Помага ли при лоши мисли

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Аватар
invisible_
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2008 09:03

Помага ли при лоши мисли

Мнение от invisible_ »

Здравейте, искам да ви попитам, да се консултирам с вас. По принцип вярвам, че ТЕС ще ми помогне, но има ли и някой друг със същите проблеми. Проблемът ми е следният: постоянно си мисля и представям някакви лоши неща и случки, например ако трябва да пътувам до някъде започвам да си представам, че се блъскам, катастрофирам и какво ли още не, същото се отнася и за близките ми. Изживяването е толкова силно, че е възможно да започна да крещя, плача и т.н. Мисля че ще се побъркам скоро. От известно време взех да ги подтискам тези мисли, но пак се появяват. Гледах филма- Тайната, малко ми помогна, но май трябва да го гледам всеки ден. Моля пишете нещо :))))
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕС помага за ВСИЧКО. Това включва и натрапчиви мисли. Взимай си книгата и почвай да прилагаш техниката. Колкото повече, по-често и упорито я прилaгаш, толкова по-добре ще се чувстваш. :)
Последно промяна от ivangp на 02 Ное 2008 14:04, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Аз съм същата,с тези натрапчиви мисли.
Само,че аз мисля за болести,най вече Рак.
Даже ме е страх да го напиша или изрека.
А мисля,че и паник атаките ми са на тази основа,
но с тях мисля,засега се справих.
Давай смело,както е казал Иван,ТЕС помага за всичко :wink:
Аватар
invisible_
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2008 09:03

Мнение от invisible_ »

книгата я купих, сега съм на настройката, малко ми е трудна за четене, ще трябва 2-3 пъти да я прочета, докато започна да я прилагам без да поглеждам. :)
mylife
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Дек 2009 11:08

Мнение от mylife »

Използвам темата да попитам-как например трябва да е оформена настройката при натрапчиви мисли? Трябва ли да се уточнява и от какво естество са мислите?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕС е техника за емоционална свобода. Мислите пораждат чувства. Чувствата са проблема , а не мислите. Страхът е чувство, не е мисъл.
ВИНАГИ ТЕСай чувствата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор