Рак и много повече.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:
детериорира
Какво значи тази дума?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Влошава се. Чуждица от английски. (Deteriorate)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Луиз Хей-Излекувай живота си:
"РАКЪТ е болест, причинена от дълбоко възмущение, което изпитваме продължително време, докато то буквално разяде тялото ни. Нещо, случило се в детството ни, унищожава чувството ни за доверие. Това преживяване никога не се забравя, човек живее, съжалявайки себе си, и му е трудно да установи и поддържа дълготрайни, съдържателни взаимоотношения. Поради тази система от убеждения животът изглежда като една поредица от разочарования. Усещането за безнадеждност, безпомощност и загуба прониква в мисленето и става много лесно да обвиняваме другите за всичките си проблеми. Заболелите от рак също са и много самокритични. Според мен тайната на лечението на рака се крие в това да се научим да обичаме и да приемаме себе си."
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Преди две години,загубих човек който ми беше като втори баща,причината е рак и тогава си казах,че искам да открия истината за това дали няма начин как да се лекува тази болест!Желанието е истинско и голямо и виждам,че от тогава до сега извървях един път,през който научих и разбрах много неща,но най голяма заслуга за това да стигна до голямата истина има ТЕС,информацията от форума и комуникацията ми със всички вас тук!
Закона за привличането и мисълта работи в пълна сила,искам значи мога!Човек е важно само да иска и да тръгне да търси,защото който не търси той не намира!
Както се казва няма нищо случайно!Ето сега част от едно изказване,което прилагам тук като нещо което се надявам да бъде прочетено и най важното,разбрано и осъзнато от все повече хора:
В своята ежедневна практика се опитвам да помагам на хората, които се нуждаят и търсят моята помощ. Приемам хора с всякакви заболявания и рядко връщам някого. Опитваме се заедно с тях да намерим причината и да решим проблема. Повтарям, заедно, защото всеки сам трябва да се включи в намирането на причината за своето заболяване и да съдейства за отстраняването и. Така, заедно, ние можем да отстраним причината и да премахнем болестта. Често им напомням за това, как един древен лечител казвал на пациентите си: „Сега сме заедно аз, ти и болестта. Ако ти застанеш на моя страна, заедно ще победим болестта. Но ако застанеш на страната на болестта, аз нямам никакви шансове”. Когато хората са разумни и се включат в общото дело, то обикновено завършва успешно. Включете се и вие. Помогнете ми да ви помогна.

Обикновено като се разболеят, хората обвиняват за това лекарите, здравната реформа, министъра на здравеопазването, лошото време, близките си и всички други, но не и себе си. Истината обаче е, че когато човек има здравословен проблем, първо трябва да потърси причината в себе си, в своите мисли, емоции и дела. Ако причината се намери и осъзнае от пациента, това означава, че той вече сам поема отговорността за своето здраве, че осъзнава своята отговорност и вина за своето заболяване. Премахне ли се причината, премахва се и заболяването. По друг начин не става. Аз мога да премахна някакво заболяване, но ако човекът не осъзнае вината си и не помогне да премахнем причината, заболяването ще се върне отново и с още по-голяма сила.

За това осъзнаване обаче, е необходим достатъчно голяма духовна култура (опит и знания). Затова китайската медицина казва: „Няма нелечими болести, има нелечими хора”. Тоест всичко може да се излекува, но не на всеки. Премахвал съм всякакви заболявания, когато хората са ми вярвали и обратно не съм успявал да се справя и с най-простото заболяване, ако пациента не ми вярва.

Вярата е изключително важно условие при ползването на нетрадиционни методи на лечение. Вярата във възможностите на тези методи, вярата в искреността и силата на оказваната помощ и не на последно място, вярата в Лечителя. Успявам съм да помогна на всички, които не само се нуждаят и търсят моята помощ, но са готови и да я получат. На тези които казват „Какво ли не опитах, да опитам и това” трудно мога да помогна, защото това за тях е поредният „неуспешен” опит.

За съжаление този начин на мислене, изобщо не е добър за тях. Всъщност със своето недоверие, те сами затварят вратите и не допускат помощта да дойде при тях. Народа е казал: „Когато не вярваш, и Господ не може да ти помогне”. Имал съм и случаи, когато такива хора казват: „Аз знам че на мен никой не може да ми помогне, но идват ей така – за да опитат”. Горко им ! Или, „Моето заболяване е много сложно и страшно и на мен никой не може да ми помогне”. Просто, нямам думи ! Лошото е че е невъзможно такива хора да бъдат убедени по какъвто и да е било начин. Мисленето им трябва по-скоро да е „Опитах много неща, но този път вече трябва да стане”. Тогава във вашите очаквания, този опит ще бъде различен от досегашните и ще има успех.

Запомнете от мен – всичко се лекува ! Подгответе се преди да дойдете при мен или при когото и да е било. Попрочетете това онова, запознайте се с различните методи, посъветвайте се с приятели. Освободете съзнанието си ! Проучете, ако имате възможност и се запознайте, дори и задочно с различни лечители. Този който ви допадне и привлече по някакъв начин е вашият Лечител. Отидете при него и му вярвайте! Приемете всичко, което ви каже, направете всичко каквото е нужно – повярвайте му! Той е вашият човек! Вашият Лечител! Той ще ви помогне! Послушайте сърцето си!
Прилагам и линк от където е информацията:
http://www.po-zdrav.com/2010-08-27-08-4 ... 4-17-59-26

И тук два клипа,вторият не е преведен!В него се показва как за две минути се стопява тумор!
http://vbox7.com/play:ee71093c&start=44&r=emb
http://www.youtube.com/watch?v=fmMNlmn1 ... re=related

Аз напълно твърдя,че традиционната медицина не е в състояние с методите си да се справи с тази болест!
Първо,не лекува причината което е най важното и второ,от пърият клип се вижда какъв е ефекта на медикаментите които се предлагат,като това би могло да се отнася и за химиотерапията и лъчетерапията!
За съжаление,все по вече хора търсят решението на проблемите си от някой друг,а не те самите да се справят и борят,тези които сами са си направили и довели до това състояние!
Щастлив съм,че съм един прогледнал,осъзнат и духовно извисен до някаква степен човек,чувствам се силен и сигурен в себе си,че това което аз си правя го правя само и единствено за мен!
Информацията надявам се,че е полезна и ще помогне на хора в нужда!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.magnezij.com/bg/rak.html
Полезна информация! :wink:
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Попаднах неслучайно :) на тази медитация. Сигурна съм, че може да се съчетае с ТЕС и всичко, което човек прави за себе си.

Лечебна медитация с използване на цветове

1. Започнете с успокояване на съзнанието си. Простете на хората всички истински и предполагаеми постъпки, с които са ви навредили. Отделете пет минути за пречистване, в които визуализирайте цялата си отрицателна мисловна енергия, включително страховете, свързани с болестта си, като черен цвят. Представете си прахосмукачка, която се придвижва от върха на главата до ходилата на краката ви, всмуква мрака на вашата болка и страдание и освобождава тялото ви от него.

2. Сега създайте светлосин ореол над главата си, представляващ духовния ви водач, когото викате на помощ, мислено изпращайки послания за обич. В продължение на още пет минути се съсредоточете върху дишането си и бройте вдишванията и издишванията. Внимателно ги регулирайте, докато мислите за спокойствие и се отърсвате от напрежението. Искате да хармонизирате дишането си с ритъма на тялото.

3. От този момент започнете да мислите за своята по-висша съзнателност като издуващ се бяло-златист балон, който ще закриля тялото ви. Мислено си кажете: „Искам тази част от мен, която е безсмъртна, да защити смъртната." Сега започнете най-дълбоката си концентрация. Ще изтеглите чистата бяла светлина от балона и ще я изпратите като мощен лъч към органите на тялото си. Силата на имунната ви система е в белите кръвни телца. Представете си ги като сапунени мехури, които се движат из тялото ви. Мислете как белите мехурчета атакуват черните ракови клетки и ги разбиват със силата на светлината, която побеждава мрака.

4. Ако сте подложени на химиотерапия, подпомогнете това лечение, като изпратите виолетов лъч, подобен на светлина от инфрачервена лампа, до всички части на тялото си. Това е духовният цвят на мъдростта и душевната сила.

5. Сега насочете зелен цвят към увредените от рака клетки. В най-трудните периоди бихте могли от време на време да смесвате този цвят със синьото сияние на водача си. Изберете предпочитан нюанс и мислете за зеленото като за течност, която съживява органите ви.

6. Последната ви стъпка е още веднъж да създадете синия светлинен ореол около главата си, за да укрепите умствената сила и издръжливост на отслабналото тяло. Разстелете го по очертанията на тялото си като защитна обвивка. Почувствайте лечебната сила на тази светлина на любовта и отвътре, и отвън. Внушете си, че сте в състояние на пълно спокойствие, и завършете, като си преповторите някоя мантра, например: „лекувай, лекувай, лекувай".

Д-р Майкъл Нютън

Изображение
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Прилагам линк за метастазите според ГНМ:
https://sites.google.com/site/germanska ... etastazite

Според мен информацията е ценна и полезна!Иване мисля,че точно за това си и говорихме?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Burzynski: Cancer Is Serious Business
Филм, който трябва да се гледа.
Има го в http://kolibka.com/2.html
със субтитри.

Др. Бурзински лекува рак в терминален стадий със свой метод, без негативни странични ефекти. Използва вещества от урината на здрави хора, които вкарва в кръвта на болните от рак. Той успява да излекува средно около 25% от хората с които работи. Това са случаи, от които официалната медицина се е отказала.
Лечението с Антинеопластони (активните вещества извличани от урината, с които лекува Др. Бурзински) продължава няколко месеца.
Филмът е интересен не толкова с метода на лечение, а с фактите изложени по отношение на действията и практиките на официалната медицина.
Този филм ТРЯБВА да се гледа от всеки, който все още вярва, че официалната медицина има интерес от това хората да бъдат лекувани и да са здрави.
Последно промяна от ivangp на 02 Сеп 2011 16:25, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Искам да споделя нещо което се е случило днес в болницата!
Жената за която писах в моята тема,с многото проблеми след операцията от рак на дебелото черво,се появява вдигане на температурата и имайки предвид проблема със кръста,лекаря казва че трябва да се отиде на място и колкото и да е трудно транспортирането до болницата,все пак отиват и правят снимка на бял дроб,после са искали да и направят снимка на някакъв нов уред,но не могли да го настроят,а понеже приятелката ми е рентгенов лаборант,се смайва какви снимки правят и как изобщо може някой да види каквото му е нужно и се пита наум,ако дойде някой в по тежък случай и му кажат,ами не можем да настроим апарата,какво правим.Лекарят който я оперира,казва че трябва да се направи един скенер да се види да не би да има метастази в гръбначният стълб,а проблема с кръста е още преди операцията и и след това са ходили на криволак,дори и в колата седнала е успял да освободи до колкото може някой друг нерв и сега положението е коренно различно,но ето пак какво си знаят лекарите.Скенер,метастази и химиотерапия,а интересно разсейки във гръбначният стълб ако има какво прави човек?Свободни съчинения,като го чуе това как да им има доверие на докторите и да им се довери?
Преди операцията бях лично на разговора когато каза,че след операцията,ще се грижи физиотерапевт да я раздвижва,само един път една жена отишла и нищо съществено не е правила.И ако човек се впрегне на подобни приказки,как няма да изпадне в шок и да започне да си мисли пак само за неприятности?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Друга жена,с рак на пикочният мехур,оперирана и минава време!Болки,които не спират и в един момент се усеща дори как тумора нарастнал и видимо се виждал по корема и,отива в Сф и къде ли не пак я пращали,гледали и т.н. и имало някакъв лекар,който се водел специалист 4 в 1,и той извършвал по рискови операции и казал,че вероятността за нея е 50 на 50%.След това жената тръгва на своя отговорност е казала,че иска да се оперира с трима кръводарители за Сф,но като я виждат какво е положението,доктора се отказва и не я оперира.
Аз от доста време и бях казал,да се обади на Станчо Станев.Е сега вече като няма друг вариант с лекарите,освен химиотерапия която се започна в началото на седмицата и не съм в течение какво се случва,все пак отива на 4лични сеанса при него.Още на първият каза,че болката докато е била при него изчезва,после пак я има,но е по друга.Усеща и промяна в това,че е започнал да омеква и да спада,дори и е правил нещо за стреса от което не можела да спи спокойно,слагайки ръката си на слъчевият сплит,казва че след това и се доспива и когато се е прибрала е спала 3 часа,което за нея е много.И тук пак опираме до това какво си избира сам човек!
Самата тя е видяла за 4 сеанса какво се променя в лечението,което не е вредно и няма негативни последствия,но ето избира и химиотерапията,нещо което за много от вас сигурно е ненужно при успехите и промяната които настъпват за толкова кратко време.
Споделям всичко това от опит за да се разбере от тези които четат темата,колко помагат лекарите в този проблем,който се оказва все по често срещан и започваме да се превръщаме в ракова държава!
Жената знае за ТЕС,казвала ми е че си прави,както и има материали за четене относно ГНМ за химиотерапиите и други неща в тази насока по проблема за рака,Преди операцията сме си говорили за това,че лекарите не лекуват причината,наясно е с това и въпреки всичко,психиката и се срива и всичко търпи развитие,което не е в нейна полза,но това та го реши,като аз и казах още тогава,следвай интуицията ти!Ако съм споделял нещо,се определях като будната и съвест,не искам да и въздействам,само казвам погледано отстрани как изглежда ситуацията и разсъждавахме заедно!Лично аз не се надявам на нещо хубаво с тази химиотерапия,но никой не може да промени и направи каквото и да било,жената сама си направи своя избор!
Дал съм и за ТЕС декларации които взаимствах от тук написаните които Иван е написал в двете теми за рака,за което съм му благодарен,както и селен и магнезиево олио!
Ако науча нещо от то какво се случва,ще пиша отново!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Сия
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Окт 2011 15:41

За Станчо Станев

Мнение от Сия »

Здравейте,

Със закъснение се включвам с коментар за Станчо Станев. Миналата седмица ходих с проблеми при този господин. Препоръча ми го един приятел. Имах оплаквания от болки в десния крак и дясната ръка, както и изтръпване на същите. Преди това бях на невролог и тъй като проблемите ми не бяха отшумели съвсем реших да отида и при Ст. Санев. Той ми каза,че имам възпален нерв. Лечението му се състоеше в силно притискане на нерва от кръста до коляното на различни места и по ръката на различни точки. Това ми струваше 60 лв., а болките след това се засилиха.:( Така вече цяла седмица. Днес реших да му се обадя, при което той ми каза:"Не би трябвало да е така.Трябва пак да дойдете при мен.".
Моят съвет е: Не ходете при този човек!!! За мен е мошеник.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вие отидохте ли отново след като ви е предложил или си помислихте,че отново това ще ви струва 60лв и решихте,че след като от едно ходене не ви е помогнал е вече мошеник?Вашият приятел за да ви го препоръча явно е имал нещо предвид,а сега излиза и той,че ви е подвел и пратил при не когото трябва.
Нали си давате сметка,че повечето доктори в такъв случай излиза,че масово са мошеници,а вие самата сте минали първо през тях докато стигнете при него.
След като пишете във форум за ТЕС,сега остава да пробвате и сама,да видим когато всичко е във ваши ръце какво се случва! :wink:

Нека не спамим темата със подобни дискусии,а и нямам желание да адвокатствам на Станчо Станев!Лично аз имам и друга информация,която не смятам за необходимо да я разтръбявам тук и за мен в никакъв случай той не е мошеник.Много хора прибягват късно или в краен случай към алтернативните методи на лечение,след като видят,че традиционната медицина не помага,ако се влоши човек,или настъпи така известната лечебна криза почваме да обвиняваме алтернативите,че не лекуват,лечителите били мошеници и т.н.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

Пари би трябвало да се взимат за свършена работа!!!
Колко пъти по 60лв. ще даде и за какво???
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гената иска да каже, че не е сигурно че Станчо Станев е щял пак да й иска 60лв. Той просто й е казал да отиде отново. Не е казал: "Ела пак и пак ще ти струва 60лв." :idea:

Хубав пример за това, как ние сме склонни да генерализираме информацията без да конкретизираме и изясняваме какво точно иска да каже другия. Това много често води до разпри, недомлъвки и маса негативни емоции. Както и в случая.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Точно това исках да кажа,че не само в този случай,точно той,за подобно нещо няма да вземе отново пари!Лекарите ако трябва да вземат пари за свършена работа................ :wink:
И да спомена един друг интересен парадокс!
Ако някой иска малко пари или кой колкото прецени и може да даде,а да не говорим пък да е без пари,пак не е добре.Трябва да е скъпо,за да има сигурност в ефекта на лечението!
Ето това е начина по който мисли българина!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор