Кариеси

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Да, МаяКче, така е , особено ако си го пробвал и си видял ефекта...ама докато се чудя дали правилната точка съм уцелила...пък дали правилно и достатъчно я натискам,... пък и докато преглътна факта, че вместо да му дам Панадол или Ибупрофен за болкта, аз се занимавам с некви картинки и схеми-много идиотско отстрани!.. е за същото това време, ако ползвам няколко пъти ПРОКСИ-Коледния подарък - мисля че ще е по-бързо и по-ефикасно.Ама нищо не пречи да ги направя и двете, нали?!Нищо освен любимият ми мързел :D :D :D
Ама може само така да ми се струва!Ама нищо де, и аз като Гената имам право да споделя мнение, нали?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Алис
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Яну 2012 20:28

Мнение от Алис »

Момичета, много ви благодаря!!!
Маги, наистина и на мен ми се струва най-добре с прокси, на се притеснявам от това , че съм бременна. И засега Тес-ам направо на малкия, който понякога се дърпа.
Аз чета в момента Дона Идън, но съм на първата книга още.Даже преди седмица малкия имаше Т. И използвах някои техники и детето се оправи за един ден, без лекарсва, само на чайчета.
Но определено ще проуча и тази за зъбобола, защото преди наистина използвах за зьъбобол панадол.Но от как запотчнахме ТЕс- използвам само тази техника и впръскване на сребърна вода.Има почти светкавитчен резултат.
Мая, не мога да видя схемата тук, но ще се поразровя в книгата.
Още веднъж благодаря!!! :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алис, като гледам всичко върви супер.Но ако те притеснява че си бременна и затова се страхуваш да правиш на баткото прокси/поне аз така го схванах това дето го прочетох/ - аз пак на моето си държа -ползвай ПРОКСИ-коледния подарък на Иван, тази "техника"/не знам как иначе да го нарека/ само чисти твоето отношение и няма как да навреди нито на теб, нито на бебчо, някак отнякъде знам че след това и на теб и на детето в теб ще ви е по-добре, а нищо чудно и да се получи промяна в ситуацията със зъбобола и баткото.
Мая, ти беше описала някъде техника с играчка, при която детето прави нещо като прокси на играчката-почуква точките на играчката и говори думичките, има май и подобен клип някъде из мрежата с МАГ-Местанска/ с това име я срещнах последния път :) / и пак има страхотен ефект.Според мен можеш и това да ползваш, особено ако баткото има любимо мече или нещо друго като играчка..а ако няма-тъкмо повод да му купите.Кво пък!Заслужава си!
Успех!Не се отказвай, става от ден на ден по-хубаво![/quote]
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Подкрепям МАГИ!
Изчисти собственото си отношение към проблема преди да правиш каквото и да е за някой друг.
Това си го пише в ПРОКСИ процеса.
Изчистването на твоето отношение неминуемо ще се отрази на проблема и ще го трансформира. До каква степен ще го трансформира не мога да кажа, но при всички положения промяна ще има.
С ПРОКСИ не можеш да си навредиш или да навредиш на някой друг.
Ако се страхуваш и притесняваш, че може да си навредиш, това притеснение и този страх също подлежат на изТЕСване.

Всичките ни проблеми са в нас, а не извън нас.
Фактите не са проблеми.
Отношението ни към фактите е проблем.
И отношението си винаги можем да променим.
Фактите не винаги.
Променяй отношението си!

Всеки проблем се появява в живота ни за да ни научи на нещо и да ни покаже какво все още имаме да променяме в себе си.
Поне аз в това вярвам.

Когато поемем отговорност за всичко, което ни се случва, тога приемаме и силата да променим нещата.
Иначе се изживяваме само като жертви на независещи от нас обстоятелства.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Алис
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Яну 2012 20:28

Мнение от Алис »

Маги, точно така! Въпреки, че четох, много ме притеснява да правя Прокси, докато съм бременна.
Но съм и напълно съгласна с Иван, макар че, още немога да убедя себе си.Съгласна съм, че трябва да Тес-ам.Но някак си не го чувствам така.Все пак остават ми още два месец и след това, живот и здраве, ще започна с Прокси.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алис, щом така го чувстваш, значи за момента така е най-добре.В смисъл-колкото и да са прави всички от страни, ти най-добре знаеш за себе, та според мен-като те е страх от прокси-не го прави.Ще дойде време да му се радваш, докато го ползваш.Пък това :
Но от как запотчнахме ТЕс- използвам само тази техника и впръскване на сребърна вода.Има почти светкавитчен резултат
говори че имаш вече резултат, не че с малко панадол нещо ще му стане, ама ако може без панадол-още по-добре, та според мен нещата ти се подреждат в желаната посока.Е, може би не с тая скорост, дето ни се иска..ама кво пък, по-добре така, то нали знаеш-"бързата работа...през девет села се събират!" :D :D :D

Но според мен Иван е прав за това:
Ако се страхуваш и притесняваш, че може да си навредиш, това притеснение и този страх също подлежат на изТЕСване.
Т.е. притесненията ти няма как да не ги усеща бебчо, та освен с проблемите на баткото, без да правиш прокси в случая, работи със себе си, със своите притеснения- и за едининя и за другия, така че на теб да ти стане спокойно.Пак според мен де :wink:
Успех!И благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

И според мен, за теб самата и за бебето ще да е по-спокойно, ако си изТЕСаш всичките притеснения. Бебето е част от теб в момента и преживява с теб всичките ти вълнения. Когато ти си щастлива и спокойна, така и то. Иначе казано ти се ТЕСаш пък всички доволни и щастливи- с един куршум поне 3 заека! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Алис, аз съм тесала изключително много по време на бременност. Включително и прокси. Не съм видяла нищо лошо в това. Което нищо не означава. Но да си кажа.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Mayadob:
аз съм тесала изключително много по време на бременност. Включително и прокси. Не съм видяла нищо лошо в това. Което нищо не означава
Според мен означава.И за мен означава много.И безкрайно ти благодаря че си/ми го каза :D :D :D
И според мен не само нищо лошо няма, ама даже става по-хубаво.
Но има огромна разлика да правиш нещо, защото така го усещаш, защото така ти идва отвътре, и да го правиш защото отстрани някой така ти казва, щото така е правилното, щото някой повече от мен знае кое как се прави, и то да го правиш със страх че - да, така е правилно, ама нещо може да се случи.Преди да съм изчистила страха- по-добре нищо да не правя, така мисля.Според мен всеки има право собствените си страхове, на собствено темпо, с което да си ги разчисти, щом има желание .. все някога ще успее. Затова писах на Алис-щом така го чувства-да прави това, което според нея е добре, а ако пак нещо запецне-пак да пише, тук сме :D
А ти Мая, си моят любим МаяК , и много се радвам че пишеш тук, и че се видяхме и че..абе въобще-много съм щастлива, кой както иска и както може да го приема и разбира :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

MAG2001 написа:А ти Мая, си моят любим МаяК
Те, маяците, нали знаеш за какво са - за тесане :lol:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Те, маяците, нали знаеш за какво са - за тесане

:D :D :D Точно!Да ми сочат правилната посока към брега в бурното мрачно мъгливо море на неизТЕсаните...де да знам, подробности!Благодаря ти! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Алис
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Яну 2012 20:28

Мнение от Алис »

Много ви благодаря момичета и момчета!! Страхотни сте!! :D
Почти винаги се доверявам на интуицията си, но и ми е интереснен и чуждия опит. Мая, благодаря за споделеното!
Маги и ти си права, всеки си има собствени стархове и времето, когато ще решиш да ги изчистиш пак зависи от теб .Защото си мисля, че до тогава ти може и да не си осъзнал , че имаш проблем.Както се получи и при мен.Минават ти мисли през главата, които бързаш да премахнеш, да се настроиш на положителна вълна, и така си мислиш прогоних страха, всичко е наред.Но уви, тези мисли се връщат обратно, докато един ден разбереш , че имаш проблем.
Радвам се , че открих Тес и вас! :D
Започнах да Тес-ам отново себе си. С тази бременност едни сънища са ме налегнали, че немога да спя по цели нощ. И като тес-ам баткото, все забравям и за себе си и бебето. А притесненията ми не са малко, макар и всичко да върви наред, все ме мъчи това, че още в шестата седмица летях със самолет. Определено трябва да из-тес-ам този момент, и мислите ми колко радиация сме погълнали тогава.
Още веднъж ви благодаря!!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Истината за флуорида във водата и пастата за зъби:
http://www.vbox7.com/play:41785fd2e3 :shock:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Връзки на зъби с органи и емоции.
Таблиците са на английски.
http://www.naturalworldhealing.com/Dent ... nchart.htm
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Тази таблица ми я беше пратил Гената отдавна на български. Извинявам се, че още не съм я оформила и пуснала. Не разчитайте да го направя скоро, но може и някой ден да се захвана.
Публикувай отговор