Самота, липса на партньор

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
milena_ilieva
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Авг 2013 10:37

Самота, липса на партньор

Мнение от milena_ilieva »

Здравейте,

Искам да попитам, как трябва да се теса самотата. Самотата емоция ли е? Или трявба да се тесат ( тъга, мъка, самосъжаление и т.н.), от липсата на патньор. Понеже не се сещам да имам някакъв проблем, или случки свързани с този ми проблем, тесах че не знам коя е причината да нямам партньор. Да поясна, че не съм на 16-18г., и да си търся първото гадже. Имала съм връзки, разделяли сме се къде нормално, къде не чак толкова нормално, но не съм имала и там някакви проблеми.
Кажете ми, не знам ако истесам тези негативни чувства, какво ще постигна? Има ли вероятност да си намеря партньор, понеже ще изчистя блокажите, или ще свикна със самотата, защото пак съм я изчистила и съм си станала самодостатъчна? :roll:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Самотата е общо название на емоция, под чиято шапка се крият както сама си видяла други емоции.
Трябва да бъдат изчистени всички емоции свързани с проблема.

Първо е добре да си изясниш какво искаш - да не си самотна или да си с някого?
Защото може да си с някого и пак да си самотна, а може и да си сама и да не си самотна. Това е важна разлика, която е добре да направиш.

Най-добре е за проблема си да работиш със случки от миналото ти.

Първо направи един хубав дълъг списък с всички причини поради които нямаш партньор и си самотна.
от рода на: А СЪМ......., МЪЖЕТЕ СА.................,ЖИВОТЪТ Е..........

Пример - аз съм затворена, срамежлива, грозна, дебела, неразговорлива, сприхава и т.н.

Мъжете са - себични копелета, искат само да ме изчукат, емоционални дебили, груби и първични и т.н.

Животът е - пълен с женени мъже, няма вече свестни мъже, едно безкрайно страдание, труден, и т.н.

Публикувай тук списъка и ще ти кажа следващата стъпка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
milena_ilieva
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Авг 2013 10:37

Мнение от milena_ilieva »

Здравей,

Искам мъж в живота си.
Да и със случки работих, в които съм била засегната. Последният ми приятел ми изневеряваше, и тези случки съм тесала. Вече съм добре, и не го мразя, нямам проблем вече с това.

Ето го моя списък:

1. Аз съм затворена, срамежлива, имам малки гърди.

2. Мъжете са изроди, пумияри, лицемери, груби, женкари (МОЛЯ, ДА МЕ ИЗВИНИТЕ МЪЖКАТА АУДИТОРИЯ И НИКОЙ ДА НЕ СЕ ЗАСЯГА)

3. Живота е труден, несправедлив, няма верни мъже, всички са женени
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Махаш всички емоции свързани с тези неща, които си описала, че те е срам от гърдите ти примерно, че те е яд, че другите жени са с по - големи, страх че мъжете не харесват малки гърди. (Всъщност не са въобще проблем, много мъже ги харесват и малки :D) И едва ли ще ти пука, а пък що и да не събереш пари за силикон :D
След като изчистиш всичко няма да имаш проблеми с това, че нямаш мъж, както и с това да имаш такъв.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

milena_ilieva написа: Искам мъж в живота си.
Защо? Какво ще ти даде присъствието на мъж в живота ти, което нямаш сега?
1. Аз съм затворена, срамежлива, имам малки гърди.
Само това ли е?
Сигурна ли си, че това е всичко, свързано с теб, което ти пречи да си намериш мъж?
Как ти пречи това, че си срамежлива и затворена?
Как ти пречи това, че си с малки гърди?

Ако мъжете са:
2. изроди, пумияри, лицемери, груби, женкари
защо все още искаш мъж в живота си?

Опиши твоят идеален мъж:
1. Външен вид (височина, телосложение, цвят на коса, количество на коса, цвят на очи, цвят на кожа, окосмяване на тялото и т.н.)
2. Характер
3. Материално положение
4. Възраст
5. Потекло
6. Вероизповедание
7. Зодия
8. Националност
9. Начин на живот (спортуване, пътуване, професия, хранене и т.н.)
10. Мироглед (убеждения)

Отговори подробно на всеки от горните въпроси!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
milena_ilieva
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Авг 2013 10:37

Мнение от milena_ilieva »

От мъж имам нужда ( защото имам нужда от целувки, прегръдки, гушкане, да се скараме, да се сдобрим, и т.н.)

И да само това е срамежлива съм и затворена, с малки гърди ( те са само мои проблем, никой мъж до сега, които е бил до мен не са му били проблем, това си е само в моита глава), нито съм грозна, нито съм дебела.

А това че съм срамежлива, просто понякога като съм някъде с много хора, и само седя и мълча, като пукел (винаги само мълча). И създавам лошо впечатление.

Искам семеиство вече, на 31 съм. Няма значение какви са мъжете, искам единствено да ми е верен. Нищо друго не е от значение.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Верни и свестни мъже казал Господ на всеки ъгъл и създал земята кръгла :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
milena_ilieva
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Авг 2013 10:37

Мнение от milena_ilieva »

Limitless написа:Верни и свестни мъже казал Господ на всеки ъгъл и създал земята кръгла :D
Недей така де. Малко са, но ги има. :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

milena_ilieva написа:От мъж имам нужда ( защото имам нужда от целувки, прегръдки, гушкане, да се скараме, да се сдобрим, и т.н.)

Искам семеиство вече, на 31 съм. Няма значение какви са мъжете, искам единствено да ми е верен. Нищо друго не е от значение.
Значи 80 годишен дядка, клошар, с проходилка, на който все още му става и може да създава деца, който те целува, прегръща, кара се от време на време с теб, после се сдобрявате, прегръща те редовно и естествено ти е верен до гроб би те удовлетворил напълно, така ли?
Той покрива всички дадени от теб изисквания.

Ако не знаеш накъде си тръгнала, как ще разбереш, че си стигнала там?
Ако не знаеш какво търсиш, как ще разбереш че си го намерила?
И да само това е срамежлива съм и затворена, с малки гърди ( те са само мои проблем, никой мъж до сега, които е бил до мен не са му били проблем, това си е само в моита глава),
Интересува ме точно какво става в твоята глава. В главите на другите какво ства, само те си знаят.
В твоята глава как това е пречка да си намериш свестен мъж?

Защо за теб е важно мъжът ти да ти е верен?
Когато един мъж ти изневери какво означава това за теб?
Довърши следното изречение в колкото можеш повече варианти:
Когато един мъж изневери това означава....................
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
milena_ilieva
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Авг 2013 10:37

Мнение от milena_ilieva »

Това че, гърдите ми са малки, ми пречи че не мога да се отпусна когато съм гола пред някои мъж ( в леглото например). Мисля че свестните, хубавите мъже заслужават да имат жена с нормални гърди, не с малки. Когато харесам някое момче, си казвам ооооооооо я го виж как изглежда, ти с тия гърди къде си тръгнала, даже не можеш и да го заговориш от срам. Това че, съм срамежлива ми е проблем голям, защото мълча като риба ( за да не се изложа)

Опиши твоят идеален мъж:
1. Външен вид (височина, телосложение, цвят на коса, количество на коса, цвят на очи, цвят на кожа, окосмяване на тялото и т.н.)
Висояина 1,75 - 1, 80, кафяви очи, леко тъмна кожа, леко окосмяване, без косми по гърдите. Коса кестенява, гъста, но не и къдрава. Да е около 85-90 кг. ( да не е слаб), може и коремче да има.
2. Характер - мек , благ и отстъпчив
3. Материално положение - заможен, с къща, с пари
4. Възраст - 32 - 36
5. Потекло
6. Вероизповедание - християнин
7. Зодия - без козирог и скорпион
8. Националност - българин задължително
9. Начин на живот (спортуване, пътуване, професия, хранене и т.н.) - спортува когато иска, да обича пътуванията, собствен бизнес ( без наркопласьор, сводник, убиец), да яде каквото си поиска.
10. Мироглед (убеждения) - за него семейството да е на първо място, да е убъден че, изневярата проваля семейството, губи доверие)

Дано да е достатъчно :( Искам вече да започна да ТЕСАМ

Когато един мъж изневери това означава, че не обича жената до себе си.
Когато един мъж изневери това означава че, нещо му липсва в жената до него. ( по-добре да поговори с нея)
Когато един мъж изневери това означава, че не се интересува дали ще нарани човека до себе си.
Когато един мъж изневери това означава, че има нужда да доказва себе си, че все още е харесван от другите жени.
Когато един мъж изневери това означава, че жената е загазила.
Когато един мъж изневери това означава, че е приятел.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Здравей МИлена,това е отговор на една с големи гърди,която не рядко е завиждала на тези с малките,защото не може да носи рокли с гол гръб и поизрязани потничета :D Понеже от две години на сам реших най-накрая да се харесам и да се заобичам,не ми пука за роклята с голия гръб :wink: Ако имаше галеми цици сигурно щеше да те е срам от това,просто трябва да се приемеш и обикнеш напълно и безрезервно такава каквато си :D ПОЛУЧАВА СЕ ПРИ ТОВА С МАЛКО ТРУД :D Може би срама от събличането е причината .
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

С тези изисквания сама ще си умреш, особено по време на криза :lol:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Кремвиршите правят човека зъл :D
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

В тази тема се обсъждат други кренвирши :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
milena_ilieva
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Авг 2013 10:37

Мнение от milena_ilieva »

Limitless написа:С тези изисквания сама ще си умреш, особено по време на криза :lol:
Защо ме нападаш? Кой не иска най-доброто за себе си? А в интерес на истината каквото стане.
Публикувай отговор