Тес и заекване.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
EveDara@#+44
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Дек 2022 13:23

Тес и заекване.

Мнение от EveDara@#+44 »

Здравейте, искам да се консултирам дали правя правилната декларация за случка която евентуално е отключила заекването ми. Декларацията включва случка защото г-н Петърнишки така ме посъветва да започна с чистене на случки. С именно, в 1ви клас когато спира тока в апартамента в Бургас което предизвиква в мен истински страх и аз се блъзкам и чупя част от стъклената врата в хола. Всичко това е описано в декларацията ми но и споменавам че този спомен не предизвиква в мен чак такава негативна емоция, а само спомен от къде сигурно е почнало всичко. След това дълги години аз развивам страх от тъмното и да оставям сама в къщи вечерно време, но за моя радост този проблем вече не съществува. Все още заеквам, но доста по-малко от преди.
Декларацията ми е подробна както се описва в книгата за по-добър ефект. Така да правя до изчистване на случката след което да включва нова декларация с проблема със заекването. "Въпреки че от малка заеквам и усешам гокямо притеснение, и напрежение когато изпитам затруднение при дадена дума и чувствам срам когато ме гледат странно, аз напълно и безрезервно приемам себе си!"
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Тес и заекване.

Мнение от ivangp »

Аз лично не разбрах каква ти е декларацията.

Коя е случката?
Защо реши, че от нея започва проблема?

Прочете ли Процедурата "В Мир Със Себе Си" в книгата ми за ТЕС?

Прочете ли как се работи със случки?
Какво разбра от това, което прочете, за работата със случки?
(Намек: При работа със лсучки не се работи с една декларация!!!)

Колкото си по-подробна в отговорите си, толкова по-лесно ще ми е да те разбера и да ти помогна.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор