Магии

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
danii
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Авг 2008 17:48

Магии

Мнение от danii »

Може да е смешен въпросът ми,но ме интересува,дали ТЕС помага за изчистване на магии?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не знам тъй като не вярвам в магии. Но по принцип ТЕС помага за всичко. Пробвай и пиши какви са резултатите. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Дааа,ТЕС помага и за премахване на негативна енергиина намеса.
От близо 2 години продавахме имот-и все с нещо се разминавахме.
Роднина в чужбина не можеше да си дойде в подходящия момент,появят се купувачи/сериозни/ и в последния момент се откажат.
От няколко години в къщата живееха хора,който не плащаха наем,само и само да не е празна и да е обект за разбиване. Един ден изявиха желание да я купят. Но в последствие разбрахме,че желанието им е било само когато отиде купувач. Ходилиса хора да видят къщата,но те са ги гонили с думите,че къщата е продадена и те са я купили. Един ден, съвсем случайно разговарях с една жена,която имала гадателски способности. Тя ми каза,че тези хора нямали намерение да купуват даже са направили енергиен блокаж с червен конец да няма купувачи и те да останат да си живеят там.
Започнах с ТЕС да премахвам силата на червения конец като включвах всичко негативно за което се сещах. И най-често казвах
"Избирам да неутрализирам чрез ТЕС всички лоши и негативни последствия направени от /името на хората/"
Въпреки,че лично аз нямам емационален корен с тази къща,макар и бавно,за около 3 месеца,но успяхме.
Yandra ме посъветва да пробвам Хо опонопоно-за което съм и много благодарна. Учудването ми беше доста голямо,когато ми се явиха три образа обляни в жълта светлина/в къщата живееха младо семейство с малко дете/ и така около 3 седмици. Последния път ми се явиха всички в бяла светлина. На другия ден ни се обадиха,че лелята на тези хора купува къщата,но те пак ще останат да си живеят там.
Моя съвет е-ако някой мисли,че има енергиина намеса,външни блокажи-да прилага ТЕС.
Помага и чисти.
Успех на всички!
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Ако ce приеме за вярно, че магията е негативна информационна програма, заложена в подсъзнанието - да, ТЕС може да помогне, както и се вижда.
Там където има ПО (т.е. карма), там има и заложена програма (кармична програма, енергийно информационна програма, магия)...

toni, поздравления за резултата, само така! :D

Всичко е в нашите ръце - буквално.
Трябва да се слуша вътрешния глас, а не разни самозвани гадатели, "феномени" и тем подобни, дето уж премахвали негативни въздействия - няма такова нещо.
Никой окултен "феномен" не може да отстрани негативна програма от друг човек - аз поне нито го вярвам, нито си го представям как ще стане.
Е, хайде, дори да е възможно, то резултата би бил кратковременен и всичко се връща както преди...
Последно промяна от Essence на 27 Сеп 2012 14:34, променено общо 1 път.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Essence, благодаря!
Права си,че всичко е в нашите глави и ръце.
Думичката "магия" звучи малко страшничко,защото сме я свързвали с нещо лошо,неприятно събития в живота-щом на някой нещо не му върви си казва -"Имам магия". В някои случаи и "запушен енергиен канал", или " нарушен енергиен баланс" имат същия смисъл, та дори и най-близкия човек да ти го е причинил.За мен са различни думи с едно и също значение. И тук на помощ идва ТЕС.
Друг е въпроса за "гадателки" менте-който иска да им вярва и да хвърля и то много пари-тяхна воля.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Според мен, не всичко е в нашите глави и ръце. Има неща и извън нашите глави и ръце. Но в главите и ръцете ни има мноооооого повече от това, която масите на този етап от развитието си вярват, че има. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Да,така е, споделям твоето мнение. Имах предвид,че човек сам за себе си решава кое е най-добре за него и какви решения да взема. Мисълта ми беше, че по-добре чрез ТЕС да си изчистя негативната енергия сама отколкото да ходя при "гадателки". На мен ТЕС ми помага за много неща до този момент, а помагам и на семейството си. И тук не мисля,че силата на мисълта има някаква роля.ТЕС си е ТЕС. Когато някой приятел/ка ми се оплаче,че има някакъв проблем, и като го поразпитам дали е имал някаква стресова ситуация и го насоча как да си помогне и има резултат,се чувстваш още по доволен и щастлив.
Публикувай отговор