Глаукома

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Също така, според ГНМ Глаукомата е причинена от емоционален конфликт на визуална раздяла с любим човек/играчка/местност/предмет.

Помисли и в тази посока. Преди появата на проблема и при влошаването му имало ли е случки свързани с раздяла с някого или нещо любимо. Някого или нещо, което повече не си могла да виждаш, а си искала да го виждаш.

Ако намериш такива случки, изчисти ги с ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
stelhen69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Юли 2013 14:32

глаукома

Мнение от stelhen69 »

Уф, това беше гадно - разревах се, не че разбрах защо :cry:
stelhen69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Юли 2013 14:32

глаукома

Мнение от stelhen69 »

Да се похваля - офталмолога ми ме пита как си държа ниско налягането :lol: Всъщност ТЕСам виждането, но...дотук контролирам налягането. Това го пиша, в случай че има други "безчуствени" като мен, т.е. такива които не усещат преки физически и емоционални слудствия от ТЕС. Такива има. А на офталмолога казах, че "незнам", което всъщност си е вярно :) .
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

stelhen69 , новината е прекрасна :))). Пишеш че не усещаш последствията от тес, но все пак поста ти има връзка с работата ти с тес, по някакъв начин. Всъщност няма и кой знае какво значение, въпросът е според мен да осъзнаеш промените, чрез какъв инструмент няма много значение. У теб има ли промени според информацията от този пост, каквито и да са те?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
stelhen69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Юли 2013 14:32

глаукома

Мнение от stelhen69 »

Благодаря за това, че оценявате това, което считам за успех като успех. Благодаря и на всички, които ми писаха, докато се лутах. Първо искам да уточня - не че не виждам разултати, не усещам толкова силни реакции у себе си по време на ТЕС, а за такива съм чела във форума. Пормените не са точно промени. По-скоро отново приличам на себе си - наивно-оптимистична и по-скоро усмихната, отколкото недоволна. Обратното на "битието определя съзнанието". При мен има връщане на моето си съзнание, в очакване на битието. В момента се отнасям към виждането си като към Коледа - чакам го, леко се безпокоя да не ми подарят чорапи вместо парфюм, но знам че няма как да не дойде. Малко съм скептична по отношение на дядо Коледа, но това вече съм си аз и се чувствам на себе си. Преди гледах на виждането си в най-добрия случай като на Хелуин.Иначе лекарите продължават да са скептични - да, дъража налягане, но глукома със затворен ъгъл не се лекува, особенно като моята и т.н. Хубава седмица на всички ни!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Поздрави за постижението!
Последното ти изречение " глаукома със затворен ъгъл не се лекува" е проява на ПО. Бори го! И като се изненадате пак с лекаря, сподели! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
stelhen69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Юли 2013 14:32

глаукома

Мнение от stelhen69 »

Да попитам: работя с ТЕС по здравословен проблем и както вече се похвалих имам успехи. В момента съм подложена психологическо напрежение, свързано с работата ми. Мога да бъда върната година назад, заради класическа злоба. Освен това казуса трябва да опъне нервите ми и затова се проточва във времето. Бих искала да продължа да правя ТЕС за очите, но се чувствам доста разконцентрирана. Какъв е правилния подход? Бях чела нещо за "обръщане на поляритета" но не се сещам къде и какво беше.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Работи върху нервите. Очите ти реагират на психическото ти състояние.
Махаш нервите - подобрява се зрението.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
st_st
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Окт 2013 09:42

Re: Глаукома

Мнение от st_st »

Кой знае защо 2 седмици не можех да влизам във форума със старият си профил "stelhen69". Затова създадох нов, да не ми се чудите.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Глаукома

Мнение от ivangp »

Форумът бе реконструиран и обновен. Затова не си могла да влизаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор