Шум в ушите Тinnitus

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Re: пример

Мнение от гената »

itspec написа:Здравейте,
четох книгата, почти целия форум и прилагам методите. Срещмах тази тема и бих искала да попитам какъв пример за визуализация да ползвам за висикочестотен шум?
Освен, че мога да си представям повреден адаптер за лаптоп (сигурна съм, че издава такъв звук), къде в природата се среща, за да използвам "природна" 8)?
Според мен е по добре да споделиш какъв е проблема ти!Този въпрос едва ли може да даде яснота към и за какво да ти се помогне! :idea:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз не разбрах какъв ти е проблема и за какво ти е тази визуализация за високочестотен шум?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
itspec
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Юни 2011 09:48

Мнение от itspec »

Явно не сте свикнали да ви задават конкретни въпроси ...
Очаквате хората да са неуверени, хленчещи, обезверени, не мислещи със собствената си глава и чакащи да се притече някой да им помогне за 20 дни, но ако може и за 20 секунди ... аз не мисля, че имам проблем, а възможност да се справя с предизвикателсво появило се по пъта ми :arrow: към самата мен

Та така - опитвам се да намеря визуализацията за "висока честота"
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Да разбирам ли, че се опитваш да се сдобиеш с Tinnitus посредством визуализации? Защото не се сещам за друга причина някой да иска да визуализира шум, може би ако е глух, но тогава би визуализирал, че чува реч, а не високочестотен шум :roll: .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И какво е това Предизвикателство дето се е появило на пътя ти? Високочестотен шум за мен може да означава много неща. Какво означава за теб, дай примери, колко херца е високочестотен и какво разбираш под шум. Ако не искаш помощ, а искаш да се заяждаш, мисля, че трябва да търсиш отговори на въпросите си другаде.

Твърде малко и неясна информация даваш за да мога аз поне да ти отговоря.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Прилепите?! Колибрито, Космосът...
Ти искаш или не искаш, да чуваш този шум?! Ето това не става ясно от поста ти. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
itspec
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Юни 2011 09:48

Мнение от itspec »

Alisa написа:Прилепите?! Колибрито, Космосът...
Ти искаш или не искаш, да чуваш този шум?! Ето това не става ясно от поста ти. :wink:
Благодаря ви, Алиса. Аз също се поразрових и открих
- тревожни сигнали на мишки, отделени от майка си
- пчелите
- делфини и някой китове
но наистина твоя отговор ми е по-ценен ".... Колибрито, Космосът..."
Благодаря отново!
lenti4ka
Участник
Мнения: 36
Регистриран на: 31 Дек 2011 01:23

Мнение от lenti4ka »

Искам само да добавя, че според ГНМ тинитусът е конфликт от нещо, което човек не иска да приеме, не иска да чуе и се стреми да го заглуши.
При мен се получи преди две години. Не можех да спя. Тогава не знаех за Тес и правих упражненията и техниките на Норбеков от книгата му Уроците на Норбеков. Има и специално упражнение за тинитус. От точка на главата отзад на тила излиза топлина в права линия към двете уши. Топлината излиза от ушите и после пак се връща към точката. После същото само че топлината се движи по прави спирали. После с прохлада.
Смених и диетата, правих си утвърждения по Луиз Хей за тинитус, не говорех по телефона с това ухо, избягвах ТВ, пих концентрирано гинко билоба, рибено масло, селен и цинк.
Шумът изчезна.
Края на миналата година след много стрес за здравето на детето ми пак се появи. Степента е много ниска засега. Не съм правила нищо все още, защото след този стрес ми се появиха и други заболявания и се боря с тях засега.
Мисълта ми е, че лек има, човек трябва да работи за него. Аз досега най-големи успехи съм постигала, когато атакувам проблемът комплексно, с всичко, което знам.
Публикувай отговор