Кариеси

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пробвай и виж Често задавани въпроси. А и си пусни една търсачка във форума с думата "кариеси".
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
georgi
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Сеп 2010 02:44

Мнение от georgi »

много съжалявам , но това не ми помогна много. търсих търсих не намерих това , което искам. отговор. въпросът ми е : Чрез ТЕС могат ли да се излекуват кариеси? Просто искам конкретен отговор.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Чрез ТЕС можеш да излекуваш кариеси, но трябва да искаш! Изглежда очевидно човек да иска, но всъщност, понякога чрез практиката се оказва, че може и да не иска :D ! Практикувай по-често ако желаеш!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

georgi написа:Чрез ТЕС могат ли да се излекуват кариеси? Просто искам конкретен отговор.
Могат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
georgi
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Сеп 2010 02:44

Мнение от georgi »

благодаряя! вече имам надежда! още утре купувам книгата и почвам! :P
georgi
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Сеп 2010 02:44

Мнение от georgi »

Така . Купих си книгата , прочетох я. Но се нуждая от помощ. Искам да ви попитам каква да ми е Декларацията и колко време може да ми отнеме и още по-важно от времето , как да направя така , че да вярвам за да съм постоянен. Дано ме разбрахте . Предварително благодаря! :? :D
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

georgi написа:.... как да направя така , че да вярвам за да съм постоянен. Дано ме разбрахте . Предварително благодаря! :? :D

"Въпреки, че не вярвявам в ТЕС и това ме прави непостоянен.....
ИЗБИРАМ ДА ПОВЯРВАМ СЕГА!!!" ;)
georgi
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Сеп 2010 02:44

Мнение от georgi »

значи освен "аз напълно и безрезервно приемам себе си" мога да използвам и други изрази?
а за зъбите , какво да правя? как трябва да тесам за тях?
извинявам се , че толкова много питам , но просто е важно за мен! :)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Можеш да използваш други изрази - в книгата, както и тук във форума е описана Техника на избора.
Освен това изчети малко теми от форума "Помага ли ТЕС за..." - например преведените статии на конкретни случаи. Там също ще видиш разчупване във формулировките.

Вземи и си напиши всичко, което ти прилича на пречка в работата по зъбите. Например, възможно е да имаш такива пречки:
Не искам да отделям много време за това.
Не вярвам, че мога да се справя.
Не съм постоянен.
Не мога да се справя сам.
Имам нужда от помощ.
Искам резултати без усилие.
Не съм свикнал така сам да се справям.
Свикнал съм да има лекар или друг, който да свърши работата.
Трябват ми конкретни указания.
И т.н. разширявай списъка всеки път, когато излезе нещо ново. До всяко изречение си напиши интензитетът на дискомфорт, който ти причинява пречката. След това изтесай всяка една фраза. Изтесай ги до нула и пиши как е.
georgi
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Сеп 2010 02:44

Мнение от georgi »

Мерси за бързия и ясен отговор! Ще опитам всичко по силите си!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всяко опитване е обречено на провал. Ще опитам, значи ще пробвам, ако стане стане, ако не, значи тази техника не работи.
"Ще направя всичко по силите си" - е съвсем друго нещо. Тогава няма начин да не успееш.Ти още не си почнал и вече се разколебаваш.
Има цяр и за това. Т.е. ТЕС за колебанието, непостоянството, неувереността и т.н.
Но без да си твърдо решен да успееш най-вероятно ще си останеш с още един провален опит.

"Всеки неуспял опит е опит, който не се е състоял!"
Томас Едисон
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
georgi
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Сеп 2010 02:44

Мнение от georgi »

моля ви , скъпи приятели ,дайте някакъв съвет , че все още няма промяна .. вярвам ,че ще ми помогне но не виждам никаква промяна. (аз не го практикувам много често , но нз защо.)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Защото не искаш да се промениш, затова не го практикуваш особено често и затова нямаш резултати. Защото искаш някой друг да те оправи, защото те мързи, защото не вярваш, но се надяваш на чудо.
Всички сме с тези проблеми, не си нито пръв, нито последен, нито единствен.
Всичко това подлежи на ТЕСане. При желание, воля и упоритост разбира се. Мая вече ти е написала примерни фрази по-горе.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Георги, дай оценка от 0 до 10 на тези твърдения, като нула означава, че твърдението не е вярно, а десет - напълно вярно.

Вярвам, че има хора, които могат да си оправят зъбите с ТЕС.
Вярвам, че аз мога да си оправя зъбите с ТЕС.

Исках да те питам за още две, но ги забравих. Ако се сетя, ще пиша пак.
DG
Участник
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Апр 2011 06:50

Мнение от DG »

А за дете на четири години какво утвърждение ще предложите?Аз лично мисля да пробвам На...нейното име, зъбките са здрави. Утре ще изчакам да видя дали ще има конюктивит, ако няма значи наистина е подействало от първия път при нея плюс тесването на мойте проблеми.
За зъбите и двамата с баща й сме с ужасни зъби. Така че е генетично предразположена.
Идеи?
Публикувай отговор