Системен лупус

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Извинявам се за отклонението, но оставам с впечатлението, че на семинара за напреднали са били и немалко съвсем начинаещи. Туй ме хвърли в недоумение.
Ще ида да си ТЕС-ам недоумението. :roll:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Зависи какво разбираш под напреднал и начинаещ. Самото естество на ТЕС е такова, че за нула време напредваш.
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Аз не съм начинаеща, практикувам ТЕС от година и половина, нищо, че не описвам всичко. Наистина, няма нещо за което да не ми идват добри идеи. Ако имаш предвид други, може би. Но нещата, които показва Иван, ще са полезни и понятни за всички, които са отворени за този тип техники за самоусъвършенстване, така мисля.
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Мисля, че най- накрая успях да изчистя въпросния кулминационен момент и последствията от него. Вече ми е безразлично. Не вярвах, че е възможно. Пак си мисля, че е възможно нещо да ме провокира , но вече знам как да се справя.
Но този път подхванах нещата по съвсем различен начин- въпреки, че ме болеше непрекъснато мислех за това и чистих всичко до последно, всякакви налудничави неща. Тези дни ми е малко лошо, но предполагам, че е лечебна криза, а и се пресилих с физическа работа.
Сега има някаква "мъка в гърлото", от която ми се плаче. И ще я тесам докато изчезне. Но при мен в повечето случаи, когато искам бързо облекчение има резултат след 24 ч. Това ми е за урок, защото все бързам.
Ще успея!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Браво на теб!!! Разбира се, че ще успееш! :D
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Благодаря! Ти май успя да изкараш сълзите, които напират в очите ми, но от благодарност... за подкрепата.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Taка, така! Те са пречистващи, златни сълзички! :)
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Сега започвам в хронологичен ред.
Започнах да тесвам неща от раждането ми, които знам и са негативни с идеята, че в тях се коренят проблеми в настоящето ми.Например:
Въпреки, че като бях бебе лекарите казваха на мама да ме остави, че от мен няма да стане човек...
Въпреки, че д-р Илиева казваше, че от мен няма да стане човек...
Въпреки, че като бях бебе бях много синя...
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Дойде ми и една визуализация , когато казвам "Изцелявам това бебе сега" си представям, че се/ го заливам със златна светлина и то става сияещо от здраве и щастие. Иначе когато са ми казвали тези подробности около моето раждане, че съм била в кувьоз самичка, с тръба в трахеята съм си представяла едни тъмни коридори. Сега влизам там и го заливам с тази златна светлина и всичко става светло. Почувствах се много по-добре.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Много пъти съм се канила да тесам ражданията си. Ама нещо нямам смелост като че ли ме е страх да си спомня нещо :roll:
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Защо имам чувството, че ми се плаче, че искам да пуфтя и да издухам нещо през носа си, но не мога...
Много плаках докато тесах напоследък , а от няколко дни това чувство. Пробвах и с ЕТ , тесах по- горните физически усещания, а не мога да се освободя. Даже тесах с "Въпреки, че не мога да заплача, а ми се плаче...". Ще пробвам с " Въпреки, че нещо ме мъчи и ми се иска да заплача и да го освободя, а не знам какво.."
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Вчера не бях на себе си, толкова бях бясна, че не можах да остана на практиката по ЕТ. И осъзнах какво означава за мен ТЕС , защото за първи път ми хрумна мисълта "Къде съм тръгнала, аз нямам време да оздравея..." . Мисълта, че трябва да спра с ТЕС. Единствената надежда. Другия вариант знам накъде води. Знам, че и сама вкъщи мога да ТЕСам, но ЕТ щеше да ме изкара много по-напред. А сама не се справям, защото не смея да се отпусна.
Така е трябвало да стане. Продължавам. Съпруга ми ми даде сили, каза да не се отказвам.
Доста време работя с ТЕС, но съм непоследователна. Не че е грешно, всяко нещо над което съм работила е повлияло по някакъв начин на общото ми състояние. Има още много неща, които съм си записала, че трябва да тесам. Но след вчера имам нужда от "ревизия". Осъзнах какво е следващото нещо над което трябва да тесам докрай.
Иване, кажи ми какво мислиш, моля те! И благодаря!
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Първа седмица- ПО, свързани с нежелание да се работи за проблема:
- не искам да простя, за да не ме наранят пак
- не заслужават да им простя
- ако простя, това ще навреди на детето ми
- ако простя, ще изглеждам глупава
- ако простя, ще излезе, че съм се разкаяла за нещо/ сякаш аз съм виновна/
- ако простя, може би ще трябва да общувам с тях, а те ме нараняват, дразнят и т.н.
Ще работя пак по начина от дневника за зрението на Аретюз, защото много добре ми влияе постепенното преминаване в положителна нагласа.
След тази първа седмица за ПО ще пробвам освен ТЕс и ЕТ,ТАТ и др.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Добре звучи като за начало. :)
всяко нещо над което съм работила е повлияло по някакъв начин на общото ми състояние.
Имено.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

ivangp написа:Чудесно, много си постигнала, но трябва да простиш на всички, включително и на себе си.
Прави ТЕС за прошка и всички мисли и чувства които думата/идеята за прошка поражда в теб. Според мен това е решителната стъпка която трябва да направиш и границата която трябва да преодолееш за да осъществиш мечтите си и да се излекуваш напълно.
:!:
Публикувай отговор