Автоимунни заболявания и антитела

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Yanbibiyan
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Юли 2008 16:35

Мнение от Yanbibiyan »

Basted написа:Ян Бибиян,ти явно си в начална фаза,за да нямаш симптоми,защото симптоми има и то ужасни-оплешивяване,сърдечни пристъпи,напълняване или отслабване,депресия,болки при преглъщане,задушаване,отоци.... :D Смея се защото са толкова много,че обхващат всички системи в организма-нервна,сърдечно-съдова и останалите...Всички заболявания на тази жлеза са лечими с изключение на Хашимото,което за нещастие го имам аз и сега лекарите ме карат да си чакам да остана без жлеза за да ми набутат две шепи лекарства,които да заместят всичките функции на щ.жлеза :roll: аз обаче смятам да им покажа среден пръст и за това започнах ТЕС,ще пиша повече когато имам ясен резултат,така се разбрахме с Иван :)
Здрасти,
не съм в начална фаза , а пред оздравяване и наистина бях позабравила някой от симптомите,които ти сега ми припомняш. Като казах,че няма конкретни симптоми имах превид,че не те боли един орган и за него да тесиш, а изцяло се чувстваш "като развалина" и се чудиш откъде да започнеш. И най-вече ,че самото заболяване е токова,че нищо не ти се прави...Обхваща те апатия и нежелание за живот.Затова те посъветвах да започнеш от мъзела :lol: . Като те чета ми звучиш като мен преди 3-4 години. Но това заболяване се лекува.Не се отчайвай. Аз не съм изпила нито едно хапче и не послушах нито един съвет от лекарите,според които е нелечимо и трябва веднага да се започне с хормонозаместваща терапия. Ето че вече четвърта година мина и ставам все по-добре. Така че дерзай. На правилен път си. Аз открих ТЕС наскоро и нямам много опит за споделяне с тази техника, но това което съм пробвала работи наистина. Опитай да комбинираш и с Норбеков, който е много подходящ точно за такива като нас. Прочети задължително и Луиз Хей "Излекувай живота си". Бъди сигурен ,че ще откриеш това,което на теб ти е нужно за да се пребориш с тази болест. Само не спирай да търсиш....И запомни -имаш тази болест "за твой късмет" Иначе нямаше да поемеш пътя на който си сега. Успех!
principessa

Мнение от principessa »

Здравейте и от мен! До колкото разбирам, ТЕС помага и при автоимунни заболявания. Мен ме мъчи Хашимото...невроза...немога да забременея от 2 години вече и страхотен яд на всичко и всички! Всичко това ме натоварва страшно много психически...Според мен всичко това е в основата на автоимунното ми заболяване, което се опитвам да преборя вече 1 година с всякакви методи /традиционни и нетрад-ни/ :( и вече страшно се изморих...
Та въпроса ми е какво да правя, с ТЕС имам ли шанс?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Имаш!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Принцесо, прочети темите из форума. Има два случая с проблемно забременяване и два с Хашимото. Всичките с щастлив край :)
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Princessa,нелечими болести няма.Това е първото.Болестта идва,за да покаже,че някоя ''система'' в организма не е наред,а всички системи в организма се контролират от ''душата''на човек.Няма болест ,която да възникне случайно или на базата на гени.Да,ние всички носим гени за определени болести,но те НЕ задължително се отключват!С тес можеш да елиминираш неприятната случка или случки довели до болестта.Сега само седни и си помисли кога точно възникна болестта ти и какво се случваше тогава в живота ти.Този въпрос съм го задала на много хора и няма никой ,който да ми каза''ами нищо не се е случвало''.Оказа се ,че всички тези хора са преживели нещо неприятно когато е започнала болестта им.Ето това доказва теорията за ТЕС,че всички болести имат емоционални корени.От тук надявам се ти става ясно,че традиционната медицина е неспособна да лекува.Е,може би е рано да си направиш този извод все още,но помисли над това което ти казах :D
Касиопея
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Мар 2012 16:37
Местоположение: Австрия

Мнение от Касиопея »

Здравейте!
Повдигам стара тема, защото едва вчера научих от какво се измъчвам няколко години,лекувайки последствията му и без да зная основния проблем.:(
Хипофункция на щитовидната жлеза... Неприятни усещания за понасяне,описани са от преждепишещите.
А в емоционален план, тези вече проектирани физически болки са болели също толкова силно.
Сега идва трудното (но, страданията са по-трудни) - да опитам да извадя всичко обратно навън и да се събера отново като здрав човек. Затова ще моля за вашата помощ като начало, а аз ще имам задачата с пукването на зората да ходя да потърся книгата за ТЕС .
Четейки форума, безсънието от неприятно премина в градивно като усещане.
Първата стъпка към едно ново начало е, че се чувстваш разбран. Някой е минал през същото и ти подава ръка.
Благодаря Ви!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Касиопея,според мен тези две теми бих много добър ориентир и насока за твоят проблем:

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=424
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=920
Желая ти успех! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Касиопея
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Мар 2012 16:37
Местоположение: Австрия

Мнение от Касиопея »

гената написа:Касиопея,според мен тези две теми бих много добър ориентир и насока за твоят проблем:

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=424
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=920
Желая ти успех! :wink:
Благодаря много, веднага ще отворя линковете!

Аз съм нова и естествено малко трудно се ориентирам кое къде да търся тук, но пък всичко е интересно и полезно.
Купих книгата и вече съм на първото стъпало към успеха! Но ще чета паралелно и нея и темите.
Публикувай отговор