕС помага за ВСИЧКО емоциите ще ви споделя, че тесвам за мазна коса, защото много бързо ми се омазнява косата. Пробвах така:
Карате точка: Въпреки, че косата ми се омазнява прекалено бързо аз напълно и
безрезервно приемам и обичам себе си. (3 пъти)
След това по всички точки, потупвам се и казвам, че косата ми много бързо се омазнява..
Пробвах няколко пъти и още няма резултат.. Мислите ли, че някъде греша, защото не е емоция, или неправилно сглобена декларация ?!
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

По-добре първо премахни негативните емоции свързани с омазняването на косата ти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Днес си купих книгата ви Иван Петърнишки, сега ще я прочета и ще редактирам това мнение за да видим дали ще разбера повече, ако не пак ще ви помоля да ми помогнете, че не знам все още с какви емоции е свързано това, мисля че е нещо с хормоните

Въпрос 1:
Иване, в твоята книга е посочено, че всички точки трябва да се удрят с 2 или 3 пръста.. Проблем ли ще е ако удрям точките на ключицата, мишницата и върха на черепа с цяла длан, че така съм свикнал и ми е по удобно? :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не би трябвало да е проблем. Но с пръсти или с юмрук е по-добре. В крайна сметка важното е дали имаш резултат или не. Ако имаш резултат, удряй ги с каквото искаш!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор