Рак и много повече.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Хранителните добавки с антиоксиданти, толкова модерни в последните години, по-често причиняват рак, отколкото го предотвратяват. Революционното твърдение е на Джеймс Уотсън, Нобелов лауреат за медицина и един от съоткривателите на структурата на ДНК. Професор Уотсън сам определя изследването си върху антиоксидантите като "една от най-важните ми разработки".

http://www.bgonair.bg/bg/news/tehnologi ... sidantite/
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Интересно обяснение какво причинява ваксината за рак на шийката на маката Гардасил:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... J0ASukpj2Y#!

Ето и едно друго интересно интервю с човек,който проговаря за това,как фармацефтичните фирми се отблагодаряват на докторите за дистрибуцията на лекарствата им:

http://bnt.bg/bg/news/view/53844



ИСТИНАТА ЗА РАКА – ФАРМАЦЕФТИЧНАТА ИНДУСТРИЯ ПРЕЧИ ДА СЕ ОТКРИЕ ЛЕКАРСТВО
http://alterinformation.wordpress.com/2 ... 0/0221433/
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

От десетилетия, изследователката Мина Бисъл се е занимавала с революционна идея - че раковата клетка не става автоматично тумор, а всъщност, зависи от обграждащите я клетки (нейната микросреда), които дават насока как да се развие. Тя споделя два ключови експеримента, които доказват, че преобладаващата теория за растежа на рака е грешна.

http://www.ted.com/talks/lang/bg/mina_b ... ancer.html
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.ted.com/talks/david_agus_a_n ... ancer.html

Дейвид Ейгъс обяснява, че по традиция лечението на рак е било късогледо съсредоточено върху провинилите се индивидуални клетки. Той предлага нов, интердисциплинарен подход, при който се използват нетипични лекарства, компютърно моделиране и протеинов анализ за лечение и анализиране на цялото тяло.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, за пореден път те моля, не бълвай просто информация, поне в този форум! Дай някакви идеи, с които хората могат да си помогнат.

С какво могат да ми помогнат последните ти няколко поста, ако съм болен от рак?
Според мен, могат само да ме объркат още повече.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иванееее?! .....Не е луд този, който яде зелника, а този който му го дава-стара българска поговорка. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,ако аз съм болен и влезна в гугъл за каквото и да е друго заболяване излиза не малко по обем информация за какви ли не методи,средства и техники за лечение.Какво прави човек в океан от информация и неща които ти предлагат лечение?
Филми за успешно лечение на рак в случая виждаш има не един,а методите са различни.Интересното е,че се говори в повечето за успех,но след това как и какво се случва с хората няма как да знаем,както и други детайли,които аз искам да знам,но е излишно и да ги коментирам.
Все още се поства прословутият д-р Симончини и метода му със содата.Когато постна поста от този форум на единствената българка срещнала се с него и нейният случай,хората се изненадват и казват,че е интересно.Питал съм,след като е толкова добър и ефикасен метода му и за хората е евтин,досега никой не се похвали,че се е излекувал по този начин?
Когато споделя информация от този форум,която намирам за ценна,преводите ти в началото на темите и това,също и не по малко интерсната информация и за ГНМ в бг сайта,който ти дискутира и сподели с нас тук,хората започват да ме смятат,че много философствам и много зная.Сам знаеш какви хора имах около себе си,къде идваха на лечение по тяхно желание,имах някакви изживявания с проблемите им,но ако са решили да опитат и другата алтернатива за която аз съм споделил,то е било по тяхно желание,а не по мое.
Всеки сам в крайна сметка си решава какво да прави,а не това кой какво ще му каже.Има не малка част от хората които си се подлагат на традиционното лечение и краят е ясен.
Това,че публично се говори някъде на нови теми и се дискутират както с последните ми постове TED,не е ли добре да се научават и нови неща от водещи фигури,които явно има какво ново да ни кажат или ние тук в Бг да сме със всичко няколко години назад.
В крайна сметка от къде идва информацията до тук,от вън благодарение на преводи и хора,които отделят време за да ни информират за неща които работят в наша полза,но се крие информация и не е в интерес на големите да се знае това от нас.
В крайна сметка пари се печелят от проблемите на хората,а не от решението им.
И за да не продължавам още,ето една явно нова група във фейсбук,където се очаква да излезне скоро на пазара в книжарници Хеликон една нова книга за рака:
https://www.-----.com/groups/4354312 ... 7/?fref=ts
Явно книгата разкрива нови неща и ще започне да лекува хората,като даде една светлина по темата.Поне така ми се вижда от написаното в групата и човека който е админ,който се е излекувал и се бори за свръхздраве.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да добавя още,че ти спомена за едно предаване което си гледал,как жена се подлага на операция,защото доктора и казва колко може да живее без да оперира и колко ако се оперира,а не да и предложи да потърси и друга алтернатива и именно за това си започнал да споделяш за ТЕС.
Аз пък загубих човек,който ми е бил повече от баща болен от рак и си казах,че искам да разбера причината защо хората умират от тази болест и да споделям каквото науча и може да им е от полза.Спрях да се интересувам напоследък от болести и да чета книги,но явно от време на време се оказва,че намирам по нещо ново.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, за содата - добре, човек може да се пробва с нея, лесно се намира. Конопено масло също може да се намери или произведе от обикновения човек. Да мисли и ТЕСа ( визирам ГНМ) също може всеки, ама това в ТЕД кой обикновен българин може да си го позволи. Т.е. предните методи са насочени към нещо, което може да се приложи, а тази информация от ТЕД е просто информация, различна гледна точка, но неприложима от обикновения човек.
Да даваме информация , която подтиква към някакви действия, това ми е идеята. Казах ти го и преди. не просто информация, а приложна информация.

Не знам как така от време на време се натъкваш на разни неща, като ти пускаш по 4-5 поста на ден тук. Чудя се откъде намираш време за толкова четене и гледане в този интернет.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз мога да кажа,че съм инвестирал не малко пари и време за да търся лечение за проблемите със стомаха си и проблемната ми кожа.Доверявах се на хубави публикации и информации за какви ли не продукти,всичко е до време и после пак се почва.С ТЕС работя на друго ниво и просто вече мога да кажа,че успеха ми е много сериозен и дори това,че се сблъсквам в мрежата с хора,които за мен не са случайни се оказват един много добър помощник за да разбера до къде и какво е положението ми във вътрешният свят,от който зависи и това какъв е външният.
Два дена бях отново с криза,която бе подобна и на тази след лечението ми на Люляците,но ТЕС си е моето лекарство което ползвам и мога да кажа,че ме излекува вече от проблемите със стомаха.Снощи благодарение и това което взимам като информация от книгата на Лиз Бурбо за болестите успях да туширам за час режещи и адски неприятни болки спазми на стомаха,които след усилена работа върху осъзнати емоционални проблеми и работа с ТЕС ме бяха разчовъркали,но знаех само едно,че това показваше,че съм на правилният път.Е,изводът какъв е за мен.Вземай полезни храни,билки и каквото се сещаш от природата,но не си ли оправиш мислите и от тях да има контрол върху емоциите ти,няма лек който да те излекува,а ти да продължаваш да си същото дърво със същото мислене и поведение което си бил и преди.
Кой как си какво ще работи сам си намира и избира,аз намерих ТЕС,доверих му се и започнах да работя върху себе си,за да променя това което бях преди,няма как да не благодаря отново на всички тук,кой с подкрепа,кой с критики,но най-важното е-желание,търпение и упоритост.
Всичко това един се възнаграждава!
Продължавам да работя с ТЕС и да се радвам на промяната си!

Красива жена,модел която се храни здравословно,около 70% от храната и е сурова,а не термично обработена заболява и разбира,че всъщност причината за болестта е друга,а не това какво яде.
Ето повече за нея:
http://www.thejourney.com/
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://lechitel.net/%D0%BB%D0%B5%D1%87% ... %8F%D0%B1/

Варненка пребори рака със стара изпитана рецепта-Сода за хляб, разтворена в мляко, топи метастазите
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Жената, която накара раковите клетки да се самоубият

Една жена доказа, че ракът на гърдата може да бъде победен с шепа подправки и специално подбрани храни

Тя ръси ястията си щедро с куркума, вместо да трови организма си със силни лекарства. Мис Сиуърт е доказателство за онова, което може да направи силната воля за живот, комбинирана с правилно хранене и балансиран дневен режим. Историята на Вики е история на една смела и упорита жена, открила най-естествения начин за своето оздравяване.
Изцелението си тя дължи на онова, с което се храни. Диетата на Мис Сиуърт не включва млечни и месни продукти, съдържа замразени плодове и зеленчуци и подправки като чесън, куркума и джинджифил.

http://www.prekrasna.bg/jenata-koyato-n ... amoubiyat/
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://lechitel.net/edin-po-razlichen-m ... henie-rak/
Надеждата умира последна – един метод за лечение на рак от нетрадиционната медицина

През последните години се говори за възможностите на Палиетивната медицина. Това означава грижа за неизлечимо болните пациенти (иноперабилен). Те най-много се нуждаят от надежда, а е необходимо тя да се подхранва не само с думи, но и с реални действия. На тези нужди отговаря нетрадиционната медицина, която има успехи при лечение на някои болести.
Предлагаме ви методът на Николай Шевченко за лечение на рак чрез нерафинирано слънчогледово олио и чист етилов спирт.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

В последните месеци в Кюстендилския край се говори за лечителя Димитър Скендерски, дето се справял с рака по негов си начин. “Не ползвам лекарства и унищожавам всички ракови клетки, независимо къде се намират. Не мога да влияя на сърдечносъдовата система и на нервите. Излекувал съм много хора, отписани от докторите, хора, на които им предстоеше ампутация на крак или премахване на други органи, с тумори в главата и др. Докторите ги знаят най-добре - те са минали през тях... За болните с рак аз съм последната им надежда! Относно метода, ползвам чиста електрическа енергия, без да увреждам други органи”, каза г-н Скендерски пред репортер на в. “Доктор”. Ето какво още ни разказа за метода си на лечение известният кюстендилски лечител.



http://www.blitz.bg/article/33011
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

левкемия и трансплантация на стволови клетки

Мнение от pep4e »

Здравейте!Имам следния въпрос....Мой познат има диагноза левкемия,в рецесия е,и го подготовят за трансплантация на стволови клетки от донор.Тъй като сега е подложен на подтискане на имунната система,за да приеме донорските клетки,възможно ли е и има ли смисъл от прилагане на Тес?Знаем ,че техниката балансира имунната система,за да се справи сам организма,дори въпреки химиотерапията и лъчетерапията,и той разчисти доста негативизъм в себе си.Но сега да продължи ли или да спре заради трансплантацията,и изобщо какъв е съвета?
Публикувай отговор