Неустановена Алергия

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Аватар
Warlock
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Окт 2012 01:53

Неустановена Алергия

Мнение от Warlock »

Здравейте бих искал да попитам следното. Прекарах този сериозен грип и ми се появи една алергия със силен сърбеж и петна по цялото тяло след като пих сироп за кашлица Тусирол. Личният лекар ми даде да пия разни хапове, които облекчават неещата, когато се появи алергията, но не я лекуват.

В момента без да съм ял нещо, което да провокира или да съм пил лекарства изведнъж пламвам целия.

Та конкретният ми въпрос по този повод е каква да бъде декларацията и напомнящата фаза, за да започна от някъде борбата и евентуалното ликвидиране на този проблем.

Благодаря предварително на всички отзовали се !!!
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Неустановена Алергия

Мнение от ivangp »

Въпреки че....
Warlock написа:Прекарах този сериозен грип и ми се появи една алергия със силен сърбеж и петна по цялото тяло след като пих сироп за кашлица Тусирол.
..........
Личният лекар ми даде да пия разни хапове, които облекчават нещата, когато се появи алергията, но не я лекуват.
................
В момента без да съм ял нещо, което да провокира или да съм пил лекарства изведнъж пламвам целия.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Warlock
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Окт 2012 01:53

Re: Неустановена Алергия

Мнение от Warlock »

Много ти благодаря, Иване. Мислех си че ако една декларация е толкова дълга и с дълга напомняща фраза дали ще свърши работа :).
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Неустановена Алергия

Мнение от ivangp »

Това не е една декларация, а 3 отделни.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Warlock
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Окт 2012 01:53

Re: Неустановена Алергия

Мнение от Warlock »

Ааахааа, ясно! Благодаря много!
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Публикувай отговор