Белези и тъмни кръгове под очите

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cute_cruel
Участник
Регистриран: 23 юни 2013 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Белези и тъмни кръгове под очите

Мнениеот cute_cruel » 23 юни 2013 12:12

Здравейте.

Тези дни попаднах на тази техника и преди да започна да я практикувам искам да попитам тя помага ли за белези? Във форума, в който прочетох за ТЕС една жена беше писала, че белезите на баща й от пъпки са изчезнали, след като са установили дразнителя, който причинява дадените пъпки.
Но аз тук говоря за белег по рождение и по точно за белег на лицето от цепната устна и цепнато небце. Този белег ме тревожи цял живот, защото е доста трудно да живееш когато си по-различен от другите. Доста хора са ми се подигравали през целия живот заради него. И това разбира се се отрази на самочувствието ми. Защото е адски дразнещо, когато излезеш или говориш и всички те гледат втренчено. Това доведе и до факта, че се притеснявам адски много пред хората (особено когато трябва да говоря пред много хора). Аз се притеснявам дори и когато говоря само с приятели. Просто ме е срам.

Другото е за тъмните кръгове под очите. Имам ги по рождение, няма нищо общо с факта, че не съм спала примерно. Винаги изглеждам изморена.

Потребителски аватар
Limitless
Активен
Регистриран: 01 фев 2012 17:01

Мнениеот Limitless » 23 юни 2013 13:09

Проблема ти не е в самия белег. Проблема е в срама от белега ти, страха от стари подигравки за белега ти, страха от бъдещи подигравки за белега ти, страх че мъжете няма да те харесат заради белега и т.н.
Каквито и емоции да имаш свързани с белега ги изчисти, белега е просто факт, като изчистиш емоциите, няма да представлява белега проблем за ТЕБ. Току виж и белега изчезнал :)

Примерно:
Въпреки, че съм ужасно тъжна и корема ми се свива, защото преди 4-5 седмици, Киро ми каза, че изглеждам смешна с този белег.....
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 24 юни 2013 16:23

Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Потребителски аватар
MAG2001
Майстор
Регистриран: 07 апр 2011 14:34

Мнениеот MAG2001 » 05 юли 2013 10:26

За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related

Потребителски аватар
MAG2001
Майстор

Мнениеот MAG2001 » 05 юли 2013 10:29

E тва е истината...

Alisa
Майстор
Регистриран: 12 май 2010 21:17
Контакти:

Мнениеот Alisa » 05 юли 2013 16:05

Във връзка с "не пипайте"по Норбеков и други легенди....аз пък съм чувала, че родилните петна и белези по рождение може да са от предишен живот- някой намушкан с меч, например и на това място имаш такъв белег в следващ живот. Та съдейки и по твоя променящ се белег, MAG2001, ако изчистим проблема от миналия живот, тръгвайки от настоящето, би могло и настоящият белег да изчезне!
Честито за раздвижването по колянцето! Ако изчистиш и легендата на майка си с кражбата- е-хей...какво ли ще стане!????
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!

Потребителски аватар
MAG2001
Майстор

Мнениеот MAG2001 » 13 юли 2013 13:23

E тва е истината...

Върни се в “ПОМАГА ЛИ ТЕС ЗА .......”