Кариеси

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Сега прочетох книгата на руснака,за поникването на новите зъбета и там има две тинктури,които се жабурят по месец и ми стана интересно,че са за болки /всякъкви/,клатещи се зъбета и т.н.Гената е метнал линка към спиралата. :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Fif42:
Сега прочетох книгата на руснака,за поникването на новите зъбета и там има две тинктури,които се жабурят по месец и ми стана интересно,че са за болки /всякъкви/,клатещи се зъбета и т.н.Гената е метнал линка към спиралата.
Гената:
А може би ще е интересно да споделя една информация която имам от друг човек,за Лаховски.Той открива как човешките клетки могат да се подмладяват,започва деление и така на практика човек може да не умира.Излизайки от един семинар пред студенти на тази тема е убит.Имам материали за него,но са на руски и си признавам не съм се задълбочавал да чета за него.
Гената:
Тук не мога,само по мейл.Не са линкове от интернет.
Маг2001:
О.К. Гена, метни ги насам- [email protected]
Аз пък днес цял ден провярявам пощата, дали Гената не ми е пратил въпросната информация, ама не би..не му хареса моят имейл, явно друг имейл иска..Ама карай, това да е.От информацията, която събрах мисля че има нещо общо със стволовите клетки и как да ги активираме..ама това са само мои предположения.Ама като не ще, кво да правя, да го моля ли?!Тц, не ща!Все някак ще се справим и без информацията на Гената за Лаховски ... :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Маги, това за стволовите клетки е дадено достатъчно ясно в книгата за зъбките. Аз вече опитвам, за нещо, което смятам за по-лесничко, пък да видим. :shock: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Може да си жабурите устата и с мъртва вода.
:wink:
А и не съм казал,че с олиото ще се махнат кариесите.Не ми приписвайте неща които не съм коментирал,просто дадох една идея и не мисля,че би навредило на който и да било.Поне аз така мисля,а вие пак си говорете,не ми пречите.
Инфото за Лаховски ми беше на друг компютър,а и ви казах,че не съм го чел и както се настървихте,чак не се удържате.Сега ви го мятам по мейлите. :D
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Между другото тази книга за възстановяването на зъбите съм я чел няколко пъти в миналото. Мислех си че става въпрос за някаква по-завършена книга за която не знам. Както и да е . Сега пак я прочетох книгата и макар, че е неясно написана, като последователна методика, тя е пълна с бисери, които вероятно е доста трудно за средния читател да открие и поради това си мисля, че няма да е от полза за повечето хора, които ще я прочетат. Защото повечето хора искат ясни указанич и установени по възможност максимално кратки срокове за получаване на резултати.

Смчтам, че тази книга е изключително полезна и е особено ценнна имено с това, чр не дава чсни формули и че не е завършена.

Препоръчвам ви горещо да я препрочетете няколко пъти и да я препрочитате поне по веднъж на месец в продължение на година. Както и да практикувате това, което е указано в книгата.
И то не само за тези които имат проблеми със зъбите, а за всякакви заболявания е полезна тази книга. Стига да се търсят принципите, а не детайлите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
А и не съм казал,че с олиото ще се махнат кариесите.Не ми приписвайте неща които не съм коментирал,просто дадох една идея и не мисля,че би навредило на който и да било.Поне аз така мисля,а вие пак си говорете,не ми пречите.
Инфото за Лаховски ми беше на друг компютър,а и ви казах,че не съм го чел и както се настървихте,чак не се удържате.Сега ви го мятам по мейлите
Гената, благодаря! За настървяването си абсолютно прав, за таквизи информации съм си стръвница, пък да не вземе да се окаже че въобще съм си стръвница..трябва да го поТЕСам тоз момент, благодаря за насоката :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Иван, поне това което до тук разчетох със забравеният ми руски - с големи букви пише- първо трябва да си повярвяте,че е взможно, после му намирате/ по-скоро те сами ви намират! / и детайлите и формулите и практиките и учените, да ви го докажат и т.н.- същото за което говори и Абрахам.Не знам защо ама ми се вижда същото.Бъркам ли?!И къде?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Така де. Ама как да си повярваме?

Ето как според мен (на тези принципи съм наблягал многократно в различни теми в този форум, но народа си иска хамбургера от Макднолдс - символ на противоположността на тези принципи.
А както е казал народа: "Глас народен - Глас Божи", т.е.
Бог дава това, което иска народа.
Искаш Макдоналдс? - Заповядай и да ти е сладко!
Ако не искаш Макдоналдс, трябва да имаш смелостта и дупето да бъдеш различен от тълпата.
А това никак не е лесно и обикновено е болезнено.)

10-те ми Принципа:
* Поемане на отговорност за това което ми се случва.
Спирам да разчитам както на на външни причинители на проблемите ми така и на спасители.

* Гъвкавост - прави нещо различно от това, което си правил поне месец по въпроса, ако то не ти носи желания резултат. Признак на лудост е да продължаваш да правиш едно и също нещо и да очакваш различен резултат.

* Назад към природата по всякакъв възможен начин. (движение, храна, вода, слънце, въздух, дрехи, енергия, докосване, мироглед)

* Често и по малко е по-добре от еднократно и по много. Ежедневна и регулярна работа за постигане на целите. (всеки ден, на всеки час по няколко минути е по-добре от веднъж на седмицата по няколко минути или няколко часа дори)

* Продължителна работа - с месеци, дори години за постигане на целта. А не еднократни опитчета за получаване на мигновени чудеса.

* Себевглъбяване - работа с интуицията, вслушване в мислите, в това какво става в ума и тялото, какво се опитват да ни кажат.
Не какво някой друг, който повече "знае" от мен, мисли, че се опитват да ми кажат.

* Визуализации (сенсетизации) на целта - постигната.

* Приемане - на себе си и обстоятелствата в които съм.
За да стигна някъде другаде първо трябва да разбера къде съм.

* Неутралност - непривързаност към конкретен резултат и пътя за постигане на резултата.

* Елиминиране на всички спъващи убеждения, емоции и физически усещания.
(Най-добре чрез работа със събития от миналото.
Целия ми живот и моята идентификация с даден АЗ са низ от събития.
На база собствената ми интерпретация на тези събития аз съм си изградил мнение кой съм и в какво вярвам, т.е. какво е възможно и какво не, кое е добро и кое зло и т.н.
Ако днес загубя паметта си, няма да знам нито кой съм, нито в какво вярвам, нито от какво съм боледувал, нито ще се страхувам, че нещо може да ми се случи утре, защото ми се е случвало вчера и ония ден. Т.е. всичките ми досегашни проблеми ще изчезнат.
Същото ще се случи, ако внезапно загубя всичките си сетива.
Разбира се, веднага ще си създам нови проблеми - несигурност, че не знам кой съм, че не съм като другите и/или скука, че нищо не чувствам.
Ние искаме проблемите и си ги създаваме, защото решаването им ни носи много ценни дарове.)

"Едно е да искаш.
Друго е да можеш.
А трето и четвърто е да го направиш."

Николай Хайтов - "Мъжки времена"
Последно промяна от ivangp на 09 Яну 2012 15:57, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Пето, да ти повярват
и шесто, да го оценят!
седмо, да ти го признаят,
а пък за браво...

:lol:
мисля, това е цялото...ама само мисля! :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Алиса,много си сладка и забавна напоследък! :wink:
Нова година,нова Алиса :lol: :lol: :lol: .
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Alisa написа:Аз подкрепям идеята на Маг. Освен това, магнезиевото олио не е панацея, а магнезиево олио.
ТЕС също не е панацея!Но понякога по-добре с ТЕС,отколкото без никакъв ТЕС,така според мен е и с олиото.Едва ли можеш да си навредиш. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Иван, благодаря ти!Благодаря ти, че отдели време и ги систематизира и написа въпросните принципи.Направо ми доде сърце на място.Според мен са чудесно формулирани и подредени.Благодаря! :D
Въпреки чее..те принципите са за това ,та да има какво да се заобикаля, ама ти и това си включил в това ,което си писал.

Алиса:
Пето, да ти повярват
и шесто, да го оценят!
седмо, да ти го признаят,
а пък за браво...

мисля, това е цялото...ама само мисля!
И тук съм съгласна, ама с една забележка,може и аз да не съм те разбрала, но мисля че това дето го написа е следствие.Т.е. докато аз не стигна до там ,че да си повярвам, да си го оценя, да си го призная...няма никой отсреща, и чак след това, когато успея да стигна до там срещам т.нар"кохеренти мозъци", с които вече вълната става все по-мощна и по-мощна...Ама и аз само мисля!!! :P :D

Гената, според мен стават чудеса, и то мигновени чудеса и панацея има, и може чудото/панацея да е ТЕС, и може да е една капка магнезиево олио , всичко може да е...ама този миг е предшестван от милярди мигове, подчинени на въпросните принципи, изведени от Иван.

Имате ли представа колко съм щастлива, че ви има, и че и мен ме има :roll: :roll: :roll:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Гена, може пък ти да си почнал да ме виждаш по нов начин! Може аз да се проявявам по друг начин..."може да може а може и да не може" :wink:
Може някой да забележи, че съм те приела, може и да не забележи, може да си го разбрал, може и да не си. Може едва сега да ме виждаш, може и едва сега да го разбираш, може още повече да не разбираш...Току виж измислиш нещо, ама да не го осъзнаеш, пък може и да не измислиш нищо, ама да се осъзнаеш....ехеее всичко има в нулата!
Да МАГ, и следствие и причина, начало и край, плюс и минус...чист потенциал!
Имате ли представа колко съм щастлива, че ви има, и че и мен ме има
Имам/е//нямам/е, нали съм/не съм вътре/вън и с четирите крака и опашката. :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Имам/е//нямам/е, нали съм/не съм вътре/вън и с четирите крака и опашката.
:D :D :D :D :D :D :D ...ама и рогата!!!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

О, при теб ли съм ги забравила?! Благодаря! Копитата също ли са мои? :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор