РАК

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, когато човек не знае с каква фраза да ТЕСа или не знае как да продължии, се ТЕСа с:
Въпреки че не знам какво да ТЕСам, въпрки че не знам каква фраза да използвам и т.н.

Втори вариант - хваща се един симптом и се ТЕСа докато изчезне.

Трети вариант - ТЕСат се всички негативни емоции, които се появяват през деня.

И след тия 3 варианта, ако някой ми каже, че се чуди какво и как да ТЕСа, занчи човекът просто го мързи да мисли и/или да ТЕСа.

Тогава се ТЕСа с:
Впреки че ме мързи да мисля.............
Въпреки че ме мързи да ТЕСам.................
Въпреки че не вярвам, ча сам мога да се справя с..................
Въпреки, че аз май не искам да се справя с ....................
Въпреки че ми е по-лесно да чакам някой да ме спаси ................
Въпреки че не искам да поема отговорност за състоянието си.............
Въпреки че всичко това няма смисъл......................
Въпреки че съм безволево мекотело........................
Въпреки че аз съм последната дупка на кавала и от мен нищо не зависи...............
Въпреки че Бог ме наказва ......................
Въпреки че аз винаги във всичко се провалям и сега най-вероятно ще се проваля и в това....................
Въпреки че всъщност ми писна да живея и искам да умра, но ме е страх да го призная дори пред себе си.....................
Въпреки че съзнателно си мисля че искам да се излекувам, а на подсъзнателно ниво изобщо не желая.......................
Въпреки че в болеста ми има и позитиви, които искам да запазя и не виждам друг начин да ги запазя освен да съм болен........................
Въпреки че да съм болен е единственият начин да привлека внимание............
Въпреки че да съм болен е единственият начин да накарам някой да ме забележи, да се грижи за мен и да ме обича...............
Въпреки че да съм болен е единственият начин, който ми е останал да се бунтувам ................................
Въпреки че да съм болен е единственият начин да съм различен.........

и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Благодаря ти много за примерите!
Знаеш,че някои хора им е по лесно ако има нещо готово,а не искам да се отказват от тес!За това ги карам изчерпателно да четат и форума и дадените примери за даден проблем,но прецених че за рака няма такива и понеже в момента се сблъсквам с това,нека бъде от полза за тези хора с този проблем.
Смятам,че това което си написал е достатъчно,още веднъж благодарности!
От мен остава резултатите и всичко което правим да бъде споделено!
Аватар
DIETOLOG
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Май 2008 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от DIETOLOG »

Нарича се музикален екстаз, ето тук е обяснено как е създадена музиката, която благославя всеки, който има каквато и да е форма на рак. : http://www.spiralata.net/kratko/article ... bg&pg=1453
" Намерението дава насока на чистото осъзнаване " Франк Кинслоу
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://zelas.blog.bg/politika/2011/04/0 ... rak.721136
Клиповете са на английски за съжаление,но сега попадам на тях и ги пускам за който се интересува и търси инфо по темата:
http://www.youtube.com/watch?v=MJ_4Ykek ... r_embedded

http://www.cancer-healing.com/cancer_b17.php
За the laetrile crystal се говори в първият клип,как е помогнало на много пациенти и научавайки от цяла Америка почват да пристигат хора да се лекуват при д-р Ричардасън.Медицинските власти научават за това и когато го проверяват му казват,че лекува с неузаконено и разрешено средство.Макар,че помага и е ефикасно,трудно е да се пребори с мафията и инстанциите,където се искат много пари и време.
Също се говори и за това,как облъчването всъщност убива нетуморните клетки и тумора съдържа около 80% нетуморни клетки и 20% туморни клетки.
Няма интерес да се узакони лек за рака,казано просто и ясно,което всички знаем и сме наясно отдавна с този факт.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Долната информация срещнах във фейсбук от:

Анелия Василева
"Преди дни моя приятелка ми изпрати този текст. Сметнах за важно да го споделя с колкото може повече хора. Моля ви да го споделите на стената си! Изказвам специална благодарност на Златина Казлачева за превода!"

"Полезна информация, която може да помогне на някой…

И така, една супена лъжица чист лимонов сок (не концентратите в бутилка) в чаша вода всяка сутрин. Какво може да причини това?

Изненадващите ползи от лимона!
Аз продължавам да съм объркан!

Институтът по науки за здравето в Балтимор. Това е последното откритие в медицината, което е ефективно срещу рака!
Лимонът е чудотворен продукт, който убива клетките на рака. Той е около 10000 пъти по-силен от химиотерапията.
Но защо ние не знаем за това? Защото има лаборатории, заинтересувани от производството на синтетични версии, които да им носят огромни облаги... Вие сега можете да помогнете на ваш приятели като го уведомите, че лимоновият сок е полезен в превенцията на болестта. Неговият вкус е приятен и не води до ужасните последици на химиотерапията. Колко много хора ще починат докато се държи тази дълбоко пазена тайна, която подлага на риск ползите на мултимилионерните огромни корпорации? Както знаете, лимоновото дърво е познато в негоните вариации като лимон и лайм. Вие може да ядете плодовете по различен начин: да ядете вътрешността на плода, да изстисквате сок, да приготвяте напитки, сорбети, сладкиши и т.н. Той е познат с многото си достойнства, но най-интересното от тях е ефектът, който провежда върху кистите и туморите. Това растение е доказано средство срещу всички типове рак. Някои казват, че е много полезен за всички варианти на рака. Смята се също, че е антибактериален спектър срещу бактериални инфекции и гъбички, ефективен срещу вътрешни паразити и червеи, той регулира кръвното налягане, което е много високо и е антидепресант, борейки стреса и нервните разстройства.
Източникът на тази информация е удивителен: Идва от един от най-големите производители на лекарства в света, и казва, че след повече от 20 лабораторни теста след 1970 г., резултатите от екстрактите показват, че: Лимонът унищожава зловредните клетки на 12 вида рак, включващи дебелото черво, гърдите, простатата, белите дробове и панкреаса... Съставките на лимона показват, че той е 10000 пъти по-добър от продукта Adriamycin, лекарство обикновено използвано за химиотерапия в света, забавящо растежа на раковите клетки.
И какво е още по-поразителното: Този вид терапия с екстракт от лимони само унищожава зловредните ракови клетки и ве въздейства върху здравите клетки.

Institute of Health Sciences, 819 N. L.L.C. Cause Street , Baltimore , MD1201"

http://www.google.bg/search?q=Institute ... +of+Health
Споделям този пост от друг форум!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Цитат от темата - Съмнявате ли се в ТЕС?
Татяна Тотева написа:Откриха ми ММ/рак на кожата/. След премахване на лимфни възли, дясно ингвинално 04.10.2010г., на 29.11.20110г. имаше съмнения отново за метастази в същата област. Беше ... и аз не знам какво всъщност беше, но ще Ви кажа какво се случи.

nikimm ми предложи помоща си и аз я приех. Дойде в къщи в събота 14ч. работи с мен до около 17ч./примерно/, след което започнаха остри болки в същата област, и така ден след ден, с болки и антибиотик, с възпаленеие в областта на операцията. Ходене на лекарска комисия в онкологията /трябваше да я изчакам до четвъртък/ и т.н... В крайна сметка, преди да вляза в Пирогов, в петък сутрин операцията ми "цъфна", зейна дупка, пробойна Ви казвам, и отвътре изтече зелена гадост, колкото яйце./Извинявайте за подробностите/.
В Пирогов ме почистваха и всичко както му е редът. Хистологичния резултат показа "некротизирал лимфен възел", аз видях доктора като бъркаше и го извади и вика "я да видиш какво си намерих" и излезе точно това, което очакваше. Стоях там 5 дни и провех само и единствено ТЕС под наставленията на Ники ММ /"да изтече всичко, което е там, и най малката част, най скритите и мини ракови клетки,да се изтръгне и изтече през дупката, и др. подобни неща в този дух/.
Резултата до днес е ОК. До сега съм чиста.
Според д-р Хамер/може да бъркам буква/ тези заболявания протичат през студена и топла фаза. Първата е деленето на клетките и образуването на тумора /метастази/ и втората е оздравителния процес, който протича със възпаление.
Това преживях с ТЕС. А какво ли щеше да е без него ? Вие как мислите?
Няколко месеца след това, го правех всеки ден /започнах с изчистване на ПО, бях задръстена/, колкото имах нужда, после нащата, се успокоиха и пак правя ТЕС, но при нужда или при някакъв дискомфорт, за който нямам причина, или обяснение. Бих искала това да стигне, до хората които искат нещо да им помогне / или мислят, че вече нищо и никой не може да им помогне/, но не знаят какво е то, също и до хората, които са съмняват в ТЕС. Помогнете си сами с ВЯРА и ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз лично познавам доц.Цекова,която е най-добрия химиотерапвт в България,и тя ми е казвала,че химиотерапията съкращава животът на болните от рак .Факт.Баща ми е коремен хирург и оперира само ракови заболявания в съответната област.Той лично ми е казвал,че това което прави,е извън всякакви природни закони.Областа засегната от рак е най уязвима,самото отваряне на стомаха е убийствено за пациента.По време на хирургичната интервенция се вкарват около 6500 микроби,колкото и стерилна да е обстановката.С две думи,много противопоказно е ,да се оперират пациенти с диагноза злокачествен тумор(рак).Но така са им наредили от горе на хирурзите,и те изпълняват.
За тези които искат да прочетат още интересни неща и информация,ето и линка:
http://www.xnetbg.com/new/forum/index.p ... 0.html#top
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
meriand
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Фев 2012 12:32

За рака, содата и Предизвикателството

Мнение от meriand »

След два месеца четене и учене из форума, имам и какво да предложа. Малко инфо за метода на доктор Симончини. Всеки който иска може да получи консултация на адреса му в Рим (Via della Maratona, 13). Телефонът и електорнният му адрес се намират в нета. Консултацията струва 150 евро. Оттам нататък евентуалните процедури, които не знам къде извършва, не видях манипулационна край кабинета му. Той прилага содата директно върху раковото образование, където е възможно разбира се/ чрез впръскване, промивки, катетри. При мен не бе приложмо така че ме подкани енергично да ме оперира негов екип в Белград срещу 11 000 евро, като ме увери,че това е най/добрата цена на пазара. Не искам да добавям подробности, само ще кажа че се наложи да ТЕСам една седмица за да си върна равновесието след тази среща. Споделям информацията защото видях, че има интерес, а май аз съм единствената засега българка, която се е срещала с въпросния доктор и разминала се с метода му.
Всъщност по -важната причина за поста ми е, че приключих току що едномесечно Предизвикателство към диагнозата ми Карцином на шийката на матката-доста напреднал, нещо се плашат лекарите да го оперират. Понеже не е заболяване с лесно анализиране...не мога т.е. да си насроча сама ядрено магнитен резонансSmile) не знам какъв е резултата по диагнозата. Но искам да споделя, че в емоционално отношение съм много по-стабилна и уравновесена. Енергията ми се повиши и изглеждам много по-здрава ...така се и чувствам! Преди Предизвикателството направих един цикъл лечебно гладуване по Ковачева и след захранването не се върнах към готвеното хранене. Храня се със сурови зеленчуци, ядки, студено пресовани масла, пресни сокове и много, много, много вода. Медитирам и практикувам Петимата тибетци. Взимам антиоксиданти. Не ми предизвика никакъв душевен катарзис-засега- ТЕСането. Но с лекота се справя с редките пристъпи на паника. От четенето из форума разбрах, че мога спокойно да продължа да Предизвиквам, но се питах дали това ще е по-силния подход или примерно Техниката на конфликта или на Избора? Какво бихте ме посъветвали изобщо в този случай.....
За да приключа първия си пост искам да кажа, че без рационална причина много вярвам в ТЕС и благодаря на Иван за споделеното знание и отзивчивостта и на всички вас, които пишете и споделяте резултати, болки и съмнения... Невероятна общност сте!

П.С. Постнах на две места, защото късно се сетих, че има и тази тема.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Много се радвам,че написа този пост,който ще е от полза да внесе някаква яснота за доктор Симончини и неговият на пръв поглед прост и елементарен метод на лечение,а тук цифрата 11 000евро смея да кажа е доста фрапираща и не по силите на всеки да си позволи подобна операция.
Успех в начинанието което си започнала и ако можем да помагаме с някакви насоки тук предполагам си наясно,че можеш да разчиташ.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

meriand, ти си невероятната!Благодаря ти!За куража!
Колкото и да ми се иска, наистина няма как да ти дам съвет в случая.Честно, като прочетох това дето си писала , мога само да вземам пример от теб :D
Не ми предизвика никакъв душевен катарзис-засега- ТЕСането.
Това някой път не се усеща, просто промяната идва почти неусетно, някой път е много..катарзисно!Мое мнение.В смисъл от опит.Та според мен карай както си я подкарала, т.е. както ти си го усещаш най-добре.Това за което се сещам е да те насоча към темата за ГНМ и "Литература за причините на заболяванията"-ако не си стигнала до там-там може да поровиш.Ама не е задължително, според мен де,ако не се откажеш и продължиш с ТЕС то само ще се покаже.
Успех!с теб сме!и пак благодаря!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
meriand
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Фев 2012 12:32

Мнение от meriand »

Добро утро и благодаря за бързите отговори! Ами дано послужи някому информацията на д-р Симончини, това, че не е била приложима за мен, не значи, че друг не може да се възползва.
А литературата за причините за заболяванията мисля, че съм изровила вече всичката достъпна… Мисля. Че съм и наясно, до голяма степен за защо-то. Остава да се работи по въпроса. Животът продължава и си е прекрасен. Пътят към живеенето идва понякога дълъг, излишно дълъг…Добра седмица!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

meriand ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ! Виждам много силен характер употребен по предназначение :lol: :D
Пробвай и техника на избора и ТКФ може само да ти стане още по-здраво и ведро. Доколкото усещам си хванала здраво юздите на живота си и се оправяш, ще намериш и верния ЗА ТЕБ път, просто опитвай и се вслушвай в тялото си и душата си! Ти май си първата тук, която се е взела в ръце и споделя личен опит и работа при "диагноза рак"
Пиши пак, моля те!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Meriand, благодаря, че сподели. Започни ново предизвикателство само че за случки от миналото. Направи си списък с негативнислучки в периода 5 години преди началото на заболяването ти и чисти по 1-3 случки на ден с ТКФ. Пиши пак след месец. Е, може и по-рано.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
meriand
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Фев 2012 12:32

Мнение от meriand »

Благодаря ви отново на всички за куража! Не очаквах чак така да ми поникнат криле от одобрението :) , но резултатът е ново нахъсване…много положително заредено. Всъщност гледам да не внасям негативизъм в нищо,което правя или мисля. Работя върху себе си от почти …абе достa:) години и мислех, че съм изчистила старите си емоционални травми. Очевидно съм пропуснала нещо…като любовта към себе си, например. И кой знае колко друго, което вярвам чрез ТЕС ще разбера и разчистя.
Въпрос към съвета на Иван: Не разбрах как да съчетая Предзвикателството към случки от миналото с ТКФ за тези случки. Извини ме, мислех го и така и инак, ама пак не ми стана ясно. Една настройка с общо адресиране към миналото и междувременно работа с ТКФ?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Не очаквах чак така да ми поникнат криле от одобрението
Всъщност гледам да не внасям негативизъм в нищо,което правя или мисля.
Работя върху себе си от почти …абе достaSmile години и мислех, че съм изчистила старите си емоционални травми. Очевидно съм пропуснала нещо…като любовта към себе си, например. И кой знае колко друго, което вярвам чрез ТЕС ще разбера и разчистя
ТЕСай подчертаното по отделно!-мое предложение плюс другите от другите.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор