Мултипленна Склероза

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
MESTANSKA.CE
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2010 21:27
Местоположение: СОФИЯ 1680 П.К.142
Обратна връзка:

Мнение от MESTANSKA.CE »

Ето тук цялата инфо за Емо:
Emil Banchev ------
-----

[email protected]
skype Емил Воля
ЦЕ-лувка
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

Кво става с тая проклета МС

Мнение от BenZ »

Ха,голям смях е тая тема ,а и другите.Уж за МС трябва да се говори а чета само някви неясни и общи приказки ??
И в крайна сметка толкова ли няма 1 човечец аджаба,да сподели който е с МС и е позлвал техниките от книгата да каже,за кво става въпрос с 2 думи прости ???? Аз също съм с МС обаче не виждам ясно картината в самата книга !?! :roll:
Последно промяна от BenZ на 03 Авг 2010 12:57, променено общо 1 път.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

BenZ, предлагам ти следните формулировки, придружена с най-добри чуства и намерения към теб:
Въпреки, че не вярва в никого и в нищо , аз предпочитам да съм здрав, силен и щастлив и да приема живота си такъв ,какъвто е!
Въпреки, че се мразя неистово, аз предпочитам, да съм здрав, силен и щастлив и да приема живота си такъв ,какъвто е!
Въпреки, че не искам да си помогна, аз съм благодарен на всички обстоятелства в моя живат, които ми дават сила и радост!
Моля Иван да ме поправи, ако намира грешка във формулировките.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Любопител, аз доста се чудих как да формулирам поста си, но ти си го казал по най-добрия начин! Аз чувствам нещата за Бенц по същия начин.
Бенц, използвай тези формулировки, дори да не си съгласен с тях, ще ти помогнат, сигурна съм!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма как да знаем, как точно седят нещата при Бенц. Твърде малко информация ние дал засега за да съдим отношението му.
Много остро му влизате, това може да го отблъсне. Много е трудно човек да се промени при остър сблъсък със сегашната му илюзия за действителност.
Трябва по нежно да се подхожда.
За излизане от течениeто, никога не се плува срещу течението, а винаги по диагонал.:idea:

По принцип всеки от нас би имал полза от работа с горните формулировки, дори да не смята, че са верни за самия него.
:wink:
Последно промяна от ivangp на 02 Авг 2010 14:05, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Сигурно си прав, малко го стряскаме, ама то и това понякога помага. Ще го даваме по-нежно вече :wink:

А пък аз докато загрея, че Любопител е жена ...... :lol: Сори, поговорих ти малко в мъжки род :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всички с МС има какво да научат от Kerizi. Пуснете си една търсачка и й четете публикациите. Тя е човек, който се е избавил от симптомите на болестта сам, само със силата на мисълта. А сега, чрез ТЕС ,премахва и причините за нея. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

Хм :)

Мнение от BenZ »

Любопител написа:BenZ, предлагам ти следните формулировки, придружена с най-добри чуства и намерения към теб:
Въпреки, че не вярва в никого и в нищо , аз предпочитам да съм здрав, силен и щастлив и да приема живота си такъв ,какъвто е!
Въпреки, че се мразя неистово, аз предпочитам, да съм здрав, силен и щастлив и да приема живота си такъв ,какъвто е!
Въпреки, че не искам да си помогна, аз съм благодарен на всички обстоятелства в моя живат, които ми дават сила и радост!
Моля Иван да ме поправи, ако намира грешка във формулировките.
1-во :) Разбрах подтекста на тази твоя предлога за Формулировка ! И ще ти кажа с най-добри чувства,че не си никой,който да ми казва в какво вярвам и в какво не,и дали се мразя,което е супер СМЯХ,ти ако се мразиш Ок! И това че не искам да си помогна ---леле... :lol: Се пак благодаря за варянтите за Формулировките :D
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Ти ги направи, нищо не ти пречи, и после сам ще прецениш. И прочети поста на Иван.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А пък аз докато загрея, че Любопител е жена ...... Сори, поговорих ти малко в мъжки род
Аз пък докато загрея, че мисля за себе си в мъжки род :lol: :lol: :lol:
Опитах да си сменя името, ама Иван май не е дал такава опция, поне аз не намерих!
Любопител написа:
BenZ, предлагам ти следните формулировки, придружена с най-добри чуства и намерения към теб:
Въпреки, че не вярва в никого и в нищо , аз предпочитам да съм здрав, силен и щастлив и да приема живота си такъв ,какъвто е!
Въпреки, че се мразя неистово, аз предпочитам, да съм здрав, силен и щастлив и да приема живота си такъв ,какъвто е!
Въпреки, че не искам да си помогна, аз съм благодарен на всички обстоятелства в моя живат, които ми дават сила и радост!
Моля Иван да ме поправи, ако намира грешка във формулировките.


1-во Разбрах подтекста на тази твоя предлога за Формулировка ! И ще ти кажа с най-добри чувства,че не си никой,който да ми казва в какво вярвам и в какво не,и дали се мразя,което е супер СМЯХ,ти ако се мразиш Ок! И това че не искам да си помогна ---леле... Се пак благодаря за варянтите за Формулировките

  • Иване, прав си ,че май беше малко силно за начинаещ, но виж какво изскочи!
    и да добавя-май интуицията ми наистина работи, а емпатията беше доста силна, та това е израз на спонтанност, но ще се опитам да стана по-внимателна!

    Успех BenZ :) Обичай се въпреки мен!:lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

Мнение от BenZ »

Femme написа:Ти ги направи, нищо не ти пречи, и после сам ще прецениш. И прочети поста на Иван.
Прочетох го :) Всичко чета наред :wink: 10х Femme
Публикувай отговор