Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
monster-02
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Окт 2013 18:57

Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от monster-02 »

Здравейте!Нов съм и от скоро научих за тес.Четох доста,но все още не ми е ясно за всичко ли може да се използва?Проблемът ми е доста деликатен и нямам представа дали е добре да опитам.Става въпрос за импотентност и проблемът не е психически.И ако си струва да опитам,с какви утвърждения?С риск поста ми да бъде изтрит пиша това запитване.Ако някой всепак реши да даде някакъв съвет ще му бъда благодарен!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от Alisa »

Привет!
Да може да се използва за всичко.
Добре е да опиташ, ако искаш.
Декларации:
"Въпреки, че съм убеден, че проблемът не е психически, аз приемам себе си." НФ " Проблемът не е психически"
"Въпреки, че проблемът ми е много деликатен, аз..." НФ " Проблемът ми е много деликатен"
"Въпреки, че ме е страх да опитам да реша този проблем с ТЕС, аз.." НФ " Страх ме е да опитам, да реша този проблем с ТЕС"
"Въпреки, че ме е страх, че ще бъда отритнат, от този форум, заради проблема ми, аз.." НФ "Страх ме е, че ще бъда отритнат, от този форум, заради проблема ми"
:wink: Това, за начало. Пиши как се чувстваш след употребата им.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от nikimm »

Монстер 02 , Алиса според мен ти е дала много добри насоки. След като проблемът не е психически според теб, ти имаш ли нещо против срещу импотентността за която говориш? Ако все пак по случайност можеш да определиш някаква емоция която да произтича от твоята "импотентност" можеш да я изтесаш и после пак да видиш какво става с нея.
ПОздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от ivangp »

Проблемът ВИНАГИ е психически.
Фактът може и да не е.
Но проблемът винаги е.
Защото един факт се превръща в проблем само ако има негативни емоции свързани с факта.

Та при теб, Монстър 02, факта импотентност в какво се изразява и от какво се причинява.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
monster-02
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Окт 2013 18:57

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от monster-02 »

Много благодаря за съветите!Наистина има резултат!Изчаках да мине известно време преди да пиша за да проверя.Засега съм много доволен от резултата. :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от Alisa »

Може ли да си по- конкретен? С моля декларации промяна в кое убеждение или нагласа имаш?....
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от ivangp »

Монстър 02, радвам се за теб. Но гледай сега - ти поиска помощ и ние ти помогнахме.
Сега е твой ред да помогнеш на други хора с подобен проблем.
А това ще направиш най-успешно като опишеш с какви декларации работи, колко често и с какви резултати.
Така всички четящи тук, а те са доста ще могат да почерпят от твоя опит и да не задават едни и същи въпроси на които пък ние да трябва да даваме едни и същи отговори.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
monster-02
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Окт 2013 18:57

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от monster-02 »

Проблемът беше еректилна дисфункция.Тесвах с 4 утвърждения по 25 минути всеки ден в рамките на 4 дни.
1.''Въпреки че съм импотентен аз напълно и безрезервно приемам себе си!''
2.''Въпреки че съм убеден,че проблемът не е психически аз напълно и безрезервно приемам себе си!''
3.''Въпреки че проблемът ми е много деликатен аз напълно и безрезервно приемам себе си!''
Утвърждение №4 беше:''Въпреки, че нямам положителна психческа нагласа аз напълно и безрезервно приемам себе си!''
Резултат имаше още след първите два дни,но той беше по-скоро свързан с емоциите.Приех проблема.
След още два дни имаше и физически резлтат.Сега смятам да продължа да изплзвам ТЕС и за други проблеми.
Специални благодарности на ALISA,която ми каза три от утвържденията.
Това е в общи линии.
Последно промяна от monster-02 на 28 Окт 2013 16:33, променено общо 1 път.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от Alisa »

Да разбирам ли, че чувстваш проблема за окончателно решен?
Да разбирам ли, че си елиминирал причината за възникване на проблема?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
monster-02
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Окт 2013 18:57

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от monster-02 »

Да се разбира,че резултатът е положителен,но според мен трябва да тесвам още малко за да реша напълно проблема...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от Alisa »

А! Добро разбиране! :wink:
Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Помага ли ТЕС срещу импотентност?

Мнение от ivangp »

Хайде като решиш напълно проблема, пиши пак тук да кажеш как си го решил напълно, с какви декларации, по колко време на ден ТЕСане и за колко дни го реши.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор